Şimdi Ara

Xbox Game Pass 3 Ay 5.90 TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
358
Cevap
18
Favori
53.409
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: naturl

Arkadaşlar bilmediğimden soruyorum. xbox game pass 3 aylık 5,90 tl almam gereken bu mudur?

Bende xbox yok pc için de aynı mıdır?
    xbox oyunları ve pcde oynanan oyunları görebilirsin gamepass içinden.

coğunlukla xbox oyunları ama sırf forza horizon 4 ve state of decay 2 için alınır.

edit: demek istediğim xbox ve pc microsoft store üzerinden ortak içeriğe sahipler kimi oyunlar hem xboxta hem pcde oynanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AvriL -- 14 Nisan 2019; 23:30:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekksl6

2020 ye kadar game pass olduğundan 43,5 e 3 aylık teklif sunuyor ki yine mantıklı yine mantıklı..
    bi önceki kampanyadan 6 aylığını 80 liradan 3 sefer almıştım da :)
    üst üste alınmıyor ki 1 hesapla sen ayrı ayrı mı aldın?
  • konuyu açan arkadaşa teşekkür ederim. vesilesiyle 1 adet kaptım. daha önceden almış olduğum indirimli 1 aylık game pass vardı onunla horizon 4 indirmiştim. eskiden alınma veya ilk defa alınma fark etmiyor fiyat 5.90 tl.

başka oyun da indirebilir miyim yoksa sadece 1 oyun için mi geçerli bu passler
  • quote:

Orijinalden alıntı: sfr+10

konuyu açan arkadaşa teşekkür ederim. vesilesiyle 1 adet kaptım. daha önceden almış olduğum indirimli 1 aylık game pass vardı onunla horizon 4 indirmiştim. eskiden alınma veya ilk defa alınma fark etmiyor fiyat 5.90 tl.

başka oyun da indirebilir miyim yoksa sadece 1 oyun için mi geçerli bu passler
    Game Pass'ta bulunan oyunların tamamını üyeliğin devam ettiği sürece sınırsız oynayabilirsin.
  • Oynanacak bi oyun var fh4 onuda denedim pek zevk vermedi bana varmı burda tavsiye oyun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pascalonur

Game Pass'ta bulunan oyunların tamamını üyeliğin devam ettiği sürece sınırsız oynayabilirsin.

Alıntıları Göster
    eyvallah hocam teşekkür ederim
  • Sizdende Microsoft*Store msbill.info IE adı altında ekstradan 7 tl çekildi mi ?

• 2 defa aynı hesaptan alınıyor mu? Bir ara alan arkadaşlar vardı, tarih üst üste eklenip uzuyordu, deneyen oldu mu acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: emir66

2 defa aynı hesaptan alınıyor mu? Bir ara alan arkadaşlar vardı, tarih üst üste eklenip uzuyordu, deneyen oldu mu acaba?
    Maalesef olmuyor, o açığı kapattılar.
  • Xbox 360 cihazim için aldım fakat oyun indiremedim. Bilen biri yazabilirmi.?

• Game Pass Xbox One ve Windows 10 sistemli PC'ler için.
  • 5.90 dan da alım yapamıyorum. Sayfaya girince 5.90 45 tl oluyor

• AnacoN kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Kiivii

Sizdende Microsoft*Store msbill.info IE adı altında ekstradan 7 tl çekildi mi ?
    bende de var bu durum bu 7 TL nereden çıktı acaba ?
  • AvriL kullanıcısına yanıt
    o kampanyada 3 x 6 ay üst üste alabildim...
  • Aldıktan sonra hemen üyeliği sonlandırabilirsiniz 3 ay sonra unutma ihtimaline karşı tabi sonlandırırken erişimi hemen sonlandır yada üyelik sonunda sonlandır diye 2 seçenek çıkıyor üyelik sonunda sonlandırı seçin.
  • selam arkadaşlar , bu 5.90 olani kod olarak almanin bir yontemi varmidir. şu aralar vaktim olmadigi icin oynayamiyorum, 1-2ay sonra aktiflestirmek isterim simdiden alip

• Yeni xbox hesabına 14 gün free trial veriyor, bunu aldıktan sonra 3 aylık 5,90'a alınabilir mi? Yoksa doğrudan 3 aylık mı alınmalı?

• nerden yapılıyor o tam olarak ben bulamadım hocam
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.