Şimdi Ara

X1 - Grand Theft Auto V kullanıcıları (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
213
Cevap
2
Favori
5.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gamertag:swaggyb8
    F nicki :Brandon Jennings
    Not:Bu sene universite sinavina girecegim icin pek aktif olamiyorum maalesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Brandon Jennings kullanıcısına yanıt
    Listeye ekledim
    Aramıza hoşgeldiniz hocam :)
  • Xone da serverlar nasıl şuan gtada ve kaplamaların geç gelmesi gibi hatalar mevcut mu?
  • Bazen lag sorunu yaşıyorum ama şuan mevcut internetime oranla serverlar çok iyi, şuana kadar kaplamaların geç gelmesi gibi bir sorun yaşamadım hiç

• quote:

Orijinalden alıntı: fenercag

Xone da serverlar nasıl şuan gtada ve kaplamaların geç gelmesi gibi hatalar mevcut mu?

Ps4 de saydığın hataların hepsi var.Ps4 oynamış birisi olarak söylüyorum.
    PSN şuan kafayı yedi 1.03 güncellemesini 6 saatte indirebildim,İndirdiğimde ise uzun bir süre sunuculara giremedim.
    Şuan girdim ancak sunucular bomboş ve bir sunucuya bağlanmak çok uzun sürüyor (10 dakikada bağlandığım sunucu bile oldu)
    Hangi sunucuya girersem gireyim hepsi boş.
    Sisli havalarda evler geç geliyor.Araba sürerken bir anda durup 3 saniye beklediğinde çimler ve otlar bir anda geliyor.
    Bazen yolların ve evlerin dokuları araba sürerken düşük çözünürlükte gelip sonradan düzeliyor.
    En önemli sorun Özellikle eğimli yerlerde araba sürerken sanki fps 20 lere düşüyor.Geceleri şehir merkezinde de bu düşüş ciddi seviyelere çıkıyor.
    Bazen en olmadık yerlerde bile fps düşüşleri oluyor.

Şuan Sabah saat 7 den beridir Xbox One da gta v oynuyorum.
    Herhangi bir online sıkıntı yok ve sunucular dolu.Sunuculara gayet hızlı giriyor.
    Bu konuda kesinlikle Live serverlarında bir sıkıntıya rastlamadım .5 yıllık xbox 360 kullanıcısı olarak şunu söyleyebilirim ki xbox ın varsa online konularda kafan rahat oluyor.
    Fps ve kaplamaların geç yüklenme sorunları xbox one'da da oluyor ancak kesinlikle ps4 kadar değil.
    Çimlerin bir anda yüklenmesi sorunu xbox da olmuyor ayrıca diğer sorunlar sık değil.Çok hızlı araba sürerken hafif göze çarpıyor sonra hemen düzeliyor.
    Ancak tekrar ediyorum ps4 kadar deki kadar dokuların geç yüklenme sorunu yok.Ve ps4 deki kadar can sıkmıyor.
    Tahminen fps olarak xbox one 3 fps önde.Şuana kadar xbox one da fps düşüşleri canımı sıkmadı.Evet xbox one'da da fps düşüşleri var ancak rahatsız etmedi,tahminen 25 in altına inmedi,inseydi fark ederdim.

Her iki konsolda da oyunun kutulu versiyonunu oynadım/oynuyorum.
    Haftaya ilk işim ps4 ü satıp üstüne biraz para koyup Xbox one almak olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exent4246o -- 23 Kasım 2014; 11:42:09 >

• hocam bende geçen nesil x360 kullanıcısı olarak xone a geçmeye karar verdim.ps4 aldığıma pişman değilim ama online oyunlar bu rezil psn ile asla oynanmaz.gta yı ps4 e aldım ve x360 daki karakterimi ps4e aktarmadan bir sorayım dedim xone da nasıl oyun diye. kısmetse aralık ocak gibi xone alıp tekrar alıştığım kaliteye kavuşucam
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenercag

hocam bende geçen nesil x360 kullanıcısı olarak xone a geçmeye karar verdim.ps4 aldığıma pişman değilim ama online oyunlar bu rezil psn ile asla oynanmaz.gta yı ps4 e aldım ve x360 daki karakterimi ps4e aktarmadan bir sorayım dedim xone da nasıl oyun diye. kısmetse aralık ocak gibi xone alıp tekrar alıştığım kaliteye kavuşucam

Beni ps4e geçiren the last of us (oynadım ve bitirdim),inFamous Second Son (oynadım) ve uncharted dı.Xbox one dan ümitsizdim bu yüzden eski xbox 360 ımı ve live hesabımı sattım (içinde onlarca oyun vardı.)
    Ps4 ile devam ederim diyordum ki Titanfall,Forza horizon 2,Quantum Break,sunset overdrive,fable legends duyuruları geldi ve oyunları incelediğimde hata yaptığımın farkına vardım.Aklıma Halo oynadığım zamanlar geldiği zaman anladım Ben xbox oyuncusuyum.
    Ayrıca çıktığı gün satın aldığım Drive Club'ı çıktığı günden itibaren online oynayamadım.Sunucuları 7/24 kapalı.

• Dijital P2 arayan varsa iletişime geçebilir arkadaşlar.

• oyunuma sükür kavuştum inşallah bu akşam takılırım biraz.. =)
  • bihemtakry kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: LordWinchester

Hayırlı olsun hocam

çok sagol dostum araya araya buldum sonunda kacırmadan aldım
  • ad:Gokbey
    nick: shockbey
    gamertag: shockbey

Amerikada yasadigim icin turkiyeye gore gece online oluyorum
  • Holly20 kullanıcısına yanıt
    Aramıza hoşgeldiniz hocam.
    Whatsapp grubumuzada katılmak isterseniz özelden numaranızı yazmanız yeterli.
  • Hocam ozelden yazdim numaram orada tessekurler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Holly20 kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: merkingtr

Dijital P2 arayan varsa iletişime geçebilir arkadaşlar.

Devam ediyor.

• Hocam beni de yazabilirsin sirf crewle oynamak icin aldim oyunu bakalim eglenceli olacak mi

Ad: Taha
    Gt: TheArmy32
    Saat 4ten sonra girerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheArmy32 -- 28 Kasım 2014; 23:24:27 >
  • TheArmy32 kullanıcısına yanıt
    Ekledim hocam sizide aramıza hoşgeldiniz :)
  • Çantalarınızı hazırlayın, soyguna çıkıyoruz!!
  • Vl.Murad kullanıcısına yanıt
    Ooo yazıyı tam okumadım ama süper haber
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.