Şimdi Ara

Xbox 360 Hatalar / Tamir Adresleri / Xbox'ı Nasıl Açarım / Soğutma Mod (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
794
Cevap
4
Favori
93.674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Buraya yazmıştım önceden 3klı xbox var diye. Sonucunu yazmamıştım.
    2 farklı işlem denediler , olmadı. Sorun işlemciden dediler. Peki işlemci tamiri mümkün mü yoksa ölmüşmüdür ?
    Kuzen dedi (pek anlamaz bu işlerden ama ) tahtakalede bir yer var xbox 360 işlemcisi de yapıyorlarmış dedi ama güvenemedim. Güvensem mi ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: smd

Buraya yazmıştım önceden 3klı xbox var diye. Sonucunu yazmamıştım.
    2 farklı işlem denediler , olmadı. Sorun işlemciden dediler. Peki işlemci tamiri mümkün mü yoksa ölmüşmüdür ?
    Kuzen dedi (pek anlamaz bu işlerden ama ) tahtakalede bir yer var xbox 360 işlemcisi de yapıyorlarmış dedi ama güvenemedim. Güvensem mi ?

CPU değişimi yapılıyor , tahtakalede bir yer diyorsun ama adını bilmeden orada yaptır diyemeyiz , yinede sağlam bir yerde yaptırabilirsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: #FireLord#

quote:

Buraya yazmıştım önceden 3klı xbox var diye. Sonucunu yazmamıştım.

CPU değişimi yapılıyor , tahtakalede bir yer diyorsun ama adını bilmeden orada yaptır diyemeyiz , yinede sağlam bir yerde yaptırabilirsin

İşte pek güvenmedim ilk başta. Birazdan gidicem yanına. Bi sorayım firmanın adını. Eğer Atik falan derse gözğm kapalı giderim

• DRAGON XBOX360 SOĞUTUCU STAND almayı düşünüyorum , bi faydası varmı soğutucu fanların yada zararı varmı ..
    hangisini almamı önerirsiniz

1-http://irmaktoysland.com/product_info.php?cPath=35&products_id=376&osCsid=4b73e272dca1566c62e467cb3a2eb4df

2-http://irmaktoysland.com/product_info.php?cPath=35&products_id=375&osCsid=4b73e272dca1566c62e467cb3a2eb4df
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dogush815

DRAGON XBOX360 SOĞUTUCU STAND almayı düşünüyorum , bi faydası varmı soğutucu fanların yada zararı varmı ..
    hangisini almamı önerirsiniz

1-http://irmaktoysland.com/product_info.php?cPath=35&products_id=376&osCsid=4b73e272dca1566c62e467cb3a2eb4df

2-http://irmaktoysland.com/product_info.php?cPath=35&products_id=375&osCsid=4b73e272dca1566c62e467cb3a2eb4df

İkisinide alma , ona vereceğin para ile soğutma mod uygulat ilk sayfada nerelerde yapacağını anlattım , zaten bu iki soğutucudan 1.si cihazın daha çabuk bozulmasına yol açar 2.iyi fakat gerçek bir soğutma mod ile kıyaslanamaz bunlardan yapacağına hiç yapma yani

• öbür oyunlarda sorun olmadı yeni fw yaptırmak gerekti artık yardımlar için teşekkürler
  • 2006/kasım üretimli makinem war 2 yıldır kullanıorum her gün min 2 max 15 saat oynadığım oluordu hiç bir sorunla karşılaşmadım allaha şükür bu güne kadar ama bugünlerde makine mi her açtığımda nba2k9 un daha 1.periodunda 2k hatası werior dier oyunlarda da bunu werior baktım aşırı ısınma hatasıymış . Mkaine yi Fatih abilerden almıştım gerçekten çok iyi ilgilenmişti onlara götürücem hata çözülür di mi :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: fbbberk

2006/kasım üretimli makinem war 2 yıldır kullanıorum her gün min 2 max 15 saat oynadığım oluordu hiç bir sorunla karşılaşmadım allaha şükür bu güne kadar ama bugünlerde makine mi her açtığımda nba2k9 un daha 1.periodunda 2k hatası werior dier oyunlarda da bunu werior baktım aşırı ısınma hatasıymış . Mkaine yi Fatih abilerden almıştım gerçekten çok iyi ilgilenmişti onlara götürücem hata çözülür di mi :)

Şuanda her hatanın çözümü var Aşırı ısınmadan aldığın hatayı da çözeceklerdir , ek olarak soğutma mod da uygulatabilirsin
  • Fatih abi (Özkan Elektronik) hariç diğer firmalara nedense sıcak bakmıyorum.Sebebini bilmiorum zaten istanbulda oturuorum ya atik ya özkan (:
    Makinemle fazla oynamak istemediğim için soğutma moduna sıcak bakmıordum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CaptainOnedin -- 19 Mayıs 2009; 14:03:23 >
  • quote:

Fatih abi (Özkan Elektronik) hariç diğer firmalara nedense sıcak bakmıyorum.Sebebini bilmiorum zaten istanbulda oturuorum ya atik ya özkan (:

İlk sayfada adresleri verilen her yer güvenilirdir , daha tamir yapan belli başlı kişiler olmak üzere çok kişi var ama en çok tercih edilenleri ve güvenilir kişileri sadece ekledik.

15 saat gibi süre oyun oynuyorum diyorusun , aslında seni soğutma mod da kesmez ama yinede gereksiz bir işlem olmadığını belirteyim sen bilirsin
  • Bakalım artık eğer fatih abi çözemezse sorunu (ek fan takarız falan derse) ben soğutma moduna kayarım (:
  • quote:

quote:

Fatih abi (Özkan Elektronik) hariç diğer firmalara nedense sıcak bakmıyorum.Sebebini bilmiorum zaten istanbulda oturuorum ya atik ya özkan (:

İlk sayfada adresleri verilen her yer güvenilirdir , daha tamir yapan belli başlı kişiler olmak üzere çok kişi var ama en çok tercih edilenleri ve güvenilir kişileri sadece ekledik.

15 saat gibi süre oyun oynuyorum diyorusun , aslında seni soğutma mod da kesmez ama yinede gereksiz bir işlem olmadığını belirteyim sen bilirsin

kuru buz

• Kuzen adını hatırlayamadı yerin. Eminönündeki Atik'i aradım. Kadıköydekine yönlendirdiler. Oraya sordum Zephyr işlemci 120 liraya değişiyor dediler. Para bulduğumda gidip değiştireyim en iyisi
  • quote:

Kuzen adını hatırlayamadı yerin. Eminönündeki Atik'i aradım. Kadıköydekine yönlendirdiler. Oraya sordum Zephyr işlemci 120 liraya değişiyor dediler. Para bulduğumda gidip değiştireyim en iyisi

120 biraz pahalı geldi bana konsoltürk vs de araştır forumda kendisi @Konsolturk nick ini taşıyor , yani jasper lar şimdi 500 TL ye satılıyor sen tamir için vereceğin 120 tl yi cebinde tutup elindeki cihazı da satsan ve üstüne eklemede yaparak sıfır bir jasper alabilirsin
  • quote:

quote:

Kuzen adını hatırlayamadı yerin. Eminönündeki Atik'i aradım. Kadıköydekine yönlendirdiler. Oraya sordum Zephyr işlemci 120 liraya değişiyor dediler. Para bulduğumda gidip değiştireyim en iyisi

120 biraz pahalı geldi bana konsoltürk vs de araştır forumda kendisi @Konsolturk nick ini taşıyor , yani jasper lar şimdi 500 TL ye satılıyor sen tamir için vereceğin 120 tl yi cebinde tutup elindeki cihazı da satsan ve üstüne eklemede yaparak sıfır bir jasper alabilirsin

Konsolturk'ü de arıyayım yarın o zaman. Jasper almam biraz zor çünkü şu anda taşınma işi , borçlarım vs. de var. Birkaç ay yeni birşey alamıyacağım açıkçası.

• quote:

quote:

quote:

Konsolturk'ü de arıyayım yarın o zaman. Jasper almam biraz zor çünkü şu anda taşınma işi , borçlarım vs. de var. Birkaç ay yeni birşey alamıyacağım açıkçası.

Tamam arkadaşım piyasayı araştır işine nasıl geliyorsa o şekilde yaparsın

• Konsolturk'e PM attım. Daha gümrükteymiş mallar. Bakalım 1-2 yeri daha ariyim acelem yok.
  • Ara telefonlar ilk sayfada
  • ben bu kuryap ı aradaım çankaya daki yerini fakat adamlar 1.60 yüklenmesi için 13:00 den önce gelirseniz akşama alırsınız dedi ben bu işlem 5dk lık işlem diye biliyordum ve de onlar sürücünüz hitachiyse istanbula gönderiyorlarmış bunlar normal mi?

edit:uğur u aradım benq dvd iymiş bizimki 30 tl ye 1.51 yükleriz dediler yarım saattede biter dediler şimdi oraya gidiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byzantium -- 23 Mayıs 2009; 12:08:17 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: byzantium

ben bu kuryap ı aradaım çankaya daki yerini fakat adamlar 1.60 yüklenmesi için 13:00 den önce gelirseniz akşama alırsınız dedi ben bu işlem 5dk lık işlem diye biliyordum ve de onlar sürücünüz hitachiyse istanbula gönderiyorlarmış bunlar normal mi?

edit:uğur u aradım benq dvd iymiş bizimki 30 tl ye 1.51 yükleriz dediler yarım saattede biter dediler şimdi oraya gidiyorum

Benq ise bu uzman elinde en fazla 20 dk lık bir iş , hitachi dvd-rom lara fw yüklemek biraz daha farklı o biraz uzun sürebilir ve daha pahalı olur.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.