Şimdi Ara

Galatasaray 2022/2023 SEZONU ŞAMPİYON TAKIMIN ŞAMPİYON TARAFTAR TOPLULUĞU!!!! (4087. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
83.837
Cevap
190
Favori
2.469.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
96 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40854086408740884089
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Gitti derken hocam?

• Louise Attaque kullanıcısına yanıt

Yoğunluktan Instagrama giriş yapmadan açılmıyor sayfalar bizimkiler iyice çöktü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • icardi burda kalmak için elinden geleni yapıcaktır. gerekiyorsa yıllık 6-7 verip alalım. bu tarz forvet dünyada kaç tane var?
    açıkçası mesaj bana ayrılık mesajı gibi gelmedi ya da ben öyle anlamak istemedim

• Simdi bizim ligimizde topcular satarken para etmiyor boey nelson sattik diyelim 25-25 50M kazandik. Tekrar boey ayarinda birini almak en az 50-60M stoperde 30-40M yani 100m lazim daha iyisi icin. Ya da cooook iyi scout ekibin olacak kimsenin bulamadigi cevher stoper ile bek getireceksin abdulkerim adam edecek stoperi, bek oynaya oynaya boey gibi acilacak ama bizim o kadar vaktimiz yok ben acikçasi yerlerine wonderkid bulunamadigi surece satilmasina karsiyim ki boey nelson sampiyonlar ligi gorse seneye 40-40 80M eder ikisi. Simdi yerlerine birini aliriz ve tutmazsa sampiyonlar ligi hayal 4.olur evimize doneriz.
    Icardi gidecek diyorlar mertens yasli boey nellson rashica
    Takimdan 5 futbolcunun yeri nasil dolacak
    Muslera kerem abdulkerim torreira oliveira disinda tum mevkiler suan acikta gibi bisey
    Sag kanata baris monte edilecek kerem gibi gelismesi beklenecek 3 yerli tamam olacak ustune kanat aramayacaz
    Sol bek sag bek gelecek.
    Stoper gelecek
    10 no gelecek
    Icardi alamazsak forvet gelecek ki haaland disinda kimse icardinin istatistiklerini gecememis bize kalmaz.
    Baris tutmazsa kanat gelecek olme esegim olme boeyden kaliteli dunyada 10 bek anca vardir.
    Hadi stoper neyse bi sekilde bulunur ama bek bulmak cok asiri problem. Umarim erden ve okanin planlari hazirdir

Edit: bizim bir de zaniolomuz vardi onu unutmusum umarim satilir da yerine hizli cevik ufak bisi aliriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SarıSarman -- 1 Haziran 2023; 15:48:18 >

• Hatun bu işin kurdu. Pazarlıkta elini kuvvetlendirmek için yapıyor. Para işi çözülür de başka takımlar devreye girecek. Böyle bir sezondan sonra Icardi’ye teklifler olacaktır illaki. Ama top 10 kulüpten falan teklif gelmediği sürece bence bize gelmek ister Icardi.

İnşallah bizimle olur çünkü yerinin dolabileceğine zerre inanmıyorum. Çok gol atmak başka bir şey, en kritik anlarda en önemli maçlarda atıp maç kazandırmak başka bir şey.

• En başından beri diyorum
    1-Avrupada dünya takim forvet ariyor
    2-Wanda karısı durmaz burda

Diye. Neyse güzel hatırlayacağız seni delioğlan yolun açık olsun

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • hoksi kullanıcısına yanıt

Son performans aşırıya kaçtı biraz. Final periyodunda bu kadar sorumluluk alan oyuncu için 10 milyon euro rakamı duyulunca hepsi aç kurt gibi saldırdı kesin.

İcardi de son röportajda hiç de kalma niyeti göstermedi doğrusu.

Doğrudan gruplara kalma hakkımız olsa elimiz güçlü olur ama abuk subuk ön eleme süreci var. Türkiye'de kalmak istemedi diye adama bir şey deme hakkımızda yok. Ülkenin yarısı fırsatı bulsa hemen kaçar.

• sakin olun ya daha görüşmeler yeni başladı Wanda bilerek yapıyor

Galatasaray 2022/2023 SEZONU ŞAMPİYON TAKIMIN ŞAMPİYON TARAFTAR TOPLULUĞU!!!!Sami Yen Habertwitter
    “İcardi'nin kiralık sözleşmesi bitti Fenerbahçe maçına çıkıp PSG'ye dönecek ve görüşmeler yine devam edecek. O storyi atması kadar doğal bir durum yok Wanda zaten magazin ve gündemde kalma hastalığı olan birisi. Gereksiz telaş var daha görüşmeler başlangıç aşamasında.”
    https://twitter.com/_samiyenhaber/status/1664253950663577600
  • RedPyro kullanıcısına yanıt
    İcardi iyi güzel gol atıyor da çok saf gibi geldi.Wanda parmağında oynatıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hoksi kullanıcısına yanıt

Hocam wanda istanbulda yaşamıyor zaten. Kadının kendi işi gücü var farkında mısınız bilmiyorum ama baya ünlü bu kadın. Arada sırada uğruyor icardinin yanına.

Transferi zorlaştıracak olan wanda olur tabii orası ayrı ama istanbulla falan alakası yok. İcardinin sevildiğini biliyor taraftarın istediğini biliyor koparabildiğini koparacak doğal olarak.

İcardi çok çok iyi oyuncu ama içimden bir seste kalırsa bu yıl ki gibi olmayacak dedirtiyor. Hoş bekleyip göreceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naak98 -- 1 Haziran 2023; 16:16:36 >
  • çok tadım kaçtı ya. umarım yönetim bu konuda gereğinden fazlasını yapar

• Gerekirse Eflak boğdan ne varsa hepsi verilir alınır.

• Transfer

dubois transfer abdulkerim transfer

torreira transfer

transfer

kerem transfer

transfer

Takımın mevcut durum budur.

Nelsson boey zaniolo satılır diye yapıyorum hesabı. Bunlara ek olarak ne yapıp edip oliveiradan kurtulmak şart.

• naak98 kullanıcısına yanıt
    Dubois de Fransa'ya dönecek gibi

• :d başlamış demek ki akıl oyunları

Galatasaray 2022/2023 SEZONU ŞAMPİYON TAKIMIN ŞAMPİYON TARAFTAR TOPLULUĞU!!!!
  • Icardi'yi çok seviyorum burda kalmasını da istiyorum ama şunu da belirtelim Erden Timur varsa içim rahat benim

• İcardi haklı olarak, PSG ile olan 1 yıllık daha sözleşmesinden kaynaklı dolgun ücretinden feragat etmek istemeyecektir.

O nedenle olay sadece PSG ile bonservis pazarlığı ile bitmiyor. Bir miktar karışık bir mevzu.

• Şimdi kimse kusura bakmasın ama Icardi'nin bu iyi performansının bir sebebi de anadolu takımlarının vasat durumudur. İngiltere'de Almanya'da falan bu kadar boş alan bulabilir mi? Bence gitmez.

• Para peşinde Wanda işte arkadaşlar telaş yapmayın boş yere.4 yıldan 4-5 milyon euro verelim kalırlar hemen , yani biz kalıyoruz çok seviyoruz demeyecekti herhalde normal olarak.

• 
Sayfa: önceki 40854086408740884089
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.