Şimdi Ara

Xantares - Frag Movie Diyaloğu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
0
Favori
7.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkesin de kabul ettiği gibi Türkiye'de ki en iyi CS:GO oyuncularından biridir.
    Youtube'da bulunan "CS:GO - XANTARES - The Spray Master" Eren K. tarafından 2 eylül 2015'de yapılmış frag movie'dir.

https://www.youtube.com/watch?v=JIxL_JXAZTE

Dün 9 ocak 2016'da ise, Can "Xantares" Dörtkardeş ve Eren K. arasında geçen diyalog;

Bu resim Eren K. tarafından, Xantares'in kendi takım grubunda paylaşılmış;

https://www.facebook.com/groups/SpaceSoldiers

Takımının hayranları tarafından olumsuz yorumlar almış;

Bakalım bu olay nereye kadar gidecek...

Şahsen ben oyunculuğunu çok seviyorum. Youtube + Twitch'de ki tüm turnuva maçlarını izledim tıpki bir futbol takımını avrupada izlediğim heyecan gibi.
    Kendisinin twitch'te yayına başladığını duyduğumda, destek olma amaçlı 250tl üzerinde bağış yapmak istedim. Kartımda çıkan problemler yüzünden bugüne ertelendi.
    (Yurt dışında yaşıyordum ve şuan Türkiye'deyim) Bugün bankaya gidip bu işi halledip, bir sonra ki yayınında bağış yapacaktım.
    E-Spor'u çok seviyorum ve yurt dışında türk oyuncuları yüksek seviyelerde görmeyi çok istiyorum.
    Fakat yaşanan bu olay şuan beni tereddütte bıraktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi synaX:Lecter -- 10 Ocak 2016; 9:36:18 >

• Resimler düzgün değil. Anlaşılmıyor. Yeniden yüklermisin? Herhalde imgur da sıkıntı var.
  • xantares kardes bu ne bekliyon
    o degil de selam vermeyen birine niye as yazarsin? kim olursa olsun. okulum var yapamam de gec yani. madem cok taktin selam vermemesini bir daha da movie yapma, mevcut movieleri da sil
  • İstersen adama tap, 250 tl bağış nedir? Bağış ihtiyacı olana yapılır, oyun oynayarak para kazanana değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mineistan

Resimler düzgün değil. Anlaşılmıyor. Yeniden yüklermisin? Herhalde imgur da sıkıntı var.

Resimleri simage halinde, üzerine tıklamanız lazım
  • Hareketlere bak. Daha cocuksun la.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erkka

Hareketlere bak. Daha cocuksun la.
    Gandhi'nin de dediği gibi sadece kazandığı maçları paylaşıp kaybettiği maçları paylaşmayan adamlar bunlar. Yayınların da kendilerine "makine makine" diyip duruyolar. Kötü oynamıyolar ama bu egoyla hiçbir yere gelemezler. Daha yeni e1 takımdan ayrıldı zaten.
  • Imgur sayesinde resimler anlaşılmıyor engelli site
  • quote:

Orijinalden alıntı: Castieello

Imgur sayesinde resimler anlaşılmıyor engelli site
    xantares kim beyler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KacaKTV

xantares kim beyler?

Alıntıları Göster
    majorlar böyle trip atmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ser momo

Alıntıları Göster
    Allahın varoşunun triplere bak. Kapasite falan demiş, 2 kelimeyi yan yana koyamaz Prim vermeyin şu sümüklere ya, abi dedirticekmiş bir de
  • quote:

Orijinalden alıntı: ser momo

Alıntıları Göster
    pashave olof bile bukadar trip kar değiler,ayıptır söylemesi siz sizi izleyecekler sayesinde para kazanıyorsunz ve onların sayesinde bu ligler var,seni seven saygı duyan insanlara saol falan denir,bu sekilde yapılırsa sonunu soyleyim turkiyede güzel bir local major cıkmaz,cıksa bile avrupa yada global ligler kaale almaz.
  • XANTARES seviye olarak çok düşük biri. TS de muhabbetine denk gelmiştim oradan biliyorum. Onun ardından iki de maç atmıştık faceitte. Ondan sonra dedim ben bu adam değişik ve kalitesiz bir kişilik, uğraşılmaz uzak dur.

Daha geçen rast geldim facebookta hemen eski kız arkadaşından ayrıldığı için yeni bir kız ile fotoğraf atmış şimdi daha mutluyuz falan demiş falan filan eskileri silmiş. Yahu sana tek diyeceğin kimin umrunda? Var çevrende 1000-2000 velet fanboyun hepsinin rankı silver elite - nova karması max 500 saatlik low newbieler.

Ben GTR, f0rest, olof, maikelele, pasha, neo, kennys, scream, nbk, jw ( burnu digerlerine göre havada ama kasmayan biri) vs vs. maç atmışlığım oldu kimsede bunun gibi artist artist davranmadı. Arkadaşın dediği gibi her kill de "makine makine" diye ego patlaması yaşıyorlar. Yav sen daha 4.sınıf ingilizcesi bilmiyorsun yes, no, nice kelimelerinden öteye gidemiyorsun neyin tribindesin? Kısacası değmez nitelikte biri. Bana göre seviye olarakta, şekil ve görünüş olarakta biçimsiz ve dengesiz biridir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TITAN

XANTARES seviye olarak çok düşük biri. TS de muhabbetine denk gelmiştim oradan biliyorum. Onun ardından iki de maç atmıştık faceitte. Ondan sonra dedim ben bu adam değişik ve kalitesiz bir kişilik, uğraşılmaz uzak dur.

Daha geçen rast geldim facebookta hemen eski kız arkadaşından ayrıldığı için yeni bir kız ile fotoğraf atmış şimdi daha mutluyuz falan demiş falan filan eskileri silmiş. Yahu sana tek diyeceğin kimin umrunda? Var çevrende 1000-2000 velet fanboyun hepsinin rankı silver elite - nova karması max 500 saatlik low newbieler.

Ben GTR, f0rest, olof, maikelele, pasha, neo, kennys, scream, nbk, jw ( burnu digerlerine göre havada ama kasmayan biri) vs vs. maç atmışlığım oldu kimsede bunun gibi artist artist davranmadı. Arkadaşın dediği gibi her kill de "makine makine" diye ego patlaması yaşıyorlar. Yav sen daha 4.sınıf ingilizcesi bilmiyorsun yes, no, nice kelimelerinden öteye gidemiyorsun neyin tribindesin? Kısacası değmez nitelikte biri. Bana göre seviye olarakta, şekil ve görünüş olarakta biçimsiz ve dengesiz biridir.
    Türkiye'de xantares'e oyun öğretebilecek kapasitede nice oyuncu var. Ama bu oyunculara xantares'e olan destek gibi destek olmadığı için piyasaya çıkamıyorlar. Bu yüzden xantares'de kendisini en iyi zannedip egosu her daim tavanda oluyor ve böyle şeyler söyleyebiliyor..

Boşverin takmayın, he diyin geçin. Buraya bu konuyu açarak yine de ona prim yaptırıyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jazzalyn

Türkiye'de xantares'e oyun öğretebilecek kapasitede nice oyuncu var. Ama bu oyunculara xantares'e olan destek gibi destek olmadığı için piyasaya çıkamıyorlar. Bu yüzden xantares'de kendisini en iyi zannedip egosu her daim tavanda oluyor ve böyle şeyler söyleyebiliyor..

Boşverin takmayın, he diyin geçin. Buraya bu konuyu açarak yine de ona prim yaptırıyorsunuz.

Alıntıları Göster
    Movienin tamamı mı eco olur karsısı ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jazzalyn

Alıntıları Göster
    İlk gördüğüm günden beri sevmediğimi her platformda belirttim.Çocuk diyorum bakın cocuk zaten daha,tamamen egodan oluşuyor.

Geçen twitch'de denk geldi 1 dakika izledim ve maruz kaldığım diyalog şu idi : Karşı takımdan birisi cok güzel bir hs atıyor buna,söylediği cümle direk şu ''sen kimsinki bana bu atışı yapabiliyorsun''

Buradaki herkes major oyuncularının yayınlarını izliyordur.Hangisinde böyle bir ego gördünüz?Bu kafayla bir yere varamazlar,zaten bizden düzgün bir takım veya oyuncular 1.6 döneminde kaldı.

En güzel tepki olarak desteğinizi çekin yeter
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blackmetall

İlk gördüğüm günden beri sevmediğimi her platformda belirttim.Çocuk diyorum bakın cocuk zaten daha,tamamen egodan oluşuyor.

Geçen twitch'de denk geldi 1 dakika izledim ve maruz kaldığım diyalog şu idi : Karşı takımdan birisi cok güzel bir hs atıyor buna,söylediği cümle direk şu ''sen kimsinki bana bu atışı yapabiliyorsun''

Buradaki herkes major oyuncularının yayınlarını izliyordur.Hangisinde böyle bir ego gördünüz?Bu kafayla bir yere varamazlar,zaten bizden düzgün bir takım veya oyuncular 1.6 döneminde kaldı.

En güzel tepki olarak desteğinizi çekin yeter

Alıntıları Göster
    Aim olarak avrupa düzeyinde oynayabilecek bir seviyesi var.Fakat bu kafayla Türkiyeden dışarı çıkamaz.Geçenlerde twitch yayınını açtım muhabbetlere 10 dakika dayanabildim.Yayında kendisini ilah yapmış.Ama gelgelelim Türkiye dışında kayda değerde bir başarıları yok.Şimdi yanlış olmasın kinguinin düzenlediği ONLİNE turnuvada (t3 t4 takımlarının bulunduğu) 1. olmuşlardır.He bide Landa e-frag dan 3 mapte toplam 6 el almışlıkları vardır.Aslında ne Xantarese ne de takımına karşı bir sorunum vardır.İnşallah bu hava ve egolarından kurtulur iyi bir yerlere gelirler.
  • Hayatı oyundan ibaret sanan tipler. Takmayın sallayın geçin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hiddennas

Destekten ziyade imkan ve şartlar hocam. Oyun ilk çıktıgında adam vuramıyordu defalarca maç yapmıslıgım var bununla ortak arkadaslar sayesinde. Ahım şahım bi oyunu yok vurmasını bilen vurur o kadar basit yaptığı yaptıkları belli kalıplaşmış bir oyun yapısı var. Ve dediğine katılıyorum şuan phoenix takımında oynayan Paz daha yeteneklidir :) daha niceleri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Rusher-

quote:

Orijinalden alıntı: hiddennas

Destekten ziyade imkan ve şartlar hocam. Oyun ilk çıktıgında adam vuramıyordu defalarca maç yapmıslıgım var bununla ortak arkadaslar sayesinde. Ahım şahım bi oyunu yok vurmasını bilen vurur o kadar basit yaptığı yaptıkları belli kalıplaşmış bir oyun yapısı var. Ve dediğine katılıyorum şuan phoenix takımında oynayan Paz daha yeteneklidir :) daha niceleri.

Alıntıları Göster
    Konuşmalara bakamıyorum, üzerine tıkladığımda "Resource not found." yazıyor.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.