Şimdi Ara

XBOX 360 SLIM :: { ANA KONU } :: E3te DUYURULDU (Düşünceleriniz Neler?) (29. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
628
Cevap
1
Favori
26.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kraven

quote:

Orijinalden alıntı: MacGyver.

quote:

Tahmini olarak alabildiğim tek fiyat 1300 lira garantili.

ahhahahah! ne içtin dayı sen deseydin?

700-800 liraya 1-2 ay pahalıdan kaktırırlar, sonra hepsine gelince ucuzlar... 600 e düşer.

Teknosa gibi yerlerde hala 1000 liraya satılıyor bizim kütük. Garantili fiyatı söyledi adam.

iyi işte o zaman nasıl 1300 lira olacak? 1000 liraysa 1000 liraya gelir yine... ayrıca teknosa'nın sitesinde öyle pahalı gösteriyor ama mağazalara gidince teknosa'larda 850 ye falan satılıyor, hem de 2 oyunla beraber. hatta daha 2 gün önce gördüm bestbuy'da...

garantili olarak da kaçak olarak da elite kaça satılıyorsa o fiyata alacaksınız, tartışmasını yapmaya gerek yok. ikisi de 300 dolar. başta, 1-2 ay boyunca pahalıya kaktırmaya çalışanlar olur o kadar... ki o da 1300 falan olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kasatka

Eliteden niye pahali oluyormus.. Cikis fiyati ayni fiyat.. Daha mi agirmis daha mni buyukmus getirmesi daha mi zahmetliymis..Sulukler

Katılıyorm.700 800 den satamazlar aynı fiyattaki ürünü
  • quote:

quote:

quote:

quote:

700-800 liraya 1-2 ay pahalıdan kaktırırlar, sonra hepsine gelince ucuzlar... 600 e düşer.

Teknosa gibi yerlerde hala 1000 liraya satılıyor bizim kütük. Garantili fiyatı söyledi adam.

iyi işte o zaman nasıl 1300 lira olacak? 1000 liraysa 1000 liraya gelir yine... ayrıca teknosa'nın sitesinde öyle pahalı gösteriyor ama mağazalara gidince teknosa'larda 850 ye falan satılıyor, hem de 2 oyunla beraber. hatta daha 2 gün önce gördüm bestbuy'da...

garantili olarak da kaçak olarak da elite kaça satılıyorsa o fiyata alacaksınız, tartışmasını yapmaya gerek yok. ikisi de 300 dolar. başta, 1-2 ay boyunca pahalıya kaktırmaya çalışanlar olur o kadar... ki o da 1300 falan olmaz.

Ya arkadaşım, adam bana bu şekilde söyledi bende buraya yazdım. Ayrıca daha dün gezdim fiyatlara baktım halen 1000 lira Elite garantili olarak.
    Yeni model vs. diye daha pahalı olacak diyor adamlar benim fikir söylememle değişmiyor.

• Ben suanki Jasper kasalardanda alabilirim. Jtag-fw hepsi oluyor üstüne sağlam makina. Slim'ide çok ileride alırım. Kinect'ide şuan pek düşünmüyorum.
  • Zaten Natal i alacaksak illa Jtag li bi makina lazim bize.. Cunki cogu Natal oyunu indirilebilir olarak gelecek gibi.
    Media olarak oyun az olur pasoda indirilebilir oyun almak belimizi kirabilir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: jamez
    rakibin ilk çıktığında aleti adaptoru içeri gomulu yapıyor ms 6 yıl olacak daha hala takoz gibi yanında adoptor.. bu da bir tasarım fiyaskosudur..

Adaptör konusuna katılıyorum. Slim tasarımı son derece şık olmuş fakat boyut küçülmüş olsada o adaptör dışarda olmamalıydı. Herkesi kendi gibi sanan bazı asosyal Xbox savunucularının aksine, şehir dışına veya şehir içi gidip gelen kullanıcılar için bu adaptör fazlalıktan öte birşey değil ne yazık ki. Bu konuda kendimi örnek verebilirim, bir yere taşırken çok fazlalık yaratıyor. Ama boyutun küçülmesi azda olsa etki edecektir.

quote:

Zaten Natal i alacaksak illa Jtag li bi makina lazim bize.. Cunki cogu Natal oyunu indirilebilir olarak gelecek gibi.
    Media olarak oyun az olur pasoda indirilebilir oyun almak belimizi kirabilir..

Oyunların çoğu media marketlerde satılacak. Kinect oyunlarının boyutunun Live'dan indirilecek kadar olacağını sanmıyorum; Bilhassa KINECTIMALS gibi oyunlar 7GB'dan aşağı olmaz.. Kaldı ki çoğunun kapak tasarımını yayımlamışlardı. =)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SolidRises -- 22 Haziran 2010; 18:05:12 >

• Şuan kinect için duyurulan Kinect Adventures,Kinect Joy Ride,Kinect Sports,Kinectimals oyunlarının hepsi kutulu olarak satılacak.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ya arkadaşım, adam bana bu şekilde söyledi bende buraya yazdım. Ayrıca daha dün gezdim fiyatlara baktım halen 1000 lira Elite garantili olarak.
    Yeni model vs. diye daha pahalı olacak diyor adamlar benim fikir söylememle değişmiyor.

Bu ürün de garantili değil mi arkadaşlar? Ben mi yanlış biliyorum.http://www.gold.com.tr/urunozelyeni.asp?ID=88809&ad=MiCROSOFT-XBOX-360-ELiTE-120-GB-Oyun-Konsolu

• Kutulu mu ?
    Bir kez daha sok oldum..
    Peki fiyatta atiyorum bi gears of war 3 fiyati kadar mi olucak :)
  • Fiyatlar normal oyun fiyatı olur 60 dolar civarı.
  • quote:

Kutulu mu ?
    Bir kez daha sok oldum..
    Peki fiyatta atiyorum bi gears of war 3 fiyati kadar mi olucak :)

Kinect oyunları, Kinect logolu kutular ile çıkıyor. Yurt dışında PSN oyunu fiyatından satılabilir büyük ihtimal, fakat Türkiye'ye gelirse normal oyun fiyatından daha pahalıya satılacağına yürekten inanıyoruz..

NOT: Amazon.com'da fiyatlar yazıyorhttp://www.amazon.com/Kinectimals-Xbox-360/dp/B002I0J8RQ. =)

XBOX 360 SLIM :: { ANA KONU  } :: E3te DUYURULDU (Düşünceleriniz Neler?)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SolidRises -- 22 Haziran 2010; 22:30:11 >

• Cd icinde olmasi bizim icin en azindan benim icin daha iyi,.. Jtag a gerek kalmadan yaslaniriz artik verbatima :)
  • Microsoft 3 senelik konsol garantisini 1 seneye düşürmüş..Ama Türkiyede minimum 2 sene olmak zorunda yüzden içiniz rahat olsun.
    http://www.xbox-scene.com/xbox1data/sep/EkZZEykulpmwbRnPGj.php

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NecronLord -- 23 Haziran 2010; 10:47:51 >
  • Video fake değilse eğer, Slim modelleri de aynı tas aynı hamam devam ediyor!! Adamın Slim konsoluda kırmızı ışık görmüş, adaptör kısmında makineyi açınca kırmızı ışık yanıyor.. Uleyn MS..

http://www.ironstarmovement.com/profiles/blogs/the-red-brick-of-death

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SolidRises -- 24 Haziran 2010; 13:18:17 >

• yok dostum eğer yanlış anlamadıysam video da power adaptör brick olmuş.Kırmızı ışık hatası adaptörde oluşmuş bu sefer :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ICOSolidEye

Video fake değilse eğer, Slim modelleri de aynı tas aynı hamam devam ediyor!! Adamın Slim konsoluda kırmızı ışık görmüş, adaptör kısmında makineyi açınca kırmızı ışık yanıyor.. Uleyn MS..

http://www.ironstarmovement.com/profiles/blogs/the-red-brick-of-death

Dikkat ettiyseniz tv ile aralarında bir bağlantı yok.Hdmi felan takılı değil sadece adaptör takılı

• TV'ye bağlantılı olmadığını bende biliyorum, sadece güç kablosu takılı. Fakat sonuçta bu alette de bir hata mevcut, adam videoda bunu belirtmeye çalışıyor. Adaptör kısmında belli ki bir sorun var. İleride bunu gibi ne hatalar çıkacak henüz belli değil; bu yüzden Slim alacaklar fazla acele etmesin demek istiyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SolidRises -- 24 Haziran 2010; 13:54:33 >
  • Hepsi konsolu karalama videosu hiçbirine inanmıyorum Slim'i de gelir gelmez alacağım en sağlam board olduğuna kalıbımı basarım. Adamlar konsolun kırmızı ışığı yansın diye fanını sökmüşler,havalandırma deliklerini kapatmışlar konsol cayır cayır yanıyor neler gördük neler hepsi yalan asla inandıramazlar beni böyle şeylerle...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Project Scorpio -- 24 Haziran 2010; 14:51:28 >
  • quote:

DVD romla grafik arasinda nasil bir baginti kuruluyor hayret.
    Hadi yukleme suresi daha kisa BD den falan dense anlayacam da grafik kalitesi ne yaw :)

Ote yandan az biraz tarafsiz olun.
    Ozellik ozelliktir.. Sen kullanmazsin digeri ister.. Sen istemiyorsun yada istemiyormus gibi yapiyorsun diye isteyen adama WIFI gereksiz cikisi yapamazsin, olmaz.
    WIFI gereksizse ben bazen bakiyorum ikinci el xbox satislarina (NL) cogunun yaninda WiFI parcasi var.
    Cunki cogu yerde artik WIFI modem kullaniliyor , az porttan kaynakli sorunlar oluyor vs vs..
    Biri de cikip sunu demiyor..
    HDD yi farkli yapip bize hdd satisindan iyice kazik attildi keza wifi aparati ile (sen allazsan alma alan adam var sonucta) milletten 70 eurolar cukkalandi, neden bastan bunlar konmadi demiyor..
    Bu korlugun caresi yok malesef sizin ki kara sevda yada daha otesi :)

wifi gereklidir , dediğin gibi isteyen kullanır isteyen kullanmaz, sony bunu 4 yıl önce koymuştu ms 4 yıl geriden geliyor yanlış yapa yapa doğruyu buluyor aynı hdmi çıkışı gereksiz deyip de sonradan çark ettikleri gibi ama biz msnin hata yapmayacağını kabullenmiş fanlar olarak wifi gereksiz deriz, tuğla gibi adaptöre , kalem pille çalışan gamepade tek laf etmeyiz. ms microsoft markalı özel hdd satar milleti yolar sony konsoluna değiştirilebilir hdd koyar, ms wifi adaptörü ayrı satar milleti gene yolarken sony dahili wifi koyar. ama nolursa olsun biz microsoftu savunmalıyız kendi kesemize düşman olma pahasına.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nate Drake

quote:

DVD romla grafik arasinda nasil bir baginti kuruluyor hayret.
    Hadi yukleme suresi daha kisa BD den falan dense anlayacam da grafik kalitesi ne yaw :)

Ote yandan az biraz tarafsiz olun.
    Ozellik ozelliktir.. Sen kullanmazsin digeri ister.. Sen istemiyorsun yada istemiyormus gibi yapiyorsun diye isteyen adama WIFI gereksiz cikisi yapamazsin, olmaz.
    WIFI gereksizse ben bazen bakiyorum ikinci el xbox satislarina (NL) cogunun yaninda WiFI parcasi var.
    Cunki cogu yerde artik WIFI modem kullaniliyor , az porttan kaynakli sorunlar oluyor vs vs..
    Biri de cikip sunu demiyor..
    HDD yi farkli yapip bize hdd satisindan iyice kazik attildi keza wifi aparati ile (sen allazsan alma alan adam var sonucta) milletten 70 eurolar cukkalandi, neden bastan bunlar konmadi demiyor..
    Bu korlugun caresi yok malesef sizin ki kara sevda yada daha otesi :)

wifi gereklidir , dediğin gibi isteyen kullanır isteyen kullanmaz, sony bunu 4 yıl önce koymuştu ms 4 yıl geriden geliyor yanlış yapa yapa doğruyu buluyor aynı hdmi çıkışı gereksiz deyip de sonradan çark ettikleri gibi ama biz msnin hata yapmayacağını kabullenmiş fanlar olarak wifi gereksiz deriz, tuğla gibi adaptöre , kalem pille çalışan gamepade tek laf etmeyiz. ms microsoft markalı özel hdd satar milleti yolar sony konsoluna değiştirilebilir hdd koyar, ms wifi adaptörü ayrı satar milleti gene yolarken sony dahili wifi koyar. ama nolursa olsun biz microsoftu savunmalıyız kendi kesemize düşman olma pahasına.

Şimdi merak ettim yıllar önce Ps ve Ps2'de oyunu kaydedebilmen için gerekli şart olan Memory Card'lar tüketiciyi ayrı ayrı olarak satılırken nasıl bir politika izleniyordu o zaman Xbox'da HDD standart değil miydi ?

Xbox-Ps2 döneminde Xbox kullanıcılara HDD sunarken nedense HDD gereksizdi hatta konsolda HDD'nin ne işi vardı Pc mi bu deniliyordu tabi birde işin online kısmı var onun içinde "konsolları pc'leştiriyorlar" deniliyordu. Ps3'de HDD ve online duyulunca işte budur harika öyleydi böyleydi oldu birden bu özellikler çok can alıcı oldu.

Ms, HDD olayını çok önceden sundu kullanıcılarına hemde içinde dahili olarak üstüne online'ı sundu ama o zamanlar sadece Ms sunduğu için önemli değildi gereksizdi tabi Sony sununca süper peki özelliğin mükemmel ve gerekli oluşu fanatiği olunan markaya göre mi belirleniyor

Ms'in HDD politikasını eleştirmeden önce bir rakibinin önceden yaptıklarına bakalım sonra Ms'in haklı olup olmadığına bakarız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_Rahip -- 24 Haziran 2010; 18:35:51 >

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.