Şimdi Ara

★★★ POCO X6 PRO ANA KONU ★★★ (122. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Nike Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 4 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
2.844
Cevap
126
Favori
166.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Açık gri. Mermer grisi gibi tuhaf ama güzel bir renk gri :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lexco kullanıcısına yanıt

Poco , kingfinix olamadı henüz maalesef :)

• Arkadaşlar merhaba, genelde Xiaomi cihazlara rootlayıp rom ile kullanılıyor. Benim ilk Xiaomi markalı cihazım X6 Pro olduğu için bu konulara fazlası ile yabancıyım ancak teknik bilgiyi çabuk öğrenir gerekli işlemleri yaparım, bu konuda sorun yok.

Merak ettiğim konu rootlayıp rom atarak ne gibi avantajlar elde ediyoruz. Mesela şu an cihazın arayüzünden ufak tefek sorunlar harici memnunum. Xiaomi cihazlarda kullanılan arayüzü, widgetları root sonrası kullanabiliyor muyuz? Güncellemeyi nasıl yapıyoruz gibi konularda bilgi almak istiyorum. Bu konuda önereceğiniz güncel kaynak varsa özelden yazmanızı rica ederim, konuyu kirletmemek adına.

Özelden yazan olursa söyleyeyim bir kaç sorum daha olabilir, şimdiden teşekkür ederim.

• Bu tlefon hala alınır mı sipariş verdim ama ital edip etmeme aşamasındayim. S23fe arasında gidip geliyorum....

• Cavdarkenan kullanıcısına yanıt
    S23 fe nin cerceve kalinligina takmazsaniz ve islemcideki farki goz ederseniz samsung her zaman daha stabil ve güvenilir geliyor bana. Ama ben çerçeve kalinligi yuzunden ve guclu islemci istediğim icin poco x6 pro düşünüyorum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Cavdarkenan kullanıcısına yanıt
    redmi turbo 3 yani poco f6 ,1 ay icinde cikacak,beklemek isterseniz.8 s gen 3 islemci var,antutu 160000/170000 civari

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • gelecek3535 kullanıcısına yanıt

Neden k serisinden vazgeçip turboyu F model çıkartmaya karar verdiler anlamadım. K70 bekliyordum globale Poco f6 olarak.

Edit: Benim yanlışım varmış, zaten redmi turbo modeli geliyormuş globale. K70 gelse daha iyi olurmuş tabi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi draqpit42 -- 15 Nisan 2024; 11:46:33 >
  • Salı günü aldım cihazı, nerdeyse 1 haftadır kullanıyorum. Telefon çok hızlı, kamerası ise bence beklentileri karşılıyor. Işık altında iphone XR'den daha iyi fotoğraf çekiyor mesela (eşimde iphone xr var, karşılaştırma yaptık.)

Pil hızlı şarj oluyor, ana sayfadaki pille ilgili ayarları yaptım bakalım pil harcamasında iyileşme olacak mı.

Genel olarak bu fiyata tavsiye edilecek bir cihazdır.

• 2018 Kasım'da piyasaya sürülmüş, 7 nm işlemci bulunan Iphone XR cihazın kamerasını, x6 pro ile neden karşılaştırdınız ? Anlamadım doğrusu...

Iphone XR cihazda yalnızca bir adet kamera var. Yani cep telefonlarının kamera donanımları 2018'den bu yana çok farklılaştı.

Şimdilerde cep telefonlarının ekseriyetinde 3 kamera var. Anlamı nedir ? Her bir çekim moduna göre farklı kamera kullanılabilir demektir. Yani müsaade edelim de, Poco x6 pro telefon kamerası, 2023 teknolojisini barındırdığı için, bazı fotğraflamalar için iphone XR'den daha iyi çeksin.

Yani anlatmak istediğim; iphone XR ile Poco x6 / x6 pro serisi telefonlar, kıyaslanabilir / karşılaştırılabilir telefonlar değildir.

• telefonu yan tutup oyun oynadgimda kamera tarafindan bahsediyorum.ping artiyor veya indirme yapildiginda yavasliyor.elimi cektigimde artiyor hiz.ayni sekilde oyunda ms te de ayni problemim var.kilifli kullaniyorum ama onla alakali mi anlamadim.

• Ne zaman güncelleme gelecek bilgisi olan var mı?

• İnceleme, dusunme surecinden sonra X6 pro 12/512 ile araniza katildim. Ekran renk ayarlarında bir çok renk ayarı mevcut. Hangisini kullansam bilemedim. Su an gelişmiş ayarlarda p3 u kullaniyorum. Sizler neler kullaniyorsunuz?

• gelecek3535 kullanıcısına yanıt

F6 pro gen 2 ile gelirken f6nin daha iyi bir işlemci ile gelmesi biraz saçma geldi bence f6 o telefon olmayacak veya işlemciden kirpacaklar

• general4242 kullanıcısına yanıt

Orijinal renk pro seçeneğini kullanıyorum. Sanırım en doğru hali bu, Samsung kullandım yıllardır orada doğal modda kullanıyordum. Benim gözlerime bu tarafta hitap eden seçenek kesinlikle orjinal renk pro modu.

Cihazınız hayırlı olsun.

• draqpit42 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam canlı doygun renkler seviyorum ama goz kafa agrisi yapiyor galiba

Canli renklerden orjinal renke aldigimda gozumde bir rahatlama oluyor aniden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi general4242 -- 15 Nisan 2024; 17:42:37 >

Samsung'un canlı renkleri insanın renk algısını bozuyor hocam. Seveni ve o şekilde kullananı çok ancak tavsiye etmiyorum. Alışınca onlara gerçek renkler tuhaf geliyor gözümüze. O nedenle doğal kullanıyorum ve öneriyorum her zaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi draqpit42 -- 15 Nisan 2024; 18:52:19 >
  • draqpit42 kullanıcısına yanıt
    Hocam uygulama bildirimlerinde kalıcı bildirimler diye bir ayar var bir de spot ışığı diye. Bunlar ne ise yarıyor biliyor musunuz?

• Ya bu poco da tam ekran süresi neden bakamıyorum. Günlük veriyor anlamadım. Bir arkadaş widget dedi onda da yok yada ben mi beceremiyorum.

Dediğiniz bölümleri bulamadım hocam ben, ekran görüntüsü atabilir misiniz?

• Çok gerekli mi hocam ekran süresi?

• 
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.