Şimdi Ara

xbox 360 elite oyunlarda takılıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkadaşlar benim sorunum geçen ay yapılan elektroworld kampanyasından xbox 360 elite aldım konsolda hiçbir problem yok ama f1 2010 oyunnunda bazen takılma yapıyor şöyle yani yarıştayken araba duruyor 2-3 sn sonra devam ediyor bu sürekli olmuyor ama 2-3 saatte bir yapıyor harddiskten oynuyorum.diğer oyunlarda böyle bir şeyle karşılaşmıyorum sizce sorun nedir.

---konsolu 16 eylülde aldım günde 4-5 saat çalışıyor bir sorun olur mu
    ---şarj edilebilir varta pil kullanıyorum AA 2500 mah sizce kaç saat idera eder.

şimdiden sağolun

• F1 2010 oyununda bug var title update çıktı ise güncellemelisin.

Öreneğin benm wc 2010 da da konsol donuyordu 2 3 kere geldi başıma oyundandır cihazla alakası yok

Jasper cihaz ise birşey olmadı bugüne kadar kimseye akşam 10 da live a girip sabah ezanında cıkan var forumda

Şarjlı pilleri bende kullanıyorum duracell den gp ye her markanın var benim günde 4 saat açık kaldıgını var sayarsam 1 hafta anca gidiyor. Normal duracell daha uzun ömürlü gerçekten
  • fwli korsan oyun kullanıyorsundur. Xbox ile alakası yok
  • rica etsem bug edemek biraz açıklarmısınız yani hata gibi birşeymi

birde kasımda ban dalgasının geliceğini duydum birkaç sitede. 10 gündür bağlanmıyorum live bağlansam bir sorun olur mu cihaz fwli .

önemli bir sorum daha varkonsolu bilisayar masasını üstünde kullanıyorum

ARKA ODADA BU ŞEKİLDE KULLANIYORUM AMA İÇİM HİÇ RAHAT DEĞİL SİZCE BİRŞEY OLURMU HAVA ALMA AÇISINDAN V.S

http://www.resimupload.com/ds328760292_dsc01812.html

http://www.resimupload.com/ds327531677_dsc01813.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 26onurhan -- 7 Ekim 2010; 11:19:10 >

• o tv de oynuyorum deme sakın. dün sırf xbox 360 için 500 liraya full hd lcd monitör aldım
  • Adam electroworld den garantili konsol almış ve fw attırmış vah vah.
  • verbatimlerin ne güzel senin pırıl pırıl parlıyor mübarek.
  • f12010da dediğin sorun oyundan kaynaklanıyor herhalde. gametrailers incelemesinde de aynı takılma olayından bahsediyor.
  • Konsolun duruşunda birşey yok sorun olmaz

bug evet gözden kaçan ama oyunun genel olarak calısmasını engellemeyen hatalardır.

tittle update de oyunun serverlarına girmiyosn ki banlanasın sadece interneti takıyosun diye biliyiorum

ayrıca ban dalgası daha gelmedi
  • fw sorunlu atılmış....
  • quote:

Orijinalden alıntı: mzarafet

fw sorunlu atılmış....

Oyunu harddiskten oynuyor, dvd okunmuyor ve takılma bu esnalarda meydana geliyor. Bu kanıya nasıl vardınız?
  • benim vardıgım kanı en iyisi...
    kötüsü ise senin başına gelenin aynısı benim 2 konsola da oldu oyunlar takıldı 1 ay sonra 3k.....
    konsolu yan kullanıyorum ben...altına 2 tane boş dvd kutus koydum...
    fw atılırken baksa idin ....önceden e74 e68 1k 2k lı cihazı monte eder bu adamlar bilirim o piyasayı o yolları...
    aynısı benimde aklıma geldi....gidip x firmadan garantili alıp fw attırmak...boya kadar bir tezgah ne olup bittigi belli degil...
    arkada.....100 ytl için degmez..garanti veren yerden alıp...abanmak 24 saate..
    nasılsa adamın agzından bir kere çıktı söz....söz agızdan çıkar...
    bozulursa 1 yıl içinde sıfırı ile degiştirecek.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzcansarol

quote:

Orijinalden alıntı: sasa_iliç

quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

Adam electroworld den garantili konsol almış ve fw attırmış vah vah.

harbi ya

Yazik olucak makinana bay bay demeden once sabah ezanina kadar oynamalisin dostum.

yazık olucak makinana derken ne demek istiyorsunuz yani

konsola bursadaki inegöl çarşısında focus elektronikte attırdım fwyi ben birsorun olacağını sanmıyorum.zaten sadece f1 de yapıyor gta 4'ü günde 6 saat oynuyordum hiç böyle bir sorun yoktu

• quote:

Orijinalden alıntı: FieSTaA

fwli korsan oyun kullanıyorsundur. Xbox ile alakası yok

Adam söylemiş beyler.
  • adamları izledim fw atılırken herşey gözümün önündeydi zaten
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.