Şimdi Ara

Game Pass [ANA KONU] (83. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: messout , messout
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 1 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16.446
Cevap
732
Favori
1.087.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
123 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
97. Sırada  bugün en iyi #20
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet bizim bölgeden kaldırmışlar sanırım. Bi kaç ay önce önyüklemeye ilk geldiğinde PC uygulamasına eklemiştim, şimdi tıkladığımda hesabınızda kullanılamıyor diyor.
  • BlackTower_35 kullanıcısına yanıt
    hocam çift bölge nasıl yaptınız ? bende sadece 1 adet bölge yapmaya izin veriyor.
  • Allah allah bölge muhabbeti ne alaka? Benimki halen Türkiye olması lazım, işteyim, bakamıyorum şimdi..
  • Bölgeyi Yeni Zelanda yaptım oyun açıldı. Yaklaşık 2 saat oynadım oyun çok iyi. Loot bol, vuruş hissi güzel ve atmosfer çok iyi. Tam istediğim tarz da oyun olmuş.
  • outer worlds şu an TR indire bilirsiniz eklendi gamepass a :D güzel oyun
  • Game Pass [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasgok

yine aynı hesap geliyor aylık 43tl civarına
  • The Outer Worlds’u az önce kapattım. Obsidian yine döktürmüş, RPG dinamikleri taş gibi. Tek şikayetçi olduğum şey standart Xbox One’da yer yer kare-saniye oranlarında düşüş. 20’den aşağıya düştüğü hissediliyor. Oyunun hikayesi olarak, Fallout gibi alternatif bir evrende geçiyor ama atom bombalarının yok ettiği bir Dünya ve çorak topraklar yok. Bu sefer uzaydayız ve Halycon kolonisini kurtarmaya çalışıyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: deadlight54

The Outer Worlds’u az önce kapattım. Obsidian yine döktürmüş, RPG dinamikleri taş gibi. Tek şikayetçi olduğum şey standart Xbox One’da yer yer kare-saniye oranlarında düşüş. 20’den aşağıya düştüğü hissediliyor. Oyunun hikayesi olarak, Fallout gibi alternatif bir evrende geçiyor ama atom bombalarının yok ettiği bir Dünya ve çorak topraklar yok. Bu sefer uzaydayız ve Halycon kolonisini kurtarmaya çalışıyoruz.
    oyun çok sesiz çıkış yaptı ama fallout 76 ile maf etiği oyun türünü kurtardı resmen fallout5 bu deseler olur yani.
    fallout bütün serilerini bitirmiş biri olarak bu baş yapıt olmaya aday diye bilirim şimdiden 12saat oynadım kafadan
    bir 250saat gömerim bu oyuna orası kesin gibi.
  • deadlight54 kullanıcısına yanıt
    Oyun güzel görünüyor, hazır Microsoft destekliyken keşke türkçe altyazı da koysalarmış o zaman muhteşem olurmuş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Lonely Mountains Downhill , indie tarzı bir oyun ama eğlenceli. Basit grafiklerle de olsa dağdan aşağı bisikletle zamana karşı yarışılarak iniliyor.

Xbox pass 'ı oldukça başalrılı buldum. Eklenen oyunların çoğu zaten almak için steam'de listeme eklediğim oyunlar.
  • Lonely Mountains: Downhill in çıkar çıkmaz gamepass e gelmesi çok iyi.. Oyun gerçekten çok keyifli arkadaşlar deneyin.. Ps de 89 TL şuan :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lonely Mountains benim gibi Downhill severler için harika bir oyun. Ah ah keşke genç olsam da Downhill yarışçısı olsam. Onu geçtim Türkiye de uluslararası bir yarışma olsa da izlemeye gitsek.

Sağlam bir Downhill Vr oyunu bekliyorum. Benim için en gerçekçi tatmin yolu bu olsa gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackTower_35

Lonely Mountains: Downhill in çıkar çıkmaz gamepass e gelmesi çok iyi.. Oyun gerçekten çok keyifli arkadaşlar deneyin.. Ps de 89 TL şuan :)
    Ama gamepass 5 TAALEEEE diyen bir kaplama geldi aklıma (;

• quote:

Orijinalden alıntı: rick dangerous

Ama gamepass 5 TAALEEEE diyen bir kaplama geldi aklıma (;

Alıntıları Göster
    Bırak o kaplamaları ya.. :) Kuduruyorlar..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, üyeliğimi ultimate yükselmiştim, süresi bitti, elimde 1 yıllık live kodu var, bu kodu ultimate hesabıma girip, ardından 1 aylık tekrar ultimate kodu alsam, hesabım 13 ay ultimate oluyormu?, olmuyorsa nasıl yapabilirim, konuları okudum tam anlayamadım, açıklarsanız sevinirim.

• Selamlar, Yukkodan ryzen 5 3600 almıştım, gamepass kodu istedim ve 16 haneli bir kod gönderdiler, bunu nereye gireceğim bilen var mı? Xboxun uygulamasında bir kod kullan dediğimde 25 haneli bir kod istiyor. Bu soru daha önce sorulmuşsa affola göremedim.
  • O kodu direk ultimate üyeliği olan hesaba eklerseniz 4 ay gibi bir ultimate süresi ilave olur, önce ultimate üyeliğinizi iptal edip sonra 1 yıl live kod olarak eklemeniz gerekiyor. En basit yöntem yeni hesap alıp bu hesapta kullanmak ama mevcut mail adresimde olsun diyorsanız dediğim gibi ultimate üyelikten komple çıkmanız şart, mutlaka xbox destek hattını arayıp işlemlerinizi halledin derim. Belki de 1 kez ultimate dönüşümü hakkımız vardır mağdur olmanızı istemem.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gold Live üyelik kapsamında "Özel Altın üyelik indirimi" adı altında indirimli satılan oyunlar konusunda ufaktan bilgi verebilecek birisi var mı acaba? GTA V alma düşüncem vardı ancak disk olarak almak istiyordum şu anda bahsettiğim indirim kapsamında 96,87 tl olmuş.

Ancak merak ettiğim husus, bu oyunu bu haliyle alsam herhangi bir sebeple gold'u iptal ettiğimde oynamaya devam edebilecek mitim? P1-P2 durumu nasıl oluyor bu indirim durumunda.

Game Pass [ANA KONU]

Witcher 3 de benzer şekilde almak istediğim ve bu şekilde epey ucuza gelen bir oyun.

Game Pass [ANA KONU]
  • xbox'a da helal olsun valla adamlar bu kadar ucuz fiyata gamepass satıyorlar türkiye'ye

playstation cephesi de utansın. güya ülkemizde en çok satan platform ve oyunlar da bu playstation tarafında

boşuna dememişler seven ..... diye.
  • 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.