Şimdi Ara

Xavi'nin üstün futbol bilgisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

8 çeyrek finalistin 7'sini,
    4 yarı finalistin 3'ünü,
    her iki finalisti ve kimin şampiyon olacağını doğru bildi.

Xavi'nin üstün futbol bilgisi

Xavi'yle, tahminleri nedeniyle alay edilen başlık:https://www.reddit.com/r/soccer/comments/abaswa/xavi_predicts_qatar_will_win_the_asian_cup/

Xavi'nin önünde eğilinecek başlık:https://www.reddit.com/r/soccer/comments/am3bcs/xavis_crazy_prediction_for_the_asian_cup/

• o değilde katar bu kadar nasıl gelişti anlamadım en son zidane ile anlaşmadımıydı bu takım bana bu durumu biri izah etse 50 milyon maas felan vardı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gladyo38

o değilde katar bu kadar nasıl gelişti anlamadım en son zidane ile anlaşmadımıydı bu takım bana bu durumu biri izah etse 50 milyon maas felan vardı ?
    Yalanmış o haber. Ayrıca arapların futbola çok büyük bir ilgisi var. Deli gibi yatırım yapıyorlar, bence sonuç şaşırtıcı değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tahminlerde Katar'ın çeyrek final,yarı final ve final maçları dışında büyük bir sürpriz yok.O da Katar'da oynadığı için Katar kazanır demiş.Yine de helal olsun
  • Xavi'nin Barca'nın başına teknik direktor olarak geçmesini sabırsızlıkla bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: MDV

Xavi'nin Barca'nın başına teknik direktor olarak geçmesini sabırsızlıkla bekliyorum
    Paraya doyamadı adam. Emekli olduktan sonra yavaştan bir altyapı takımı felan çalıştırmaya başlasa şimdi 4-5 yıl içinde Barça'yı yönetmeye hazır hale gelecekti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spiritswithinn -- 3 Şubat 2019; 0:37:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.