Şimdi Ara

XBOX 360 SLIM :: { ANA KONU } :: E3te DUYURULDU (Düşünceleriniz Neler?) (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
629
Cevap
1
Favori
26.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ne zaman çıkıyor?
  • Ayni mokun mavisi pardon siyahi.
  • 16 haziran
  • İyi oldu ya bu slimin çıkması bende xbox 360 elite almayı düşünüyordum ama kesin bu slimi alırım parası ne olursa olsun ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JuBa*-* -- 15 Haziran 2010; 0:17:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Awesome

quote:

Orijinalden alıntı: Dante

quote:

Orijinalden alıntı: süsse

bundle resmi

uzay mekiği uzay

Aaa sen 1680*1050 çözünürlükte 24xAA , 16 AF ile 60 FPS oyun oynayanlardan değil misin?

Evet şimdi bi oyundan çıktım hatta ne oldu bişey mi oldu siz yokken biz vardık burada xbox çıktığında 2005 ten beri. konsolda da oynadık pc de de oynuyoruz. xbox ın revizyonu çıkacak da almayacaz, kaçar mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 15 Haziran 2010; 0:05:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: PETTIBONE

Arkadaşlar flood oluyor ama.

Ne zaman çıkıyor?

Amerika da yarın Avrupa da 16 temmuz
  • Xbox almayı düşünüyordum.Bu slim makineyi gördüm beğendim.Umarım en kısa sürede Dubai veya Arabistana gelir bende makinayı getirtirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ereneren

quote:

Ne zaman çıkıyor?

Son mesajı senin olarak gördüm ve direk daldım konuya hocam aha dedim kesin getirdi aleti satıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ereneren

quote:

Ne zaman çıkıyor?

16 Haziran değil mi ya?
  • Şimdi FW konusundaki yorumları alsak ya arkadaşlar Sizce çıkar mı, çıkarsa ne zaman çıkar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Max_Kolesne -- 15 Haziran 2010; 0:20:04 >
  • 16 Temmuz da çıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Max_Kolesne

Şimdi FW konusundaki yorumları alsak ya arkadaşlar

Evet acaba konsol kırılıcakmı.Kimsenin kesin bilgisi yok ama bence kırılıcaktır.
  • Hocam makinenin sadece dış dizaynı ve 3k sorunu giderildi. Gerisi komple aynı. Değişen bişi yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jericho_!4

Hocam makinenin sadece dış dizaynı ve 3k sorunu giderildi. Gerisi komple aynı. Değişen bişi yok.

Dış dizaynı dışında iç anakartta değişiklik olduğu belli.45 nm tek çipte işlemci ve ekran kartı yapmışlar ve yeni soğutma sistemi anakart tasarımı değişmiş.Ayrıca dvdde eski xboxlardan farklı bir marka ve sürücü kullanılırsa bi ihtimal FW olmama durumu olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: desert_rain

Ayni mokun mavisi pardon siyahi.

Çok yaratıcı bir mesaj
  • çok gösterişli olmus alıp masaya koymak lazım bunu
  • Çok karizma olmuş yeni kasa hertürlü kırarlar gene bunu rahat olun beyler norveçe gidince alacağım bitane
  • acaba yeni kasayla beraber natal da çıkacakmı? yoksa once yeni kasa sonaki bir tarıhtede natal mı çıkacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: *Reventon*

quote:

Orijinalden alıntı: jericho_!4

Hocam makinenin sadece dış dizaynı ve 3k sorunu giderildi. Gerisi komple aynı. Değişen bişi yok.

Dış dizaynı dışında iç anakartta değişiklik olduğu belli.45 nm tek çipte işlemci ve ekran kartı yapmışlar ve yeni soğutma sistemi anakart tasarımı değişmiş.Ayrıca dvdde eski xboxlardan farklı bir marka ve sürücü kullanılırsa bi ihtimal FW olmama durumu olabilir.

Hocam gine aynı mimari işte. Ps3 slimde böyle oldu. Ama onda sadece 45nm'ye indirildi ve boyutu küçültüldü.
  • Ya bu hafta Elite modelini alıcaktım nerden geldi bu alet kafamı karıştırdı aynı fiyat olması.
    Arkadaşlar sizce kırılır mı bu yoksa Elite modelini alıyım mı?
    Birde ban dalgası yaklaşıyo mu sizce ?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.