Şimdi Ara

Xa9

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
3
Favori
1.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Elimde y.d redmi note 10pro 250gb ve

Poco x3nfc var.

İkisini satip bunu almak istiyrm.

Benim icin onemli olan batarya suresi ve ekran ve ekran buyuklugu.kullananlar yardim ederse sevinirim.

Oyun oynamam kamerasi onemsiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat1981pls -- 19 Haziran 2023; 11:36:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2 hafta kullandım. İlk defa ilk defa bir telefondan bu kadar zevk almadım. bataryasını 1 günde bitirmek imkansız 12 saat aralıksız oyun oynarsan yada video çekersen ancak biter. normal kullanımda ekran süresi 12 saati aşar.

Ekranı için yazacak o kadar çok şey var ki ama size kısaca ekranı anlatayım.

Ekranı honor 70 ten daha iyi. x9a nın arka tarafı kesinlikle iz tutmuyor. honor 70in arka tarafı inanılmaz iz oluyor Ekran hissiyatı anlatılmaz honor 70 te bu hissiyatı yaşamadım. Tutuş hissiyatı inanılmaz honor 70 te bu hissiyat yok.

Alırsanız kesinlikle kılıf olmadan kullanın internette birçok drop test var x9a yı düşürüp kırmak çok zor.

işletim sistemi adeta akıp gidiyor 1 kere takıldığını hissetmedim. Honor 70 te aynı akıp gidiyor.

Keşke Keşke video çekimi iyi olsaydı hayatta satmazdım. video çekimi maalesef çok vasat. Konuşurken dış hoparlörü yetersiz(bu benim için çok önemli satmam sebeplerimden biri oldu)

Kısaca ekran süresi alıp alabileceğin en iyi cihaz.

Çok ilginç ama batarya %100 den %99a gelene kadar 2 saat ekran süresi veriyor. Kullanınca çok şaşıracaksın.

honor x9a anlatılmaz yaşanır .

Honor X9a Battery test - DXOMARK

Batarya olarak dünya sıralamasında 5. gelmiş yani batarya olarak piyasadaki bütün telefonlar arasında 5. sırada

sanırsam honor 70 40. sıradaydı tam hatırlamıyorum

Selfi kamerası ve arka kamerası ışıklı ortamda çok iyi iş çıkartıyor.

Video çekimi gerçekten vasat bunu 1080p ile alakası yok öyle telefonlar var ki 480p de bile honor x9a dan iyi çeker. En güzel örneği eski telefonum samsung s7 nin video çekimi daha iyi

x9a nın video çekiminin kötü olmasının sebebi sanırsam eis yok tam bilemiyorum.

video çekerken her yer titriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_devil33 -- 20 Haziran 2023; 14:39:28 >

• Red_devil33 kullanıcısına yanıt

Bilgiler icin tesekkurler.peki paket icerigi neydi mesela kilif cikiyormu.on caminda xiomiler gibi cam filmi varmiydi.ben birde hoperlorden bir seyler izlemeyi severim sesi nasil di.

• kılıf çıkmıyor yalnız drop testlerini izleyin ona göre karar verin.

hoparlör Sesi az değil lakin ben dizel arabamda telefonu arabanın konsoluna koyup konuşma çok yapıyorum bu sebepten sesi bana az geliyor yoksa evde sokakta gayet iyi. Benim araba 2007 model polio çok sesli çalışıyor.

Ekran koruyucu çıkıyor adaptör tip-c kablosu çıkıyor.

Stereo hoparlör performansı beklemeyin lakin evde işte yolda sokakta gayet yeterli. Mesela çok sesli ortamda hoparlör yetersiz aynı benim arabam gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_devil33 -- 20 Haziran 2023; 18:4:17 >

Cok tesekkurler ustadim:ekrani oled mi amoled mi

Ekran yandan dokunmalari algiliyor mu.

Google market varmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat1981pls -- 20 Haziran 2023; 19:4:59 >
  • murat1981pls kullanıcısına yanıt

Ekran oled. Yandan yanlışlıkla dokunmayı alğılyor ve hiç birşey olmuyor ama bilerek dokununca tepki veriyor. Yani kavisli ekran hiç bir sorun yaratmıyor. Google market var. Samsung telefonda ne varsa honor da da var.

Simdilik bu kadar hocam:)

Eyvallah saol

Buna aux oluyormu.arac icin

Gördüğüm kadarı ile Honor 70 modelinin kamera ve işlemci dışında bir artısı yok gibi bu modele karşı. Siz Honor 70 modeline'mi geçtiniz bu modelden?

• Glorfindel1907 kullanıcısına yanıt

Kamera dışında desek daha doğru olur. İşlemci si her oyunu kaldırıyor. Honor70 kamera olarak bariz fark atıyor.

2 hafta x9a kullandım sonra honor 70 e geçtim. Neredeyse 1 aydır honor 70 kullanıyorum x9a dan aldığım zevki alamadım.

Honor x9a çok farklı çok zevki bir telefon. Şimdiki aklım olsa belkide x9a dan vazgeçmezdim. Çünkü honor 70 in de x9a ya göre çok eksisi var.

Bikere honor x9a nın kılıfısız kullanımı tutuş hissiyatı herşey deger. Kıkıfısz şekilde 1 kere düştü betona bişey olmadı.

Bazen aklımı çeliyor satıp x9a ya geçmek ama video performansı beni vazgeçiyor.

İnstegramda honoru takip edin. X9a ile ilgili haberlerin hepsinde güncelleme ile kameranın düzeleceğini bekleyenler var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_devil33 -- 26 Haziran 2023; 14:17:51 >

Bende hoperlor sesine ve aux isine takildim.aux ile arac teybinenbaglaniyor mu

Tasarımı çok farklı zaten keyif verir kesinlikle, Lakin bu cihazlarda keşke suya toza dayanıklılıkda olsaymış, Honor keşke üst seviye cihazlarıda getirseydi.

Aux ile bağlamak mümkün lakin aux tip-c çevirici almak lazım. Pek kullanışlı olmaz. Devir bloototh devri. Aux ile bağlasan bile telefonu en ufak bir hareket ettirmede seste sorun olur

• Glorfindel1907 kullanıcısına yanıt

Kullanması çok çok keyifli bir cihaz özellikle pil bitecek derdi hiç ama hiç yok. Hatta istediğin kadar ekran parlaklığını aç istediğin kadar kurcala.

Kutu iceriginde var diye biliyorum.en azindan bazi kutu acilislarinda gormustum.siz hic denediniz mi

Kutuda aux kablo yada çevirici yok.

Evet aux kablo çevirici ile denedim. Hiç randımanlı olmuyor. En ufak bir telefonu eline al yada tümsekte geç sorun oluyor. Kaldıki ben bu işin piriyim 20 yıllık uyducuyum yani aux un mucidi gibi bir şeyim. Arabada en iyisi bloototh yada flash bellek.

Yeni telefonların neredeyse hiç birisinde 3.5 mm stereo çıkış yoktur olsa bile kablo arabada hareket ettigi için randımanlı olmuyor. Kaldıki 3.5mm stereo - tipc çevirici işin içine girince tam berbat oluyor. Bu işin en temiz çözümü bloototh oda biraz maliyetli iş. Araçtaki teyp degişecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_devil33 -- 26 Haziran 2023; 21:23:34 >

Hocam naptın sen ya :)

Tamam tutuş hisse güzeldir vs de kılıfsız telefonu nasıl kullanacaksın. Hadi ekranı sağlam arka kapak kırılırsa / çizilirse yan çerçeveleri hasar alırsa nolcak.

Bizdede honor 70 yeşil renginden var. Arka kapak parmak izi bırakıyor ama çok abartılacak bir şekilde değil. Ayrıca belli bir süre sonra parmak izleri azalıyor.

Honor x9a nın tek alınabilir noktası bataryası olur ki görece olarak buda çok önemli bişey değil.

Diyelim sabah telefonu %100 den çıkardık akşam eve geldik %50 şarjı var. Sonraki gün için telefonu şarj eder miyiz etmez miyiz? Bence ederiz :)

Honor 70 de 1 günü rahat çıkartıyor.

Uzun lafın kısası bana göre bütçe varsa ikisi arasında tartışmasız Honor 70 sevgiler saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TinyAngel -- 29 Haziran 2023; 11:33:14 >
  • TinyAngel kullanıcısına yanıt

Dünyaya birdahamı gelecem diyerek kılıfısız kullandım. Hemde 2 hafta. kamera iyi olsaydı devam edecektim. Kırılmasını göze almıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_devil33 -- 29 Haziran 2023; 13:47:34 >
  • TinyAngel kullanıcısına yanıt

Sizin telefonda da kulaklik girisi yok galiba.hic arac tybine aux ile bagladiniz mi.

Honorxa9 alacam yanina cevirici ve kilif da almam gerekecek

Evet kulaklık girişi yok. Tip c soketi var sadece.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.