Şimdi Ara

XBOX 360 SLIM :: { ANA KONU } :: E3te DUYURULDU (Düşünceleriniz Neler?) (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
628
Cevap
1
Favori
26.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kim ne derse desin xbox 360 bir 5 yil daha rahatlikla piyasayi sallar, elimdeki jasper i verip bunu alsam iyi olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kreuger -- 15 Haziran 2010; 0:50:56 >
  • İNŞALLAH KIRILMAZ
  • abi current gen yani şuandaki modele aşığım satmak isteyen varsada alırım!
  • jasper modeli mi diyorsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: *Reventon*

quote:

Orijinalden alıntı: jericho_!4

Hocam makinenin sadece dış dizaynı ve 3k sorunu giderildi. Gerisi komple aynı. Değişen bişi yok.

Dış dizaynı dışında iç anakartta değişiklik olduğu belli.45 nm tek çipte işlemci ve ekran kartı yapmışlar ve yeni soğutma sistemi anakart tasarımı değişmiş.Ayrıca dvdde eski xboxlardan farklı bir marka ve sürücü kullanılırsa bi ihtimal FW olmama durumu olabilir.

kırılır hocam kırılır sabır gerekir sadece

gerçekten harika olmuş
    ama 3K dan beter bişey çıkarsa cinayet işlerim

• dslr makine almasam almıştım kesin artık yunanistana gelirse ya ordan, ya da 2011 başlarında paris veya slovakyadan alcam
  • tam ismini yakısır bir dizayna sahip olmus.piano black kasa olmasıda harika.ben cok begendim tr gelir gelmez alacagım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: by _GoKhAn

tam ismini yakısır bir dizayna sahip olmus.piano black kasa olmasıda harika.ben cok begendim tr gelir gelmez alacagım.

cok cizilir simdi bu ama :/
  • çok iyi de oldu çok kötü de oldu yani taam mı
    isteyen bunu alır sen bunu alırsın o kalın kasayı alır taam mı

live için alacağım yeni konsol slim olacak karar verildi
  • Güzelim cihazı alıp hala kopya oyun oynama derdindemisiniz arkadaşlar yapmayın lütfen, xbox live'da ban korkusu olmadan arkadaşlarınızla
    oyun oynamak düşündüğünüz kadar pahalıya mal olmuyor.

Madem fw düşünüyorsunuz jtag'lı makineler var alın onlardan bir tane en azından dvd çöplüğünden kurtulursunuz, gerçek xbox severler bu cihazı
    açmaya, açtırmaya kıyamaz.
  • avrupa cikis tarihi - pal- 16 temmuz ilgilenen arkadaslara duyurulur ben bir tane alacam kacmaz ,elimdeki jasper ne olacak bilmiyorum
  • wi-fi desteği iyi olmuş
  • arkasında 10 küsür amper yazıyor... yani 125 watt civarı güç tüketecek. sanırım işlemciyi 45 nm yaptılar. gpu ise 60 nm de devam sanırım?

inşallah kırılır bir de... hayır kırılmazsa elimizdeki bozulduğu takdirde yeni makine alma şansımız da olmayacak. hep bunlardan gelir, eskilerin üretimi durur artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 15 Haziran 2010; 1:51:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Firenze

quote:

Orijinalden alıntı: desert_rain

Ayni mokun mavisi pardon siyahi.

Çok yaratıcı bir mesaj

Her ne kadar SONYBOY mesajı olsada aslında işin acı tarafını yansıtıyor. Yenisinide alsak, eskisiylede oynasak, arcade ilede oynasak yine aynı. Grafikler, oynanış vs. tüm oyunlar yine aynı. İşte yenisi sessizdir, küçüktür, 250 GB dır, daha iyi soğutmalıdır filan ama sonuçta oynaycağımız oyunlar aynı. İkiside Kinect destekliyor ... Gerçi bunu kendim için söylüyorum. Yenisi sanki bambaşka oyunlar, bambaşka zevkler tattıracakmış gibi hissediyorumda.

• Çok şık olmuş eskisine göre
  • Kırmızı ışık sorununu çözdüklerini belirtmişler.

http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=251314

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord De Seis -- 15 Haziran 2010; 1:48:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Awesome

quote:

Orijinalden alıntı: Firenze

quote:

Orijinalden alıntı: desert_rain

Ayni mokun mavisi pardon siyahi.

Çok yaratıcı bir mesaj

Her ne kadar SONYBOY mesajı olsada aslında işin acı tarafını yansıtıyor. Yenisinide alsak, eskisiylede oynasak, arcade ilede oynasak yine aynı. Grafikler, oynanış vs. tüm oyunlar yine aynı. İşte yenisi sessizdir, küçüktür, 250 GB dır, daha iyi soğutmalıdır filan ama sonuçta oynaycağımız oyunlar aynı. İkiside Kinect destekliyor ... Gerçi bunu kendim için söylüyorum. Yenisi sanki bambaşka oyunlar, bambaşka zevkler tattıracakmış gibi hissediyorumda.

Tamam da bu dediklerinin olmasi icin yeni bir neslin cikmasi lazim..
    Cik sacma yani dediklerin. Xbox 360'in slim versionu bu . Buda 360 sonucta .. Yani bi xbox360'in xbox360 oyunlari calistirmiyor olmasi daha aci verici olurdu bence..

• Süper gercekten bir tane daha alıcaz gibi =)
  • kırılırsa alırım yanına bizimkinin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 15 Haziran 2010; 1:50:38 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.