Şimdi Ara

WW ile top denemesi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İlk başlarda olur olmaz gibi kendimle bayağı bir tartıştım. Fakat bu noob champ, bugünlerde bence op bir hero. Helede şu ne desem bilemedim, karşı takımın en çok kill alan oyuncusu ADC veya MID ise cidden görüyor.

Bronz 3 e düştüm silver 5 ten. Bayağıdır oyunu bırakmıştım çünkü alışamadım.(direk ne ranked atıyon az solo ataydın diyenler olabilir sonuna kadar haklılar)

Durum şu ki, direk yükselmeye başladım. Genelde adc, mid giden bir oyuncydum pek yakın savaş heroları sevmezdim ama başarılı geldi. Herkese özellikle elo hell dekilere tavsiyemdir.

Varsa bu tarz kilit herolar onlarıda dinlerim, saygılar iyi forumlar.

• taric o pozisyona daha uygun bence
  • Bir bronz şampiyonun op olduğunu söylüyor.
  • normalde junglem berbattir derecelide ilk defa ww jung oynattilar zorla latede karsi dravrn ilah olmustu baya tf kaybettik cok sinirlendim nasil bi sinirse tf de dravene çarp mahvolmus ulti randuin attim 2 saniye icinde draven oluncede tf kazanip oyunu bitirdik buda boyle bir animdir neden anlattim bilmiyorun udyr op

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • noob champ'den sonrasını okumadım
  • İyi bir destek oyuncusu wwye iş yaptırmaz açıkçası, bunun üstüne adc veya mid oyuncusu hangisiyse qss veya banshee, zhonya gibi itemları alır senin de tüm olayın burda biter ultin yoksa bir işe yaramıyorsun çünkü nerfle cdsi de yükselmişti sanırım, onun dışında gap closerın yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: suddenly30

İyi bir destek oyuncusu wwye iş yaptırmaz açıkçası, bunun üstüne adc veya mid oyuncusu hangisiyse qss veya banshee, zhonya gibi itemları alır senin de tüm olayın burda biter ultin yoksa bir işe yaramıyorsun çünkü nerfle cdsi de yükselmişti sanırım, onun dışında gap closerın yok.

Golda kadar bütün supportlar ap kasıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: zileantek

noob champ'den sonrasını okumadım

genelde noob champ diyip duruyorlar oynadıklarım o yüzden öyle yazdım :)

quote:

Orijinalden alıntı: Minato Namikaze

Bir bronz şampiyonun op olduğunu söylüyor.

Oyunu ne kadar oynadığınızı ve ne derece iyi olduğunuzu bilmiyorum, fakat ben EU Westte cok rahat, farm yaptıktan sonra bu heroyla ilerleye biliyorum. bunu kasteddim. Belkide Plat a göre op olmayabilir. Üslubunuzdaki saygı tşk.Bunlar haricindeki Diğer cevaplar için tşkler.

• İlerleye-biliyorum ww top yapılan yaptığım ve güzel birşeydir çok iyidir çok ta güzeldir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önceden mr runleriyle mid gider hiç ölmez ve de teq çeqerdim .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ap tank ww denendi lcsde hatta baya iş yapmıştı sende deneyebilirsin.
    Hatta banlatmıştı bile
  • Yedigi nerften sonra jungleda bile tercih edilmiyor topu bosver

• Orasinda haklisin tabi kazma çok malum en cok hasari olan takim kazaniyor ndjsjs
    ama morgana, janna ap kasarak bile çok rahat çöp eder. Gidip annie, leona alirlarsa tabi zor. Ben genelde karsida rengar, ww gibi adcyi devre disi birakma, tek atma riski olan şampiyon varsa Janna alırım op seçim yap oyun kazan rengar falansa artik bana dalmaya başlıyor

• op herodan sonrasını okumadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-77293B3E8 -- 15 Mart 2015; 11:54:54 >
  • Lane de çok rahat farm yapabiliyor ultisi ile de birini yakalayıp çıkarmakta etkili.

WW tarzı Malzahar, Lissandra, Vi gibi kahramanlar genelde gibi karşı takımdan birini seçip kilitleyip oynatmazlar. Bu oyun tarzı düşük seviyelerde millet tek başına dolaştığından gayet etkili oluyor ama wardlar atılıyorsa hem temizlemek hem de yakalanan kişiyi hızlı aradan çıkarmak için takım eforu gerektiriyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.