Şimdi Ara

WRAPSOL ULTRADROP İPHONE 4 HAKKINDA HERŞEY (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
339
Cevap
1
Favori
19.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 50 TL sahibinden.com da wrapsol yazarsanız çıkar arkadaşlar
  • fiyatı 50 tl dir, benim nazarımda bırakın 50 tl yi , 5 tl bile etmez tamamıyle işe yaramaz kullanışsız bir ürün
  • Cihazımı ilk aldığımda ''SGP Steinheil EX Series'' koruyucu ile kapladım fakat zamanla kenarlardan kalkmaya başladı. Bu üründe de böyle yıpranmalar oluyor mu ? Kullanan arkadaşlar cevap verirse sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackEagle -- 6 Aralık 2010; 15:37:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_mercure

fiyatı 50 tl dir, benim nazarımda bırakın 50 tl yi , 5 tl bile etmez tamamıyle işe yaramaz kullanışsız bir ürün

neden memnun kalmadınız ?
  • quote:

fiyatı 50 tl dir, benim nazarımda bırakın 50 tl yi , 5 tl bile etmez tamamıyle işe yaramaz kullanışsız bir ürün

Madem birşey attın ortaya arkasında dur.Neden diye sorduk cevap yok.Kafasını bulandırma milletin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doritozz

quote:

Madem birşey attın ortaya arkasında dur.Neden diye sorduk cevap yok.Kafasını bulandırma milletin

kafasını bulandırmıyorum arkadaşım, asıl bulandıranlar forumdaki satıcılar. Neden 5 para etmez söyliyeyim;
    --Bir kere çok pahalı, asla 50 tl edecek bir ürün değil
    --zamanla sararıyor
    --kaba duruyor
    --toz topluyor
    ve en büyük sorun ise asla toz zerreciği kalmadan uygulanamıyor ve temizlenemiyor böylece benim gibi çöpe atmak zorunda kalıyorsun

yetermi?

• quote:

quote:

quote:

kafasını bulandırmıyorum arkadaşım, asıl bulandıranlar forumdaki satıcılar. Neden 5 para etmez söyliyeyim;
    --zamanla sararıyor
    --kaba duruyor
    --toz topluyor
    ve en büyük sorun ise asla toz zerreciği kalmadan uygulanamıyor ve temizlenemiyor böylece benim gibi çöpe atmak zorunda kalıyorsun

yetermi?

Yeter mi bilmiyorum ama kafamı bulandırmaya yetti.Kullananlardan cevap bekliyorum

• quote:

Uygularken toz kaçırmanız beceri eksikliğinden. Bunu dezavantaj olarak göstermek yanlış olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blackeagle

quote:

Uygularken toz kaçırmanız beceri eksikliğinden. Bunu dezavantaj olarak göstermek yanlış olur.

sen benim beceriksiz olduğumu nereden biliyorsun ? uygulamanın ne kadar zor olduğuna ilişkin bir çok konu ve bilgi var, istersen biraz araştır, zaten kolay olsaydı 10larca uygulama videosu hazırlanmazdı.lütfen forum üyelerini, bir kaç satıcı biraz daha para kazansın diye yanlış yönlendirmeyelim.
  • [DHTUBE=http://www.youtube.com/watch?v=mec4BZIdkmQ&feature=player_embedded#!]

Bana gayet kolay geldi.Olay senin becerine bağlı
  • Bence o kadar zor değil. Normal ön cam için şeffaf jelatin nasıl yapıştırıyorsanız aynı şekilde olacak. Biraz dikkat biraz tozsuz alan bunun dışında birşeye gerek yok. Ben ürünü takarken sadece parmağımla tuttuğum yerlerinde parmak izi oldu onuda parmaklarımı ıslatıp siler gibi yaptım o bölgeyi geçti parmak izi. Toplamda uygulayıp bitirmem 15 dakikamı almıştır en fazla.
  • allaha şükür yeterince becerikliyim, ben sadece almak isteyen forumdaşları uyarmak istiyorum, karar kendilerinin yok ben 50 tl verir bir şansımı denerim diyorlarsa kendileri bilir, bu arada satıcılara da iyi satışlar
  • quote:

quote:

quote:

--zamanla sararıyor
    --kaba duruyor
    --toz topluyor

yetermi?

uygulayan bereceriksiz.

ben kendim uyguladım yukarda resimleri koydum.....

sararma yok.

çizilme yok

parmak izi yok.

çizilse bile yarın yok oluyor silikonlu oldugu için.

toz toplama hiç yok.

gök kuşağı etkisi hiç yok.

2 hafta oldu halen memnunum hiç sorun kalkma yok.

tavsiye ederim

• Çok pahalı diyorsunuz ama muadili ürünler ile karşılaştırırsak (örneğin ivyskin reception case) sitesinden alınırsa 25 $ a geliyor.
    Ama çok sayıda parmak izi ve gıcırtı şikayetleri var.Wrapsol'ün aradaki farka değeceğini düşünüyorum.Bu ürünün avantajı solusyonsuz uygulanması
    ve düşmelerden koruması.Bu arada belirteyim ben ürünü kendi web sayfasından aldım sadece ürün karşılaştırması için mesaj yazdım.
  • şöyle bir hesap yaptım
    piyasada 10 tlye orta kalitede, arkalı önlü koruyucu jelatinler satılıyor.Bu jelatinlerden birini 1 aydır kullanıyorum ve hafiften çizilmeler başladı.Max 1 ay daha kullanıp wrapsol alacağım.Yani 2 ayda bir 10 lira vermektense bir seferde 50 lira verir senelerce kullanırım üstelik darbelerden de korumuş olurum cihazımı.Kullananlar memnun ve 3g telefonlarında 1.5 sene kullananlar varmış wrapsol'u.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vasco1925

quote:

quote:

quote:

--zamanla sararıyor
    --kaba duruyor
    --toz topluyor

yetermi?

uygulayan bereceriksiz.

ben kendim uyguladım yukarda resimleri koydum.....

sararma yok.

çizilme yok

parmak izi yok.

çizilse bile yarın yok oluyor silikonlu oldugu için.

toz toplama hiç yok.

gök kuşağı etkisi hiç yok.

2 hafta oldu halen memnunum hiç sorun kalkma yok.

tavsiye ederim

vasco sen satıcısın ama kullanıcı gibi mesaj yazıyorsun, becerim konusunda bir şüphen varsa gel sana göstereyim becerilerimi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Blackeagle

quote:

sen benim beceriksiz olduğumu nereden biliyorsun ? uygulamanın ne kadar zor olduğuna ilişkin bir çok konu ve bilgi var, istersen biraz araştır, zaten kolay olsaydı 10larca uygulama videosu hazırlanmazdı.lütfen forum üyelerini, bir kaç satıcı biraz daha para kazansın diye yanlış yönlendirmeyelim.

Sorunsuz uygulayanları göz ardı edip, toz kaçmasını kılıf ile alakalandırmanı hayretler içinde okuyorum. Çünkü bu tamamı ile senin beceriksizliğin. Ayrıca burada yönlendirme yapan bir kişi varsa o da sensin.

• bende alt tarafı bir ekran koruyucu olan bir ürünü bu kadar savunmanızı hayretler içerisinde izliyorum, sanırım bazılarının tekerine çomak soktuk
  • Arkadaşım kimsenin savunduğu falan yok. Bir kere çok pahalı, asla 50 tl edecek bir ürün değil, zamanla sararıyor, kaba duruyor bu görüşlerinin hepsine saygı duyarım. Ama uygularken ekrana toz kaçırman aldığın filmin kalitesi ile alakalı değil. Eleştiri elbette olacaktır ama mantık sınırlarını aşmayalım lütfen.
  • Kullandım ,arkası çok güzel yapıştı ama önünü yapıştıramadım. Hava ve toz girdi. Bir süre kullanıp sonra söküp telefoncuya önüne başka birsey yapıştırttım. Yeni Stickerda Wrapsolun kayganlığı yok. Tırnaklarla da çizikler oluştu. Sadece yan aparatları için bile alınır. Ama kendiniz yapıştırmayın alıp telefoncuya yapıştırtın.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.