Şimdi Ara

Xbox 360 için Titanfall mı Yoksa Battlefield 4 mü?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba xbox 360'a cod faciasından sonra bir oyun almak istiyorum. Titanfall'ı bekliyordum pc'de de deneme şansı buldum hoşuma da gitti açıkcası ama bazı yorumlara bakınca da hevesim kaçıyor. Şuanda kafam yavaş yavaş battlefield 4'e kayıyor ama bilemedim titanfall'ı da merak ediyorum. Fakat bir yerden sonrada bir kaç yoruma katılıyorum 60 dolar veripte hep botları vurmak bir yerden sonra sıkar mı? Tabi onun yanında battlefield 4 teki hatalarda var ama iyice kararsız kaldım. 2'sini de alamam şuanda ya titanfall'ı bekleyip onu alıcam yada battlefield 4 alıcam. Fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim :)

• Tam sakat soru. :P

Titanfall'da adam vurabiliyorsun en azından. Pusu olayları yok. Battlefield 4'de curcuna ortalık, pusanları saymıyorum bile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orchid

Tam sakat soru. :P

Titanfall'da adam vurabiliyorsun en azından. Pusu olayları yok. Battlefield 4'de curcuna ortalık, pusanları saymıyorum bile.

Hızlı oynanış sebebiyle oyunu gerçekten çok sevdim ama aklıma şu takılıyor durmadan bot vurmak insanı sıkmaz mı bir yerden sonra. Botlar zaten her yerde adam vurdum diye seviniyorsun bot çıkıyor. Ben betada titan savaşlarını ordan oraya zıplamayı çok sevmiştim. Battlefield 4'te de dediğiniz gibi pusan pusana.

• Titanfall'ın çıkışına kadar bekle derim. Bot durumu hakkında iyileştirme yapılacaktı sanki oyunun son revizyon haline kadar. Bot vurmak iyi değil o konuda herkes hemfikir.

Battlefield 4 oynamıyorum uzun süredir. Adam vurmaya çalışıyorsun ama ya grup halinde gezen nooblara denk geliyorum ya da sürekli aynı yerde soteye yatmış beyinsizlere. Cod'da da durum aynı.

Takımda çok önemli tabi bu konuda. Multiye sırf ortalığı karıştırmak için girenlerde oluyor. Takım arkadaşlarının yaptığı hareketleri izleyince anlıyorsun bu durumu özellikle Cod'da ufak bebeler kaynıyor, tam bir Cod klasiği.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orchid

Titanfall'ın çıkışına kadar bekle derim. Bot durumu hakkında iyileştirme yapılacaktı sanki oyunun son revizyon haline kadar. Bot vurmak iyi değil o konuda herkes hemfikir.

Battlefield 4 oynamıyorum uzun süredir. Adam vurmaya çalışıyorsun ama ya grup halinde gezen nooblara denk geliyorum ya da sürekli aynı yerde soteye yatmış beyinsizlere. Cod'da da durum aynı.

Takımda çok önemli tabi bu konuda. Multiye sırf ortalığı karıştırmak için girenlerde oluyor. Takım arkadaşlarının yaptığı hareketleri izleyince anlıyorsun bu durumu özellikle Cod'da ufak bebeler kaynıyor, tam bir Cod klasiği.

Cod'da kesinliklikle size katılıyorum hocam cod'un en son singleplayer'ını bitirdim ve bir daha ellemedim. Multiplayer'ı gerçekten canımı sıkıyor.

Sizin dediğiniz gibi en iyisi titanfall çıkışını beklemek.

• quote:

Orijinalden alıntı: B&LueMans

Arkadaşlar merhaba xbox 360'a cod faciasından sonra bir oyun almak istiyorum. Titanfall'ı bekliyordum pc'de de deneme şansı buldum hoşuma da gitti açıkcası ama bazı yorumlara bakınca da hevesim kaçıyor. Şuanda kafam yavaş yavaş battlefield 4'e kayıyor ama bilemedim titanfall'ı da merak ediyorum. Fakat bir yerden sonrada bir kaç yoruma katılıyorum 60 dolar veripte hep botları vurmak bir yerden sonra sıkar mı? Tabi onun yanında battlefield 4 teki hatalarda var ama iyice kararsız kaldım. 2'sini de alamam şuanda ya titanfall'ı bekleyip onu alıcam yada battlefield 4 alıcam. Fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim :)

Battlefield 4'u hic onermiyorum. Aldigima pisman oldum, buyuk ihtimal satacagim. Titanfall'da bir suru oyuncu olacaktir, yani beta da takili kalinacagini zannetmiyorum.

• BF 4'ü X360 da oynayacağıma Wii de Mario oynarım daha iyi... Cevap açık ve net Titanfall
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xbox One

BF 4'ü X360 da oynayacağıma Wii de Mario oynarım daha iyi... Cevap açık ve net Titanfall

Peki hocam 360 da battlefiel 4 un ne gibi sorunu var. Yoksa xbox one da da boyle mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

BF 4'ü X360 da oynayacağıma Wii de Mario oynarım daha iyi... Cevap açık ve net Titanfall

Öyle bir cümle kurmuşun ki sanki wii de mario oynamak "kalitesiz oyun oynamak" gibi.Wii de ki mario galaxyler varken hele bu laf çok saçma olmuş.

Soruya gelince x360 da b4 oynanmaz belli yeni nesil için olduğu oyunun ben hala bf3 de takılıyorum.Bence kesinlikle titanfall al diyorum xbox one ile büyük grafik farkı olmayacağını düşünüyorum yapan firma belli oyun motoru belli.Maçlar zaten 6 vs 6 bence kesinlikle titanfall ı al 25 martta.25 Martta halo dan sonra oyun oynama zamanımı titanfall yiyecek gibi bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenercag -- 26 Şubat 2014; 12:48:47 >

• fenercag kullanıcısına yanıt
    Al işte bir Nintendo fanatigi daha bi bitmediniz...

• quote:

Al işte bir Nintendo fanatigi daha bi bitmediniz...

Nintendo fanatiği falan değilim vizyonsuz soymaya niyetli bir firma nintendo ama oyunlarına laf etmen saçma. Sende xbox one fanatiğisin sende bir bitmedin.Nedir bu ürünlerin fanlığı? Neyse uzatmayalım sana hitap etmiyor olabilir ama kalitesiz damgası vurman saçma.
  • fenercag kullanıcısına yanıt
    Bana gore tum Nintendo oyunlari 0-12 yaş grubuna hitap ediyor ister katil ister katilma oyunlari kalitesiz demiyorum sadece bana gore degil hemde hic degil.

• quote:

Bana gore tum Nintendo oyunlari 0-12 yaş grubuna hitap ediyor ister katil ister katilma oyunlari kalitesiz demiyorum sadece bana gore degil hemde hic degil.

0-12 muhabbetine tabikide katılmıyorum dünyada insan kalmaz ozaman ama saygı duyarım düşüncene iyi oyunlar.
  • Bf4 oynayacagima giderim pvz oynarim daha iyi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsiburada'dan barfiks barı alırken aklıma oyunlara bakmak geldi ve titanfall'ı 170 TL olarak gördüm. Bu oyuna 60 dolar ( 132 TL) veya 170 TL vermek ne kadar doğru olur merak ediyorum battlefield 4'ü burda savunmuyorum. Diğer forumlara bakarken bu bot konusunda ağır eleştiriler var mesela bot vurmak için bu oyun alınmaz gibi yorumlar gördüm. Bir an bende düşündüm bu oyuna 60 dolar veya 170 TL (!) vericeksem bot yerine bende gerçek oyuncularla kozumu paylaşmak isterim. Battlefield 4 te 24 kişi küçük alanlar zevkli olur diye tahmin ediyorum. Arkadaş listemde oynayanlarda var. Titanfall'ı kesinlikle kötülemiyorum ama 6vs6 atmak bir yerden sonra sıkar bence. Bende zengin değilim ya battlefield 4 alıcam yada titanfall alıcam. Burda titanfall'ı kesinlikle kötülemiyorum yanlış anlaşılmak istemem. Titanfall xbox one yakın zamanda çıkıyor 360 ise ertelendi ve hiç bir faaliyet göremedik 360 için. Beta olsa veya ertelenmeden sonra bir açıklama olsun hiçbir şey yok. Neyse lafı fazla uzatmayayım. Fikirlerinizi yine burda paylaşırsanız teşekkür ederim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.