Yüzbaşı
30 Eylül 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 32 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Asus RT-N10+ Wireless-N Router'ım ve Pikatel Combomax modemim var. İlk başlarda böyle bir sorun yoktu, bu sorun ortaya birkaç ay önce çıktı, düzeldi, şimdi tekrar çıktı. Masaüstü bilgisayarımda interneti rahatça kullanırken diğer odadan Netbook bağlanınca ikimizin de interneti kesiliyor; ancak modemin tüm ışıkları yanıyor. İnternet var fakat biz erişemiyoruz. Sorunları gider dediğimde düzeliyor, tekrar bozuluyor 5 dakika içinde. Çekilmemeye başlandı.

Router'ı çıkarıp direkt olarak kendim Ethernet'ten bağlanınca sorun yok. İnternet erişimim kesilmiyor, fakat Router ile Wi-Fi oluşturunca bu sorun oluyor. Yardımlarınızı bekliyorum.
Sandalyeye ters oturan ilkokullu - FUS RO DAH
Beyler liseli olmaktan kurtulmama sadece bir sınav kaldı.
12.Sınıfta bitti ama 10.sınıftan kalan edebiyat dersi yüzünden diploma alamıyorum.
Nerelere çalışim,hangi konular önemlidir,püf noktaları nelerdir,napim vardır bilen yardım edin.
Birkaç gün önce vodafone'dan cepnet paketi ile taksitli htc sensation aldım.Alirken sordum "Telefona turkcell taksam vodafone'u ipad'de kullansansam olur mu?" olur dediler.Hattı ipade taktim ama hat uzerinden internete baglanamiyorum.Acaba baglanamama sebebim cepnet paketi yuzunden mi yoksa bir ayar aktivasyon felan mi yapmam gerekli?
Kararsız kaldım hangisini almalıyım.
HTC de kocaman ekran sağlam kasa iPhoneda İOS var
Yardımcı olun

Edit:Hangisini şarj süresi daha uzundur?
Kararsız kaldım hangisini almalıyım.
HTC de kocaman ekran sağlam kasa iPhoneda İOS var
Yardımcı olun

Edit:Hangisini şarj süresi daha uzundur?
Köprü yapma oyunlarına hastayımdır ama iphone için bulamadım.Var mıdır ?
Beyler Sıfır iPod Touch 3G Nerden Bulabilirim ? Acil
Yer İstanbul acil
Kontratlı yada kontratsız bir tel almak için faturalı gerekli dediler.Bana saçma geldi bi sorim dedim.
http://www.hizlial.com/telefon/cep-telefonlari/huawei-u8800-ideos-x5_02.044.5311.0006.htm#tabs
Teli almayı düşünüyorum bir sorun çıkar mı? Nasıl bir sitedir?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 8 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 934
İkinci El Bölümü Mesajları: 15
Konularının görüntülenme sayısı: 41.141 (Bu ay: 32)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 6 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.