Şimdi Ara

!X_Seller! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.933
Cevap
244
Favori
334.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Edirne İlan Türü #Satılık Tablet Marka #OnePlus
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ankaraya getiriyorsanız jiayu g4s mtk6592 ve 2gb ramli modelini ne kadara getiriyorsunuz

not:mesajı değiştiremiyorum o yüzden spam olarak yazdım.
  • 500 600 tl arası
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ukkaşe

ilk partiden telefon alacak kişiler

oneplus 64gb

h.fatih istanbul

redmi note

kanunsuz56 dalaman
    nigmativ ankara
    poker565 istanbul
    qwerty18 istanbul
    felixamor istanbul
    yufat antalya istanbul
    brave1907 istanbul
    edgar1899 adana
    ArGentum#47 istanbul
    ysf03 afyon

ilk partide 4 adet note hala açıkta, ilk partiye girmek isteyenler elini çabuk tutsun.

Yarın ikinci parti sırasındaki ürünlerin fiyatları için çalışmalara başlıyorum alımları ise ilk parti ulaşıp satıldıktan sonra yapıcam. tek istek alan değilde üç beş adet istek alan telefonlara öncelik vericem bunlar:
    oneplus
    mi3 16gb (64 gb lığı aliexpress satıcılarında yok)
    jiayu g4s

yalnızca bu üç modeli isteyen 22 kişi var sırada

Hocam burada belirtilen ilk parti note için listeye eklemenizi istesek ürünler ne zaman gelecek ve kars ta alma şansımız varmı?

• Zte nubia z7 max bulunabilirmi ?
  • Osman_Bey_44 kullanıcısına yanıt
    Hocam
    K910 5.5 inch, android 4.2 ve LTE'siz gozukuyor.
    Ben heyecanla z7 mini bekleyecem anlasilan.
    5 inchten buyuk istemiyorum zira.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ukkaşe kullanıcısına yanıt
    Slm .Ben z7 mini istiyorum. Fiyat bekliyorum.

• Kars tan alma şansınız var ama yaz tatili dolayısıyla kimse durduğu yerde durmuyor. Kars taki arkadaş la görüşüp orada olup olmadığını teyit ederiz vakti gelince

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Arkadaşlar, her telefon bulunur ama, tek tek istek alan telefon çeşitleri 20 yi bulmuş. Z7 lerde heryerde bulunamıyor şu an, 1-2 haftaya bulunmaya başlar

• Hocam ilk sayfaya fiyatı belli olan telefonların listesini koymanızı öneririm. Konuyu baştan sona okudum bu arada fiyatları unuttum, sayfa sayfa fiyat avına çıkıyorum : )

Hayırlı alış-verişler
  • Baltalamak gibi olmasın ama faturalı ve resmi ithalat malı değil sanırım. Bu koşulda büyük bir suç işlemiş oluyorsunuz alanlarda aynı şekilde, riskleri iyi göze alın derim
  • 2 adet k910 için ekleyin beni de.Ankara elden

• quote:

Orijinalden alıntı: TGYüksel

Baltalamak gibi olmasın ama faturalı ve resmi ithalat malı değil sanırım. Bu koşulda büyük bir suç işlemiş oluyorsunuz alanlarda aynı şekilde, riskleri iyi göze alın derim

yapılanın aleni kaçakçılık organizasyonu olduğuna şüphe yok ama küçüklerin de yaşama hakkı var. yoksa bir gün herkes devlette veya büyük şirketlerde amelelikten başka iş bulamayacak. yasal veya değil, girişimcilik iyidir.
  • mi4 ve find 7 için bende listeye girebilirim. mersinde yaşıyorum. mersin-tarsus-adana teslimat var mı? istediğim modeller bulunabiliyor mu? fiyat bilgisi var mı? son olarak ta osman bey mi4 ve find 7 imei çalışması var mı?
  • Niyeki, kişi yanında tel getirmek serbest, ikinci el satmak serbest. Maliye vergi isterse kanun belli, yılda 5 satış veya 20.000 tl geçilmeyecek. Telefonları hep farklı kişiler getirip satacak 100 kişiyi aştığımızı düşünürseniz 500 den fazla telefonu kanuni şartlar altında satarız.
    Büyük bir baltanız olmuş, ben kendimi bildim bileli ikinci elde yurtdışından getirdikleri telleri satar herkes, yıllardır ceza alan ne satıcı ne alıcı duydum.
    Umarım aynı baltalamayı pardon duyarlılığı şu an diğer başlıktaki arkadaşlara göstermişsinizdir ve eminim geçmişteki mesajlarınıza baksam orada binlerce bu şekilde duyarlı mesajlarınız vardır. Çok teşekkür ederiz

Haa bu arada ben Av. Hasan Bahar

Edirne den dışarıda avukatlık yapıyorum onuda söyleyeyim.

Cep telefonu yasaklı ürün değildir yalnızca posta yolu ile gümrükten geçişi yasaklanmıştır. Kişisel bir eşya olduğu için kaç tane kullanıyorsanız okadarını cebinizde taşıyabilirsiniz.

• Bi mor renk gordum sanki

• Düşük fiyat sizi ürkütmesin, pil ithalatçılarının tırlarının içine gizleyipte getirmiyoruz, kişi yanında geliyor hemde bu fiyatlara.

Oneplus 64 gb 1035Tl
    Mi3 16gb 735 Tl
    Zopo zp780 420tl
    Jiayu g4s 2gb 535Tl
    Redmi note 599Tl

Olmuştur. (Bugünkü kur ile güncel net fiyatlar)

Baltalamaya devam

• X_Seller kullanıcısına yanıt
    Öncelikle sizinkine yasal değil kılıfına uydurmaya çalışmak denir.

Sizin yaptığınız iş açıkça ticari bir faailyete girmektedir. Çünkü bu işten kar hedefiniz vardır. İkinci el satış ile karıştırılmamalıdır.

Ayrıca IMEI konusunda fazla bilgim yok ama o da yasal bişey gibi gözükmedi.

Üstüne avukat olduğunu iddia edip burda yanıltıyorsunuz insanları

**

Ben 7 yıldır bu forumun üyesiyim amacım hiç kimseyi baltalamak değil ve burada yazdığım dışında kimseye de PM falan yollayacak değilim.

Ama yanlış bir durum görürsem nazikçe uyarırım insanları yukarıda yazdığım gibi.

Bu telefonlarda 2 gün sonra bir sorun olması halinde siz mi değiştireceksiniz ?

İnsanlar çeşitli yatırımlarla telefon satmaya çalışırken vergisi,ithalatı,garantisi sizin böyle satış yapmanız adil mi ?

** Ayrıca ceza konusu da çok açık internette araştırabilirsiniz bir çok yaşanmış olay mevcut

Ben sadece bilgilendirdim insanları isteyen alır isteyen almaz benimle ilgili bişey değil.

• biz doların düşmesini bekliyoruz daha uyguna almak için o inadına yükseliyor ortalık bu kadar karışıkken
  • Merhaba
    Daha önce 2Adet Jiayu G4S 2GB. için yazmıştım.
    İlave olarak 1 Adet THL 5000 için sıraya giriyorum. Piyasaya çıkmış galiba. Bununda talebinin çok olacağını düşünüyorum.
    Hayırlı işler.
  • X_Seller kullanıcısına yanıt
    Alacak olursam eğer beyazda buluşuruz

(O anladı)
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.