Şimdi Ara

X-Box 360 Controller GamePad Kullananlar Kulübü (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.054
Cevap
10
Favori
45.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eski xbox dan kalan kablosuz gamepad e bugün alıcı cihaz aldım PC için. Sorunsuz çalışıyor. Ve mükemmel. Oyunlarda otomatik tanıyor ve tuşları ayarlıyor. COD Black Ops'da ekstra menü açıldı kontroller için. Ayrıca NFS denedim direk menüde xbox tuşları belirdi. Mükemmel.
  • Muhtemelen usb girişlerine yüklenmemek için konsol gibi titreşim vermiyor diye düşünüyorum.oyunlara en iyi uyum sağlayan kol olduğu halde dediğim sebepten güçlü titreşim vermiyor(mixer gibi)
    Birkeresinde sürekli titreşen bi alet denemiştim(aklınıza kötü birşey gelmesin) çakma masaj aleti firmaların beleş ürünlerinden, neyse mouse bile kitlendi.aleti kapatınca geri çalıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maliaslaner

Muhtemelen usb girişlerine yüklenmemek için konsol gibi titreşim vermiyor diye düşünüyorum.oyunlara en iyi uyum sağlayan kol olduğu halde dediğim sebepten güçlü titreşim vermiyor(mixer gibi)
    Birkeresinde sürekli titreşen bi alet denemiştim(aklınıza kötü birşey gelmesin) çakma masaj aleti firmaların beleş ürünlerinden, neyse mouse bile kitlendi.aleti kapatınca geri çalıştı.

olabilir aslında titreşim az değil ama top direğe çarpınca tabiri caizse hayvan gibi titrese adrenalini tavan yapsa daha iyi olurdu.o değilde titreşime bu kadar takıldık millet yanlış anlıcak
  • o titreşim az da olsa benim logitech chillstreamimde de olsa keşke ...
  • Merhaba Tesla
    Bastım tabi ki
    Sorun o metal parcalarin iletkenligi saglamasiymis. Yani urun kusurlu olarak ulastı bana.

Dealextremede urun iadesi nasıl oluyor? Geri yollamaya deger mi, pıl kutusu satın alabileceğim bir yer var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jallan2 -- 27 Kasım 2010; 15:24:24 >
  • selam arkadaşlar bugün xbox360 kablosuz kolunu ve wireless alıcısını aldım.wireless alıcısının içinde çıkan küçük cd yi taktım.hata veri kurmadım.bende microsoft dan driverini indirdim kurdum,kuruldu.wireless alıcısının tuşuna basıyorum xbox360 kol un wireless düğmesine basıyorum fakat bi türlü birbirine uyum sağlamıyo.
    bide aygıt yönetisinden baktığım da aygıt takılı görünmüyo sürücü güncelle diyorum olmuyo.

windows 7 64 bit kullanıcısıyım.kablosuz kullanan arkadaşlar bağlandığın da kolun üstündeki ışıklar nasıl oluyo.yanıp yanıp sönüyomu?
    yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
  • Arkadaşlar pilleri çok çabuk bitiyor şarjlı pil kullanabilir miyim? Siz ne yapıyorsunuz bu konuda? ( Duracell piller 1 hafta dayanamadı.. )
  • quote:

Orijinalden alıntı: pachuca

selam arkadaşlar bugün xbox360 kablosuz kolunu ve wireless alıcısını aldım.wireless alıcısının içinde çıkan küçük cd yi taktım.hata veri kurmadım.bende microsoft dan driverini indirdim kurdum,kuruldu.wireless alıcısının tuşuna basıyorum xbox360 kol un wireless düğmesine basıyorum fakat bi türlü birbirine uyum sağlamıyo.
    bide aygıt yönetisinden baktığım da aygıt takılı görünmüyo sürücü güncelle diyorum olmuyo.

windows 7 64 bit kullanıcısıyım.kablosuz kullanan arkadaşlar bağlandığın da kolun üstündeki ışıklar nasıl oluyo.yanıp yanıp sönüyomu?

Aşağıdali adrese baktın mı?
    http://support.microsoft.com/kb/906347

• quote:

Orijinalden alıntı: jallan2

Merhaba Tesla
    Bastım tabi ki
    Sorun o metal parcalarin iletkenligi saglamasiymis. Yani urun kusurlu olarak ulastı bana.

Dealextremede urun iadesi nasıl oluyor? Geri yollamaya deger mi, pıl kutusu satın alabileceğim bir yer var mıdır?

hocam kablosuz kullanmadığım için bişey diyemeyeceğim siz kablosuz kullanıcılar olarak yardımlaşarak sorunu çözmeye çalışın
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: pachuca

selam arkadaşlar bugün xbox360 kablosuz kolunu ve wireless alıcısını aldım.wireless alıcısının içinde çıkan küçük cd yi taktım.hata veri kurmadım.bende microsoft dan driverini indirdim kurdum,kuruldu.wireless alıcısının tuşuna basıyorum xbox360 kol un wireless düğmesine basıyorum fakat bi türlü birbirine uyum sağlamıyo.

Aşağıdali adrese baktın mı?
    http://support.microsoft.com/kb/906347

baktım kardeşim olmadı olmadı olmadı.bende win 7 64 bit vardı onu kaldırdım,32 bit i kurdum sorunu düzelttim..

• Ne ? Bu kol 64 bit ile uyumsuz mu yani ? :S Kablolu olanından alacaktımda.Windows 7 64 bit kullanıcısıyım. (ORİJİNAL)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MİY1988 -- 30 Kasım 2010; 16:15:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MİY1988

Ne ? Bu kol 64 bit ile uyumsuz mu yani ? :S Kablolu olanından alacaktımda.Windows 7 64 bit kullanıcısıyım. (ORİJİNAL)

Kablosuzu 6 aydır sorunsuz kullanıyorum, Windows 7 64 bit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HapLoo -- 30 Kasım 2010; 16:29:16 >
  • ben de kablolu olanını w7 64 bit ile kullanıyorum.
  • dostlar,cevap için sağolun..
    normalde hepsiburada,eczanemizde.com,vatan,eksen'den her ay sık alışveriş yaparım ama yabancı sitelerden ilk defa olucak..

benim İngilizce zayıfta...alışveriş için bana yardım edecek misiniz

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.18437

http://www.lightake.com/detail.do/sku.Genuine_Microsoft_2.4GHz_Wireless_Game_Controller_with_PC_USB_Receiver_for_PC_Xbox_360_-31896

ama kablolu olucak... sorun çıkarmasını istemem...gerçi gönlümden geçen kablosuz ama korkarım sorun çıkarır.. :S

ha bi de 2.el ya da refurbished ürün olmasın...(refurbished : bir müşteri tarafından satın alınmış,sonra iade edilmiş fabrika tarafından tekrar ambalajlanmış ve satışa sunulmuş ürün)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MİY1988 -- 30 Kasım 2010; 18:17:30 >

• mrblar dealextreme den xbox gmepad almak istyrm ama suna baktim herhangi bir sorun cikarmi bunda kullanan varmi

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.32155
  • quote:

Orijinalden alıntı: carter7415

mrblar dealextreme den xbox gmepad almak istyrm ama suna baktim herhangi bir sorun cikarmi bunda kullanan varmi

Gönül rahatlığıyla al dostum şu ana kadar 2 defa alışveriş yaptım o siteden iki üründe geldi.biri hatta 20 tl lik bişeydi.onu bile ücretsiz gönderiyorlar tek sorun 15 gunde geliyor.beklerım dıyorsan durma.aynı ürün imzamda mevcut.(ptt ile geliyor onuda söyleyeyim yani adres olarak sabit birileri bulunan biryeri ver yoksa ptt de alırsın soluğu)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: carter7415

mrblar dealextreme den xbox gmepad almak istyrm ama suna baktim herhangi bir sorun cikarmi bunda kullanan varmi

Gönül rahatlığıyla al dostum şu ana kadar 2 defa alışveriş yaptım o siteden iki üründe geldi.biri hatta 20 tl lik bişeydi.onu bile ücretsiz gönderiyorlar tek sorun 15 gunde geliyor.beklerım dıyorsan durma.aynı ürün imzamda mevcut.(ptt ile geliyor onuda söyleyeyim yani adres olarak sabit birileri bulunan biryeri ver yoksa ptt de alırsın soluğu)

tskkrler boyle giderse bundan alcaz zaten chillstream piyasada yok zaten olsada 60 80 arasi degmez almaya

• Bende bugun sahip oldum bu gamepad'e. Darty'de %20 indirim varmış 100 lira iken 80 liraya aldım. Gittigidiyor'da 70 lira civarında spot satılıyor bildiğim kadarıyla. İçime sindi gerçekten
  • quote:

Orijinalden alıntı: MirabLe

Bende bugun sahip oldum bu gamepad'e. Darty'de %20 indirim varmış 100 lira iken 80 liraya aldım. Gittigidiyor'da 70 lira civarında spot satılıyor bildiğim kadarıyla. İçime sindi gerçekten

hayırlı olsun gerçekten piyasaya göre iyi fiyata almışın en azından garantisi var. kabloludur heralde cihaz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Tesla-

quote:

Orijinalden alıntı: MirabLe

Bende bugun sahip oldum bu gamepad'e. Darty'de %20 indirim varmış 100 lira iken 80 liraya aldım. Gittigidiyor'da 70 lira civarında spot satılıyor bildiğim kadarıyla. İçime sindi gerçekten

hayırlı olsun gerçekten piyasaya göre iyi fiyata almışın en azından garantisi var. kabloludur heralde cihaz?

Evet kablolu. Kablosuz olan 130 liraydı %20 indirimi vardı tabiki. Gerekli bulmadım daha fazla para vermeyi, pil derdi falan düşündürdü.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.