Şimdi Ara

lol client exe çalışmayı durdurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
12.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler şansıma benim... tam ranked giriyorum yükleme ekranında bu hatayla karşılaştım acil cevabını söyleyebilecek var mı?

• Yapay Zekanın Yanıtı

Riot Client Çalışmayı Durdurdu Hatası ve Çözümleri

"Riot Client Çalışmayı Durdurdu" hatası, League of Legends (LoL) oyununu açmaya çalışırken karşılaşabileceğiniz yaygın bir sorundur. Bu hata, çeşitli faktörlerden kaynaklanabilir ve farklı Windows işletim sistemlerinde ortaya çıkabilir.

Windows 7'de Riot Client Çalışmayı Durdurdu Hatası

Windows 7 kullanıcıları, "Riot Client Çalışmayı Durdurdu" hatasıyla özellikle sık karşılaşmaktadır. Bu hatanın nedeni genellikle eski veya bozuk yazılım bileşenleridir.

Sorunun Çözümü

"Riot Client Çalışmayı Durdurdu" hatasını çözmek için aşağıdaki adımları izleyebilirsin:

1. Bilgisayarını yeniden başlat: Bu, geçici sorunları gidermeye yardımcı olabilir.
    2. Riot Client'ı yeniden yükle: Eski veya bozuk yazılım bileşenlerini kaldırmak ve yeniden yüklemek, sorunu genellikle çözer.
    3. .NET Framework'ü güncelle: .NET Framework, Riot Client'ın düzgün çalışması için gerekli bir bileşendir. En son sürüme güncel olduğundan emin ol.
    4. DirectX'i güncelle: DirectX ayrıca Riot Client için gereklidir. En son sürüme güncel olduğundan emin ol.
    5. Antivirüs yazılımını devre dışı bırak: Bazen antivirüs yazılımı, Riot Client'ın düzgün çalışmasını engelleyebilir. Geçici olarak devre dışı bırakmayı dene.
    6. Yönetici olarak çalıştır: Riot Client'ı yönetici olarak çalıştırmak, izin sorunlarını gidermeye yardımcı olabilir. Uygulama simgesine sağ tıkla ve "Yönetici olarak çalıştır" seçeneğini seç.

Yukarıdaki adımları izledikten sonra Riot Client'ın düzgün çalışıp çalışmadığını kontrol et. Hala sorun yaşıyorsan Riot Games destek ekibiyle iletişime geçmeyi dene.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Bende karşılaştım hocam hatta 40 puanım felan gitti diyebiliriz. Birkaç defa ticket atmama rağmen sadece özür dilediler belli bir süre oynayamadım ve ondan sonra kendiliğinden düzeldi. Ama şunu atmışlardı bana belki bunu yapman düzeltir:https://support.leagueoflegends.com/entries/22186510-Oyunda-Ya%C5%9Fanan-Ba%C4%9Flant%C4%B1-Kopmalar%C4%B1?locale=88
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uchiha İtachi

Bende karşılaştım hocam hatta 40 puanım felan gitti diyebiliriz. Birkaç defa ticket atmama rağmen sadece özür dilediler belli bir süre oynayamadım ve ondan sonra kendiliğinden düzeldi. Ama şunu atmışlardı bana belki bunu yapman düzeltir:https://support.leagueoflegends.com/entries/22186510-Oyunda-Ya%C5%9Fanan-Ba%C4%9Flant%C4%B1-Kopmalar%C4%B1?locale=88

windows7'ye tıkladığımda boş sayfa çıkıyor?

• Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostum IPv6 seçeneğini kapatma diye googleda aratırsan bulursun
  • 1. Windows update edin.
    2. Microsoft .NET framework'ü güncelleyin.
    3. Microsoft C++ Redistributable'i güncelleyin.(Lütfen kendi sisteminize uygun olarak güncelleyin.)
    4. Güncel olmayan bir Direct-x versiyonu kullanıyorsanız, bunu güncellemelisiniz.
    5. Adobe Air bilgisayarınızda yüklü değilse yüklemelisiniz. Güncelleme istiyosa güncelleyin.
    6. Oyuna girmeden önce, LoL simgesine sağ tıklayıp, yönetici olarak çalıştırmayı deneyin.
    7. Windows güvenlik duvarınızı kapatın ve antivirüs yazılımınızı etkisiz hale getirin(bir süreliğine)
    8. Bağlantınızda sorun olabilir dns ayarlarınızı ayarlayınız.
    9. Buradan dosyayı indirerek (nereye kuruluysa oyun)/RADS/system/rads_user_kernel.exe ile değiştirin.
    10.RADS>Projects>lol_air_client>releases>(içeride ki dosyayı açın. Her yamaya göre değişir) S_OK ve release manifest silin.
    Deploy klasörünü açın. Logs > Logs/META-INF/LoL.exe yi silin. Launcher i tekrar açın ve patch atmasını bekleyin.

• Tesseract T kullanıcısına yanıt
    bende de hata veriyor lol. bu adımlardan buradan indirerek dediğiniz yerde bir link yok malesef. Şampiyon seçiminde vermeye başladı hatayı bana bazen de ana menüde. ilginç bir hata ama bu çözüm olur mu acaba
  • hort ama hala şuan ben de aynı sorunu yaşıyorum "oyna" tuşuna tıklayacağım zaman oyun donuyor ve hiçbir şey yapamadan kapanıyor oyun yardım edin lütfen
  • Aynı sorun bendede oluyor. Hatta başka oyunlardada karşılaşıyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.