Şimdi Ara

Xbox, 4 oyunu PS5’e getiriyor: Yeni donanım bu yıl çıkıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
1
Favori
3.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Umarım çıkarır. Oradaki insanlar sizden bizden daha çok düşünüyorlar çıkarlarını. Ben Xbox kullanıcısı olarak her oyunun Time-exc olarak herrrr yere çıkarılması taraftarıyım. (2-3 tane numunelik bunu oynamak istiyorsanız illa da xbox almalısınız tarzı oyun bırakılabilir)

30 milyondan az xbox seires kullanıcısı varken 200 milyondan fazla nintendo ve ps5 kullanıcısı var. Niye bunlara satıp xbox’ı bu paralarla geliştirmesinler ki?

Yani önceki goy goyu bitirdi adamlar şimdi de tepki almamak için böyle yaptılar deniyor bir şeye ikna olduğu zaman insanlar tutulup kalıyorlar.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • mosyozzz M kullanıcısına yanıt
    Xbox, 4 oyunu PS5’e getiriyor: Yeni donanım bu yıl çıkıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xbox’ da bir God of War gibi yada Uncharted gibi yada The Last of Us gibi oyun gösterebilir misiniz? Gösteremezsiniz çünkü yok 🤓🤓

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y@KI$IKLII -- 16 Şubat 2024; 15:46:1 >
  • Kahya Yahya kullanıcısına yanıt

Persona non grata diye bir herif sony fanboyluğu yapıyordu 2018 civarları. Hesabına ne oldu bilmiyorum ama isim ve aksan benzerliği şaşırtmıyor

• 4quare kullanıcısına yanıt

Yabancı "influencer" haberciler sayesinde iş göründüğünden büyükmüş gibi gözüktü. Araya ancak güvenilir mecralar girince biraz daha işin boyutu belli oluyor.

• Y@KI$IKLII kullanıcısına yanıt

PCSX2 kullanarak PS5'te oynanmayan Eski GoW'ları Xbox'ta oynayabiliyorsunuz...

• Gunpower-storm kullanıcısına yanıt
    Şu hayattaki tek mal varlığı elindeki oyun konsolu sanırım bu çocuğun salla gitsin :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Gunpower-storm kullanıcısına yanıt
    Hiç sekmiyor bir tane böyle sony maaşlı elemanı çıkıyor

• Xbox, 4 oyunu PS5’e getiriyor: Yeni donanım bu yıl çıkıyor

Konsolları küllük olanların çırpınışlarını keyifle izliyorum

• Persona_6 kullanıcısına yanıt
    Dostum sen kafayı yemişsin. Ucuza xbox toplamaya falan mı çalışıyorsun? Köprü elinde kaldı galiba.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • hem xbox series x, hem ps5 sahibi biri olarak gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki herhangi bir konsolun fanı olmak bence aptalca.. hele hele fakir bir ülkede insanların çoğu bu konsollardan birini dahi almakta zorlanırken sürekli diğer tarafa sataşmak ayrı bir görgüsüzlük.. bence her iki konsolun da güzel ve kötü tarafları var.. tek mesele 2-3 tane exc oyun değil..

mesela sırf bir kaç tane güzel exc oyunu var diye tüm oyunlarını konsol piyasasının 3-5 katı fiyatına iteleyen, sorunun olduğunda muhatap bulmakta zorlandığın sony'nin fanı olmak akıl alır gibi değil.. kaldı ki onlar da çatır çatır tüm oyunlarını pc tarafına getiriyor ve gecikmeli de olsa muhtemelen tümünü getirecek.. hala ergen gibi bir kaç exc oyun sayıp sony övmek gerçekten ilginç..

• Xbox kullanıcıları youtubenin karşısına dizilmiş oturuyorlar, karşısında god of warlar, unchartedler.. O çocuk aklından geçiriyor "benim de bir the last of us ım olsa bir god of warım olsa" diyor, anne bana niye almıyorsunuz diyor... 😂😂😂

• mosyozzz M kullanıcısına yanıt

shhh tamam küllük yerine kapıya da koyabilirsin çok kullanışlı alet 🤣🤣🤣🤣

• ps5 sahibiyim de sevinen neye seviniyor onu anlamadım, tekelleşme oyuncuların işine mi yarar sanıyorsunuz...

• Yaygınlaşan medya ve tarih öğretileri yüzünden bireyler olayları hep başkan, padişah gözünden gördü. Bugünkü kendi kimliğini de onlardan sanıyor o şahıs herhalde

Yaştan felan dolayı da böyle davrandığını düşünmüyorum. Troll terörlüğüne başladığı zamanda çocuk olsa şu an üniversitede veya iş sahibi felan olması gerekiyor.

• Xbox herkesi ters köşe yaptı. Çok güçlü bir yeni nesil konsol geliştirme aşamasında dediler. Yeni konsol ve Bethesda, Activision merakla bekliyorum..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim anladığım tepki çekmemek için önce sea of thieves, hi fi rush, grounded gibi oyunları getirecekler sonra diğer oyunlarda gelecek, en büyük rakibinin yarısı kadar konsol satmışsan masrafları bir yerden çıkarman lazım, tamamen dijital konsol çıkarıp kutulu oyun çıkarmayıda bırakacaklar. Yeni konsol için heyecanlanmadım çünkü o konsolun hakkını verecek oyunlar yapmıyorlar.

• Persona_6 kullanıcısına yanıt
    PS tarafını daha çok severim de bu nasıl bir fanboyluktur? 3-5 oyun gelecek diye Xbox’un elden çıkarılması nedendir? Alınmış alınmıştır niye elden çıkarılsın? Sankş Gamepass PS tarafına gelmiş de adam elden çıkarın diyor. Sanki Microsoft “Bundan sonra tüm Exc.’leri Sony’e getiriyoruz.” demiş de Xbox’u elden çıkarın diyor. Muhtemelen haber içeriğini okumadan başlığı görüp gelerek yorum yazıp çıkmış gitmiş arkadaş. İki konsola da sahibim ikisinin de yeri ayrı. Ayrıca topladığım PC’m de var. Benim için hepsinin yeri ayrı.

• gowlet kullanıcısına yanıt

Hepsi gelecek yavaş yavaş, 4 oyunla mı kalacak sanıyorsun? 2016 da Phil ne demiş bak, her oyun pc ye gelmeyecek demiş.

Sonuç ? Her oyun pc ye geldi mi? Geldi. Şimdi 4 oyun gelecek diyor, hepsi teker teker gelicek bunu da görecez.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.