Şimdi Ara

XBOX Game Pass Ultimate 5,9 tl (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
254
Cevap
12
Favori
44.986
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben de az önce 3 yıllık game pass (179,90 TL * 3) + ultimate (44,99 lira) aldım.

Telefonla arayarak satın aldım.

Ay sonunda Xbox Series X'im de geliyor.  

• konuyu her gördüğümde 5,90 oldu sanıyorum. artık biten sıcak fırsatlara mı taşınsa?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sözde bugün pcye eaplay gelecekti gelmedi

• 2021 oldu şimdi de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gomek G kullanıcısına yanıt

Teşekkürler.

Peki ayın 10unda yenilenen game pass ultimate üyeliğimi iptal etsem. Diğer ayın 10una kadar beklemem mi gerekecek? Yoksa hemen arayabilir miyim?

• laider kullanıcısına yanıt

tam emin değilim ama çnceden game pass ultimateniz varsa yeniden bu şekilde değerlendirme yapamazsınız. yeni hesap açmanız gerekiyor. ben öyle yaptım temiz oldu.

• :::Banner::: : kullanıcısına yanıt

Hocam hayırlısı olsun. Ben de ilk defa Xbox series s alarak üyelik alacağım ve sizin aldığınız süre ve tutar bana da çok uygun. 0850 3902777 arayarak mı aldınız ? Özellikle bu süre ve tutar için birşey demek gerekiyor mu ? Yol gösterirseniz memnun olurum. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

• Arkadaşlar almanyadan bir yakınımdan aldıracağım 3 aylığı 1 euroya. Ama türkiyede kullanacağım nasıl bir yol izlenmesi gerekiyor?

• tosla kartla almaya çalıştık hata verdi dedi mh ama ücret düştü bakiyeden.daha önce tosla kart ile işlem yapan oldu mu ?

• joker00 J kullanıcısına yanıt

aynısını bende yapmaya çalıştım ama tr kredi kartını kabul etmedi, sanırım avrupa kartı ile ödeme yapabiliriz ancak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Loggerheads

aynısını bende yapmaya çalıştım ama tr kredi kartını kabul etmedi, sanırım avrupa kartı ile ödeme yapabiliriz ancak.

Ben almayacağım almanyadan bir yakınım alacak ama ben türkiyede kullanacağım. Onun aldığı gamepass hesabını ben tr de kullanabilir miyim veya nasıl bir prosedür izlemem lazım tr de oynayabilmek için bir bilginiz var mı?

• joker00 J kullanıcısına yanıt

hocam yeni hotmail hesabı açsın, o hesap için alsın 3 aylık, o hesabi siz direkt cihazınızda girip kullanabilirsiniz bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Loggerheads

hocam yeni hotmail hesabı açsın, o hesap için alsın 3 aylık, o hesabi siz direkt cihazınızda girip kullanabilirsiniz bence.

teşekkürler cevabınız için

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.