Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Xbox 360 Hatalar / Tamir Adresleri / Xbox'ı Nasıl Açarım / Soğutma Mod

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
783
Cevap
4
Favori
86.919
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Xbox >> Xbox 360 Hatalar / Tamir Adresleri / Xbox'ı Nasıl Açarım / Soğutma Mod
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1036 Mesaj
    Yeni bir Xbox360 Slim konsol aldım bir abimden. Ürünü normal şekilde bağladım televizyona ve açmak için tuşa bastığımda 2 saniye kadar yeşil ışık yandığını ardından ise 10 defa kırmızı ışık yanıp söndüğünü gördüm. Bu işlemden sonra cihaz açılmadı. Bekletip tekrar denediğimde yine aynı şekilde bir hata verdiğini gördüm. HDMI kablosu ile ilgili olabilir dediler değiştirdim başka kabloyuda denedim çalışan gene olmadı. Bazı forumlarda ısı koruması diyor ama cihaz buz gibi zaten.

Yardımcı olabilecek varsa şimdiden teşekkürler.
    |
    |
    çok acayip bir kırmızı ışık hatası alıyorum sorun hakkında bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim. Benim sorunum tv kapalıyken xbox çalıştırdığımda yeşil ışık yanıyor televizyonu açtığım an kırmızı ışığa dönüyor.

kırmızı yeşil olan resimde tam televizyon açılırken olan durum daha sonra komple kırmızı ışık yanıyor. Xbox 360'ı cd açarak çalıştırdığımda çalışıyor ama acayip bir yazılar geliyor. Daha önce böyle bir sorunla karşılaşan oldumu ?
    |
    |

• Çavuş
    70 Mesaj
    Merhaba son birkaç gündür jtag lı xbox 360 250 gb cihazımda iki kişi pes oynarken lütfen kolu tekrar bağlayınız hatası vermeye başladı iki kolu da birinci tarafa aldım genelde en fazla birinci taraftaki kolda yapıyor sebebi ne olabilir ya da çözümü?Şimdiden herkese teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Pilleri/batarya kontrol ettiniz mi? Kolları yeniden tanıtmayı deneyin, cihaz önünde ki sensörleri temizleyin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    kadircan48 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Tesla Motor's Türkiye | SpaceX | NASA | JPL | BMW 4 Series &#128293;|
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
e-ticaret
izmir web tasarım
google reklamları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.