Şimdi Ara

Xbox Game Pass 3 Ay 5.90 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
358
Cevap
18
Favori
53.409
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://www.microsoft.com/tr-tr/p/xbox-game-pass-ultimate/CFQ7TTC0KHS0/000F?rtc=1&activetab=pivot%3aoverviewtab

3 ay 5.90 TL şuan. 13 Mayıs'da bitiyor kampanya

Bilgisayarınızdan, Microsoft Store'dan alabilirsiniz. Üstteki ekran görüntüsü oraya ait.

PC Game Pass Oyun Listesi
    https://www.microsoft.com/tr-tr/store/top-paid/games/pc?IsGamePass=true&utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 15 Kasım 2019; 22:29:43 >

• Bende GamePass for PC'de ki offical Türkçe Oyunlar listesini Paylaşayım:

Bildiginiz gibi oyun dosyalarına erişemiyoruz ve bu yüzden gönüllü oyuncuların yaptıgı yada ucretli yamaları oyunlara ekleyemiyoruz GamePass'te bu yüzden böyle bir liste hazırladım Türkçe oyunlara erişiminizi kolaylastırması acısından.

1.Age of Empires II: Definitive Edition (Win 10)
    2.Astroneer
    3.Bleeding Edge
    4.Dead by Daylight (Win 10)
    5.Dead Cells (Win 10)
    6.Felix The Reaper (Win 10)
    7.Football Manager 2020 (Win 10)
    8.Forza Horizon 4 Ultimate Edition
    9.Gears 5
    10.Hellblade: Senua's Sacrifice (Win 10)
    11.Hello Neighbor
    12.Ori and the Will of the Wisps

Steamde Türkçe olup Gamepass'te denemedigim için Türkçe olup olmadıgından emin olmadıgım oyunlar
    ARK: Survival Evolved
    Frostpunk (Win 10)
    Subnautica
    The Long Dark

Not: Listede sadece bilgisayar oyunları dahildir.
  • Buradan Game Pass üyeliği ile PC'de hangi oyunları oynayabileceğinizi görebilirsiniz:
    https://www.microsoft.com/tr-tr/store/top-paid/games/pc?IsGamePass=true

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • -dehşet- kullanıcısına yanıt
    İlk mesaja ekliyorum hocam bunu. PC Game Pass içeriği çok kısıtlı gerçekten.

MS, sözde PC'ye önem gösteriyoruz izlenimi yaratıyor ama nafile.
  • İlk defa üye olacaklar için geçerli. Hesabıma girip baktım 59TL olarak gösteriyor.
  • _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    Yok hocam nerde...
    Daha indirilen oyunları yedekleyemiyoruz bile. Güzelim oyunlar potansiyelinin çok altında bir kitleye ulaşabiliyor bu yüzden.

• r3ally kullanıcısına yanıt
    Maalesef öyleymiş, iş yerindeki PC'de giriş yaptınca 59 oldu.

İlk mesaja yazayım.
  • -dehşet- kullanıcısına yanıt
    Yedekleme işi önemli. Format atmıyorum FH3 ve FH4'ü yeniden indirmek zorunda kalıcam diye.

Şunu yapmak zor değil yani MS için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 9 Nisan 2019; 15:25:2 >
  • _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    Sözde korsanın önüne geçmek için yedekleme işlemine izin vermiyorlar. FH3 kırılmasaydı haklılar diyecektim. Üstelik korsan oynayan adam istediği zaman format atabiliyor. Bende GEOW 4 var indirip oynamıyorum yedekleme yok diye. 150 GB oyun yap yedekleme olmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -dehşet- -- 9 Nisan 2019; 15:33:1 >
  • Ben en son 2 ay önce almıştım yeniden bende 5.90 TL ve 15 gün deneme sürümü aktif olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O zaman sadece yeni üyelere değil bu durumda.
  • fh4 oynanıyorsa deneyeceğim hemen . hiç üyeliğim yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 3 aylığı 5 Nisan - 12 Mayıs arası 5.9 TL olacak, bekleyin.
  • HAJAJ80 H kullanıcısına yanıt
    kesin mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: HAJAJ80

3 aylığı 5 Nisan - 12 Mayıs arası 5.9 TL olacak, bekleyin.
    Ne zamanı bekleyelim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tarihi yanlış yazmışım. 11 Nisan - 12 Mayıs olacak.

https://www.microsoft.com/en-us/p/xbox-game-pass/cfq7ttc0k6l8

3 Months for $1: Promotional discounts not available in Quebec or Russia. Offer cannot be combined with any other offer. Limit 1 offer per account. Offer valid from 4/11/2019 9:00 PM PDT though 5/12/2019 11:59 PDT. After promotional period, subscription continues to be charged at the then-current regular quarterly price (subject to change), unless cancelled. Plus applicable taxes. Credit card required.

• Oyunlar online oynanabilecek mi? Buna dair bir bilgi bulamadım. Forza horizon 4 ü denemek istiyorum arkadaşlarla beraber.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAJAJ80

Tarihi yanlış yazmışım. 11 Nisan - 12 Mayıs olacak.

https://www.microsoft.com/en-us/p/xbox-game-pass/cfq7ttc0k6l8

3 Months for $1: Promotional discounts not available in Quebec or Russia. Offer cannot be combined with any other offer. Limit 1 offer per account. Offer valid from 4/11/2019 9:00 PM PDT though 5/12/2019 11:59 PDT. After promotional period, subscription continues to be charged at the then-current regular quarterly price (subject to change), unless cancelled. Plus applicable taxes. Credit card required.
    Teşekkürler Türkiye saati ile 12 nisan cuma günü sabah 07:00 civarına denk geliyor bu arada.

@Terracide Bilgisayarmı yoksa xboxdamı oynayacaksınız? Forza horizon 4 mağaza sayfasında: Xbox'ta çevrimiçi çok oyunculu oynamak için Xbox Live Gold gerekir (abonelik ayrı satılır). Yazıyor. PC'de başka birşeye gerek yok çoklu oynamak için.

• quote:

Orijinalden alıntı: AslanAvda

fh4 oynanıyorsa deneyeceğim hemen . hiç üyeliğim yok
    oynanır,14 gunluk deneme surumunde bıle fh4 oynanıyordu(oyun cıktıgı hafta oyle oynamıstım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi n201 -- 10 Nisan 2019; 11:36:2 >
  • horizon oynamayan varsa denemek için alabilir de gerçekten berbat kütüphanesi. koskoca microsoft şu içeriğe bak.
  • bardockeldar B kullanıcısına yanıt
    3 ay 5.9 başlamış Türkiye için de geçerli şuan.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.