Şimdi Ara

X-Box 360 Controller GamePad Kullananlar Kulübü (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.054
Cevap
10
Favori
45.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ncdtkrts

Hocam orjinal şarj kiti satın alabileceğimiz bir yer biliyor musunuz acaba?

Yok maalesef bilmiyorum :)
  • Xbox 360 kablolu kol aldım. Gerçekten çok güzel ama bi türlü ets2 ve ats de titreşim özelliğini çalıştıramadım. Pes 16 içinde titreşim özelliği yokmuş tam bir hayal kırıklığı oldu. Fakat koldan memnunum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CadenArcher

En ucuz kablolu model nereden bulunur?

Gittigidiyor ve n11 gibi yerlerde %99 çakma ürünler satılıyor. Fiyata güvenip aldanma.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 1ht1baron

quote:

Gittigidiyor ve n11 gibi yerlerde %99 çakma ürünler satılıyor. Fiyata güvenip aldanma.

Nedir bu ürünün ortalama fiyatı?

Amazon'da microsoft tarafından 30 dolara satılıyor:
    http://www.amazon.com/Microsoft-Wired-Controller-Windows-Console/dp/B004QRKWLA/ref=sr_1_2?s=videogames&srs=2529902011&ie=UTF8&qid=1456349323&sr=1-2
    Bimeks ve teknosada 169 TL.
    Kablolu gamepadın sahtesi çok kolay yapılacağından n11, gg gibi yerlerden almanı tavsiye etmem.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Nedir bu ürünün ortalama fiyatı?

Amazon'da microsoft tarafından 30 dolara satılıyor:
    http://www.amazon.com/Microsoft-Wired-Controller-Windows-Console/dp/B004QRKWLA/ref=sr_1_2?s=videogames&srs=2529902011&ie=UTF8&qid=1456349323&sr=1-2
    Bimeks ve teknosada 169 TL.
    Kablolu gamepadın sahtesi çok kolay yapılacağından n11, gg gibi yerlerden almanı tavsiye etmem.

Çok pahalı değilmi kablolu için?

Evet pahalı ama dolar arttığı için fiyatlar malesef böyle. Ben de 40 dolara kablosuzunu sipariş etmiştim dün. Bugün canlı destekten sordum ve wireless aparatı yokmuş. Ben de iptal ettim. Buradan alsam mı acaba diye düşünüyorum:
    https://www.tekmarshop.com/urunDetay.aspx?stokKod=16403#.Vs4xWSiLTIV
  • 1ht1baron 1 kullanıcısına yanıt
    Gittigidiyor'da 55 liraya verdim siparisi. Satici %98 olumlu yorum almis. Cakma midir simdi bu?

• quote:

Orijinalden alıntı: DreamGod

Gittigidiyor'da 55 liraya verdim siparisi. Satici %98 olumlu yorum almis. Cakma midir simdi bu?

Analogların hassasiyetini kontrol et, düzgün çalışıyorsa çakma olsa bile alınır ama büyük ihtimal analogu belli biyere kadar çalışmaz

• xe17 kullanıcısına yanıt
    Tamamen orjinal falan yazmislar satici da baya yorum almis emin olamadim ama yine de. Ben zamaninda 70 liraya almistim simdi bakiyorum 100'un uzerinde kablolu fiyatlari.

• quote:

Ben de geçen yıl kablolu alacaktım. Fiyatı seninkine yakın buldum ama özelden attığım mesajda satıcı orjinal olmadığını ve bu fiyata bulmanın imkansız olduğunu yazdı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenan9593

quote:

Ben de geçen yıl kablolu alacaktım. Fiyatı seninkine yakın buldum ama özelden attığım mesajda satıcı orjinal olmadığını ve bu fiyata bulmanın imkansız olduğunu yazdı.

Gelince anlarız artık mesaj atarım buraya

Edit: Ürün geldi ve tahmin edildiği gibi orijinal değil. GG ve n11 tarzı yerlerden almanızı tavsiye etmem arkadaşın dediği gibi bu fiyata orijinal alamazsınız 100 lira bandında satılıyor gerçekleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DreamGod -- 26 Şubat 2016; 16:15:20 >
  • Merhaba arkadaşlar. Bu gamepad bugün elime geçti. Fakat şöyle bir problemim var. Sol analoga hiç alışamadım. Örneğin sol analogu aşağı basınca sanki sağ çapraza doğru bi yönelim var gibi. Acaba gamepadda mı sorun var yoksa xbox 360 gamepadlarında durum böyle mi? Ayrıca sol analogda da bi gıcırdama başladı Ürünün orjinal olduğuna eminim. Çünkü titreşim seviyesi ve malzeme kalitesi kendini belli ediyor. Ama şu analog canımı sıktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1ht1baron -- 1 Mart 2016; 1:59:06 >
  • 1ht1baron 1 kullanıcısına yanıt
    Daha once boyle bir sorunla karsilasmadim analoglarda bir sorun yok. Belki hassas oldugu icin size oyle geliyordur zira en ufak hareketi bile algiliyor analoglar. Degilse sizin kolda bir problem olabilir.

• Herkese selamlar. Elimde 1-2 kere kullanılmış tertemiz sıfır ayarında xbox 360 wireless konsol mevcuttur. Pc'de de çalışıyor. Kullanmama sebebim aldım işlerim dolasıyla vakit ayıramıyorum.İzmir içi elden teslim edilir.Yurt içi kargolamada alıcı öder.Fiyat 70 TL dir. Kolay gelsin. İlanı verebileceğim özellikle izmir içi bir grup varsa bana söyleyebilirseniz çok sevinirim.
  • 1 hafta önce xbox 360 wireless controller almıştım. Ama sol analog inanılmaz dandik. Aşırı drifting problemi var. Örneğin ilk video 20 TL'lik snopy marka gamepad. Yukarı, aşağı, sağ ve sol yapıyorum. Görüldüğü gibi hiçbir sorun yok:

Şimdi gelelim xbox 360 controllere. Yukarı, aşağı, sağ ve sol yaparken başka yönlere sapma var.

Bu sorun kronik midir yoksa cihazı servise mi yollamalıyım? 1 hafta geçtiği için değişim de yapmazlar. Acaba garanti servisine yollasam değişim yaparlar mı veya en azından tamir edebilirler mi? Fifa oynarken frikik kullanamıyorum. Analogla yukarı basılı tuttuğumda ekran sola veya sağa kaymaya başlıyor.
  • Suan en uygun fıyatla kablosuz pıllı xbox 360 orjınal wıreless baglantısı dahıl nereden temın edebılırım ? (Ankaradayım)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: herolay

Suan en uygun fıyatla kablosuz pıllı xbox 360 orjınal wıreless baglantısı dahıl nereden temın edebılırım ? (Ankaradayım)

Kızılay'da İrmak Toysland veya Japon Oyuncak falan vardı. Oralarda bulunuyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: herolay

Suan en uygun fıyatla kablosuz pıllı xbox 360 orjınal wıreless baglantısı dahıl nereden temın edebılırım ? (Ankaradayım)

Kızılay'da İrmak Toysland veya Japon Oyuncak falan vardı. Oralarda bulunuyor.

Tesekkurler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RexWolker

Xbox 360 kablolu kol aldım. Gerçekten çok güzel ama bi türlü ets2 ve ats de titreşim özelliğini çalıştıramadım. Pes 16 içinde titreşim özelliği yokmuş tam bir hayal kırıklığı oldu. Fakat koldan memnunum.

kablolu ürün nereden alınabilir arkadaşlar? N11 veya GG gibi yerlerden değil de orijinal satıcılardan almak istiyorum. yok mu türkiyede satan bir yer.
  • evdekielvis E kullanıcısına yanıt
    otmusunuz tr en eski sitesi hepsiburada varken

http://www.hepsiburada.com/microsoft-xbox360-pc-common-controller-usb-kablolu-p-GAMETKNK006JPMIC52
  • beni de yazın klubeee
  • 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.