Şimdi Ara

Xantares - Frag Movie Diyaloğu (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
0
Favori
7.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Asgari ücrete çalışan bi adam için cidden bu kadar ego fazla
  • Adam iyi oynuyor, bizim millette olan bir sorun bu elemanda da var. Oyuna Türk gelirde iyi frag kasarsa onun bile tavrı değişiyor, artis artis konuşmaya başlıyor. Bir tane isveç gelmişti 50 civarı vurup takımı taşımıştı ve adam aynı şekilde hiç tavrını bozmamıştı. Bizdekilerin genelinde var böyle bir sorun, az iyi oynuyorsa havalanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: f0rest

paylas lutfen. herkes gorsun ne oldugunu

Youtube'dan 5 kuruş kazanmamış olmama rağmen onlar sayesinde tanındiğımı soyledikleri gibi buradan konuyu uzatırsam prim diyeceklerine adım gibi eminim. Bu saatten sonra hiçbir şeyi babamın hayrına yapmayacagm. Şuan birkaç tane iş var. Bu 15 tatilde yeni bir logo ve isim ile paylaşırım. Beni destekleyen herkese çok teşekkür ederim.
  • Sırf şu Xantares olayına kaydoldum siteye inanın böle yapması şaşırttı hemen kendisi bi açıklama yapması lazım bide ondan dınlemek lazım ama gorunen köy kılavuz istemez heralde
  • TITAN kullanıcısına yanıt
    Sana katılıyorum ama kız arkadaşı ile ayrılınca yeni bir kızla fotoğraf atmış filan demişsin ama bu konunun içeriği başka eski kız arkadaşının Xantares'i aldattığını biliyormusun? Yani bunu yapmakta haksız sayılmaz geri kalan kısımda ise haklısın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NuhMehmetKaya

Sana katılıyorum ama kız arkadaşı ile ayrılınca yeni bir kızla fotoğraf atmış filan demişsin ama bu konunun içeriği başka eski kız arkadaşının Xantares'i aldattığını biliyormusun? Yani bunu yapmakta haksız sayılmaz geri kalan kısımda ise haklısın.

Aldatıldıysan hemen başka kız bul ok nice logic. Sizin bu mantığınız yüzünden kızlar dar görüşlü gibi algılanıyor işte, bi kız böyle bi yargıya vardığında kızları suçluyorsunuz ama bi farkınız da yok. Aldatıldıysa aşk acısı çeksin paşa paşa hemen gidip yedeği sahaya sürmesin.
  • NuhMehmetKaya N kullanıcısına yanıt
    Kızı zaten öyle boş kalmamak için bulmuş

Twitch de denk geldim dün her el küfür ediyor, koyayım falan diyor durmadan kız arkadaşı olduğu halde. Ya zaten kişilik olarak 0 biri ben ondan bahsediyorum. Yoksa aralarında ne geçti, ne oldu bilmiyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xantares ile izdivaç konusu gibi, efsane ahahaha.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The_North_Face

Xantares ile izdivaç konusu gibi, efsane ahahaha.

Sende geldin tam oldu knk :p

• Kim bunlar tanımıyorum ama

(CS:go çıkana kadar, hala devam ediyorlar mı bilmiyorum)

Türkiyenin en iyi oyuncuları

DP- Xylem ve -gg-wicked (cdc-amentia) dır.
  • ya şu ssdeki herifleri adam yaptınız ya ne diyim la bu herifler ne başarmışta burda bile konuşuluyor çözemedim
  • kardeşim siz ne bekliyorsunuz ki? bu oyunu türkiye de pro düzeyinde oynamak için işsiz güçsüz okulla alakası olmayan insanlar yapabilir. bakın pro düzeyde dedim çünkü bu oyunlara günlük bir iş mesaisi kadar mesai harcamak lazım. evet maalesef türkiyede bunu yapabilecek kapasitede insanlar da genelde serseri olarak nitelendirdiğimiz tiplerden oluşabilir. bir insan bir işte başarılı olunca egolu olur. bakın üniversite hocalarının çoğunun egosu dağlardan yüksektir. bu yüzden onların da böyle olmaları normal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fen0men0 -- 12 Ocak 2016; 17:17:06 >
  • Keşke Lol Yapılan Yatırım Türkiyede CS:GO Yapılsa Bakın Bakalım Ne yetenekler Çıkar Ama Nerde ! :( bu arada bu haber fena yayılmıs beyler ben bıle şaşkınım Xantares konusunda Twtict yayınlarında süreklı kufurlu konusup kendını ovuyor malesef :S

gittikçe yayılıyor haber :https://www.facebook.com/VTR12345/posts/1018231621568399
  • Xantares ahlaksız bir oyuncu,yaptığı işe saygı duymayan adam başarılı olamaz.Death Trap ve Phoenix gelişirken bunlar hala online vurmaya devam edecek.
  • bu adam smoke atmayi bile beceremiyor forumda 2 sayfa konusu var yazik vallahi
  • quote:

Orijinalden alıntı: M`Shinoda

Kim bunlar tanımıyorum ama

Serverim.net'ten selam olsun. :)

TQ Jave vardı, VNDTT bL vardı. Onları da unutma hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RushComeBaby

quote:

Orijinalden alıntı: M`Shinoda

Kim bunlar tanımıyorum ama

Serverim.net'ten selam olsun. :)

TQ Jave vardı, VNDTT bL vardı. Onları da unutma hocam.

TQ jave mi ? Birader napıyon adamlar oğlunu, kızını evlendiriyor yıl 2016.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abartma haci ne yaptin. 85-86-87li hepsi. En buyugu Undertaker diye hatirliyorum.

• The_North_Face kullanıcısına yanıt
    Yavaş la adamlar daha 30 yaşında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İbrahim Kaypakkaya

Yavaş la adamlar daha 30 yaşında.

Ya geyiğine diyorum da 2002'de 19 yaşındaydı mert abi yani yolun yarısı 30-35 adamlar boru mu ?

Mert abi 82'li

Ben bile 23 oldum artık road to ayvalıkta emeklilik asadasasas

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_North_Face -- 14 Ocak 2016; 13:16:59 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.