Şimdi Ara

Game Pass [ANA KONU] (63. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.468
Cevap
728
Favori
1.089.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
123 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    5 Eylül
    Dead Cells (Xbox Game Pass for Console, Xbox Game Pass for PC, Xbox Game Pass Ultimate)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasgok

devil May cry 5 gamepass a eklendi
    Saldırın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • legendwarior3 L kullanıcısına yanıt
    PlayStation da elimde olmasına rağmen çok sevindim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • eğer dmc 5 Demo cihazınızda duruyorsa hediye olarak 30 bin puan veriyor

• Yayın falan var mı ya göremedim twitchte. Kingdom comeı deniycez. Coop yoktu sanırım.

• https://news.xbox.com/en-us/2019/08/19/gamescom-2019-xbox-game-pass-details/

And as a preview of what’s coming for September, we also announced that Dead Cells (Xbox Game Pass for Console, Xbox Game Pass for PC, Xbox Game Pass Ultimate) is coming September 5!
    Read more athttps://news.xbox.com/en-us/?msg=404
  • Supersin xbox

• Metro Exodus u aldık bitirdik Gamepass e geldi. Devil May Cry 5 i aldık bitirdik o da gamepass e geldi demekki artık bu tür oyunları almamak lazımmış. Resident Evil 2 yi geçiriyordum aklımdan gelmedi.

Oyunlara bakıldığında DMC5 ve Kingdom Come iyi oyunlar. Ama önceden oynayanlar için malesef işe yaramadı gamepass e gelmeleri.

En azından durumu biraz topladılar bu oyunlarla. Blair Witch ve Gears 5 i de içlerine katarsak eğer iyi bir dereceyi hak ediyor Ağustos ve Eylül ayları için..

Fakat şu Ubisoft oyunları artık gelmeli Gamepass e. Eskimiş veya eskimeye yüz tutmuş dolu oyunu var Ubisoft un. Neden gelmiyor anlamıyorum. Anlaşamıyorlarmıdır nedir.. Ubisoft un sadece The Divison oyunu vardı o da kalkalı çok oldu sistemden..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 20 Ağustos 2019; 7:29:38 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackTower_35

Metro Exodus u aldık bitirdik Gamepass e geldi. Devil May Cry 5 i aldık bitirdik o da gamepass e geldi demekki artık bu tür oyunları almamak lazımmış. Resident Evil 2 yi geçiriyordum aklımdan gelmedi.

Oyunlara bakıldığında DMC5 ve Kingdom Come iyi oyunlar. Ama önceden oynayanlar için malesef işe yaramadı gamepass e gelmeleri.

En azından durumu biraz topladılar bu oyunlarla. Blair Witch ve Gears 5 i de içlerine katarsak eğer iyi bir dereceyi hak ediyor Ağustos ve Eylül ayları için..

Fakat şu Ubisoft oyunları artık gelmeli Gamepass e. Eskimiş veya eskimeye yüz tutmuş dolu oyunu var Ubisoft un. Neden gelmiyor anlamıyorum. Anlaşamıyorlarmıdır nedir.. Ubisoft un sadece The Divison oyunu vardı o da kalkalı çok oldu sistemden..
    Sanırım Ubisoftta bu tarz bir uygulama yapıcaktı ondan olabilir.

Ve sorum herkese Age of Empire sadece PC ye mı geliyor bize gelmiyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuzi_35

Sanırım Ubisoftta bu tarz bir uygulama yapıcaktı ondan olabilir.

Ve sorum herkese Age of Empire sadece PC ye mı geliyor bize gelmiyor mu ?

Alıntıları Göster
    Sadece pc.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Selamlar. PC'deki Gamepass'e Türkçe yama atmak mümkün mü ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-00A01D70E

Selamlar. PC'deki Gamepass'e Türkçe yama atmak mümkün mü ?
    Mümkün değil.

• Stellaris olmuş. Gamepad ile keyif vermez diyordum ama rahat kontroller epey. Şu an DLC’ler bakımından Pc’nin çok gerisindeymiş ama koltuğa uzanarak 4x strateji oyunu oynamak hoşuma gitti, konsoldan devam ederim. Akşam bir bakayım dedim başından kalktığımda sabah 4 olmuştu. .d

Strateji severlere tavsiye ederim, zaten çok seçenek yok konsolda.

• Vigor da ayrıca bedava oldu gamepasste göremezsiniz direk store dan indirin. Çok beğendim ben kesinlikle tavsiyedir.
  • gamepass coştu yine dmc yi görünce hemen indirdim. exodus u gerilim-korku oynayamadığımdan indirmemiştim dün onuda indirdim denerim bir ara. kingdom come geliyor, dead cell geliyor daha ne olsun. umarım hep bu çizgide devam eder xbox. neredeyse her ay böyle güzel oyunlar geliyor gamepass e. 15 eylülde de zamdan önceki fiyata döneceklermiş hem gold hem gamepass te. yeni nesile kadar xbox tayım . bir ara ps4 e geçeyim dedim ama vazgeçtim son gelişmelerle beraber. duruma göre belki seneye scarlet alır birkaç yıl daha xbox tan devam ederim sırf gamepass için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-714AB4560 -- 21 Ağustos 2019; 12:30:6 >
  • Sızdırıldı. Game Pass [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SnavS -- 21 Ağustos 2019; 12:34:30 >
  • SnavS kullanıcısına yanıt
    Bu fotonun game pass ile ne alakası var dostum? Bunlar combat pack deki yeni dlc karakterleri.

• quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

Bu fotonun game pass ile ne alakası var dostum? Bunlar combat pack deki yeni dlc karakterleri.
    Gamepass ile alakası olmasına gerek var mı dostum? Burada da paylaşma gereksinimi duydum.

• SnavS kullanıcısına yanıt
    İyi de burası game pass ana konusu böyle paylaşımları normal xbox ana konusuna yazmak daha mantıklı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

İyi de burası game pass ana konusu böyle paylaşımları normal xbox ana konusuna yazmak daha mantıklı.
    Dostum sonucta araba satış kısmına paylasmadık burada da oyun konusuluyor belki bilmek isteyenler vardır diye attık bu kadar büyütme bence. :)

• 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.