Şimdi Ara

Woxed's SHARK!!!!! son hali (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
3.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kardeşim güzel olmuş.Güle güle kullann.
  • müdür gerçekten güzel olmuş rengarenk
  • bu çok fazla elektrik parası gelir yaa nasıl yaptın bunu bizede öğret
  • son 1 mesaj
  • Rütbee : ONBAŞI
  • quote:

Orjinalden alıntı: AnTi-6S

Rütbee : ONBAŞI

• süper olmus.tebrikler
  • turuncu süper ;) hortumlarda cok güzel durmuş birde cd romu boya tam olsun eline sağlık
  • biraz fazla renkli olmuş bana sadece ilginç geldi renkler ve zevler meselesi
  • beyler forumun daha çok 2.el kısmında takıldığımdan bu taraflara pek yğramıyorum.baya güzel yorumlar gelmiş teşekkür ederim.Ama şunuda belirtmeliyimki bu kasa satıldı ewet çok aykırı renkler wardı ama amaç dikkat çekmekdi bunuda basarıosa amaca ulaşılmış demektir.Bu arada Ocak ayı byte dergisinde bu kasamın fotolarını görebilirsiniz.yeni başlıcak bi yazı dizisine fotolarını koydular..Ve yeni bir stacker aldım.onunlada ilgili yoğun çalışmalar içindeyim.ama turuncu olmayacak o.Carbon kaplama kullandım dışındaama içine daha karar wermedim bakalım nolacak...

Saygılar...Byte almayı unutmayın mod dostları
  • teodora abimizin dergideki yazısını şubata ertelemişler ondan şubatta çıkacakmış arkadaslar
  • kasa tarafımız dan alınmıştırrr.. inşallah yeni halinin fotolarını yayınlayacağız.. Ayrıca woxed kardeşimize çok çok teşekkür ederiz..(slave uzaklaştırıldığından dolayı onun adına konuşuyorum..)
  • Psuya bişiler yapsan tam olacak ama satmışın
  • psu hala bende yeni kasamdada konu kullanıyorum memnunum bakınız

http://forum.donanimhaber.com/m_11391490/mpage_1/key_/tm.htm
  • Ben güzele güzel demem muhabbeti yapmayacağım, eline sağlık güzel olmuş kardeş .
  • Oyuncak gibi birşey olmuş
  • kesinlikle süper olmuş rengarenk duruyor eline sağlık
  • kardeş harika bişey yapmış ya
  • kardes mütis olmus ama ortada dolasan bası bos boruları saklasan yada düzenlesen tam süper olacak ha
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.