Şimdi Ara

XBOX Game Pass Ultimate 5,9 tl (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
254
Cevap
12
Favori
44.986
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdi diyelim 2 senelik Live üyeliğimiz var. 1 aylık ta game pass var. Bu ultimate i alırsak game pass te 2 sene uzamış mı olacak? Ea access te de oluyor mu bu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lithium kullanıcısına yanıt
    evet 26 ay oluyor .Ea acsess i bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rambo23100 -- 23 Haziran 2019; 14:49:50 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • rambo23100 R kullanıcısına yanıt
    Hocam kodu bulabileceğimiz yerler ile ilgili bir tavsiyen var mı
  • uA_41 kullanıcısına yanıt
    Hocam 324 liraya filan sitelerden bulabilirsin olmadı forumda satan belki bulursun ucuza araman lazım bende xbox olmadığından pek lazım olmuyor bir kaç siteye bakarak ucuza bulabilirsin bence bu fırsatı tepme 1 senelik al 5.90 anada xbox game pass ultimate çak rahat et aşşağı yorumlarda bir arkadaş site atmıştı xbox live gold yaz 12 aylık bak ben 324 gördüm kupon filan indirim bulursan daha uyguna çekersin

• Bunun olayi ne arkadaslar PC de ise yariyor mu dediginiz sey ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 12.2019'a kadar Game Pass üyeliğim vardı. PC hiç kullanmıyorum. 5.9TL'ye bunu alsam, yıl sonuna kadar live gold aboneliği de olacak mı?

Yoksa benim için gereksiz mi olur.. ne dersiniz
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Hocam pc de xbox game pass ultimate içindeki oyunlar
    forza horizon 4 ultimate
    Futbol manager 19
    Metro exodus
    sea of thieves
    gears of war 4
    rise of tomb raider
    hello neighbor
    state of decay 2 ultimate edit
    ark
    recore
    halo wars 2 diğerleride var
    hallow knight
    hellblade senuas sacrifice
    we happy few
    ımperator rome
    benim bildiklerim bunlar hatalı olabilir forza ve futbol manager 19 için aldım ben pc de xboxım yok.Gears 5 de ön siparişte mi ney

• cat_power C kullanıcısına yanıt
    olacak al.Zaten alırken gerekli bilgiyi veriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rambo23100 -- 23 Haziran 2019; 16:13:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rambo23100

Hocam pc de xbox game pass ultimate içindeki oyunlar
    forza horizon 4 ultimate
    Futbol manager 19
    Metro exodus
    sea of thieves
    gears of war 4
    rise of tomb raider
    hello neighbor
    state of decay 2 ultimate edit
    ark
    recore
    halo wars 2 diğerleride var
    hallow knight
    hellblade senuas sacrifice
    we happy few
    ımperator rome
    benim bildiklerim bunlar hatalı olabilir forza ve futbol manager 19 için aldım ben pc de xboxım yok.Gears 5 de ön siparişte mi ney
    Yani hocam kullanabilir miyiz biz bu yonetimi pcde onu merak ediyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    hocam çok sağol vallahi son olarak peki live gold veya game passten birini alsak yeterli oluyor mu
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Evet pc de ben kullanıyorum xbox yok 1 aylık ultimate pass aldım 1 ay sonra 84 tl olacak diye yinilemeyi iptal ettim sadece pc varsa ultimate pass al geç 1 aylık

• uA_41 kullanıcısına yanıt
    evet oluyor sadece 1 ini al hangisi ucuzsa

• live goldu olan/almayi dusunen ve bu game pass isiyle uzatmis olan/uzatmayi dusunen biriyle ortaklik yapmak istiyorum

firsat bitmeden 1-2 seneligine bu isten faydalanalim
  • halkaliozan H kullanıcısına yanıt
    Bende istiyorum ama xbox olup pc olmayan bir insanla yapmak hem xboxı olan hem pc si olan için avantajlı olur

• Ben bu 5.90 a ultimate aldım, şimdi game pass ya da gold alsam kod ile yine ultimate yapıyor mu? Yoksa treni kaçırdım mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    hayır EA access uzamıyor.

* live goldunuz veya gamepass kodunuz varsa ultimate almadan önce hesbaınıza ekleyin ve 2 sinden birisnin abonelik süresi uzasın
    * ardından ultimate i 5,90 a satın alın
    * livegoldunuz ve gamepassınız ultimate olup birleşsin ve hangisinin aboneliği en uzak tarihse 2 si o tarihte eşitlenip üzerine +1 ay eklensin.
  • regnar16 R kullanıcısına yanıt
    Ea acsees uzamıyor bende aynılarını söyledim 😂

• 05mete05 0 kullanıcısına yanıt
    Futbol Manager 19 yaz arama kısmına gelir

• En sağlam ve komisyonsuz kod cdkeys üzerinden alınıyor.

Şuan orada 12 aylık live gold (brazil) 200 tl kodu eklemek çok kolay ban veya buna önlem daha almadılar. Tel üstünden xbox uygulamasına girin bölgeyi brazil yapın daha sonra oturum kapatın vpn üstünden brazil ip bağlanın xbox uygulamasına giriş yapın daha sonra store kısmına grip kodu ekleyin. Ekleme anında 12 aylık bilginin sonuna (brazil) ibaresi geliyor ama telaş yok oto ödeme ve +1 ay işini es geçin, çünkü sizden oraya ait adres isteyecek zaten sizin bunla işiniz olmayacak. İşlem bitip kod sıkıntısız eklendikten sonra bölge kısmına gelip hangisi ile devam ediyor iseniz Tr-Us onu seçin oturum kapatın, vpn bağlantısını kesip tekrar Xbox uygulamasına girince her şeyin eski haline geldiğini göreceksiniz. Bunu max 3 yıllık yaparak üstüne şuan 5 tl olan ultimate alırsanız hem gamepass + live gold 3 yıl yada kaç yıllık üyeliğiniz varsa birleşip yeni hizmete geçeceksiniz.

Bu işi bugün dostuma aldığımız xbox one x'de yaptık 2 yıllık live gold aldık üstüne 5 tl ultimate bastık hesap çift özellikli oldu..

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.