Şimdi Ara

WOW TBC HANGİ SERVER (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
3.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu TBC oyuna tam patch olarak yüklenmedi anladigim kadariyla. Su an WOW classic ve WOW TBC farkli oyun gibi görünüyor.

Haziran'dan sonra mi birlesecekler?

• tbc ve classic olarak 2 ayrı oyun gibi görüyor. tbc yükleyince classici siliyor/eziyor.

güncellemeyi indirince oyuna girince chara sagda 2 kere tıklayınca tbc mi classic mi diye secim yapılıyor.

Lvlling de xp de bonus mu var? onu yeni duydum,?

• tbc de leveling %30 daha hızlı diyorlar.

• Gehennas ve Firemaw ın durumu nedir? Hala akşamları uzun süre sıra oluyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cellestin C kullanıcısına yanıt

gehennasta oluyor ama akşam saatlerinde sadece. gün içinde ve gece hiç sıra olmuyor. dün akşam 40dk sıra vardı.

• druen kullanıcısına yanıt
    10 level kadar kastım. Vanillaya göre daha rahat sanki. Güncelleme notlarına bakmadım hiç hocam.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    Gehennas da inanılmaz sıra vardı. Akşam özellikle girmek imkansıza yakın oluyor. Gündüz sıra yok.

• ariaven A kullanıcısına yanıt
    Pre-patch hocam. Sitesinde süre var akabinde release olacak. Çıkacak yani. Şuan hazırlık patchinde. Kısaca.

• aschil kullanıcısına yanıt
    Ama level kasılan karakterle devam edebileceksin diye düşünüyorum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • ariaven A kullanıcısına yanıt
    Evet devam edebilirsiniz. Şuan o amaçla kasiyorsunuz zaten.

• Dungeonlar baya kolaylaşmış kesinlikle. Görevlerden gelen exp miktarı da biraz artmış sanırım.
    Dün akşam 9da girmeye çalıştığumda 16 dakika civarı sıra vardı Gehennasta.

• Gehennas full dostlar, sadece suan degil tbc nin erken kısımlarında da muhtemel sıra beklemeler olacak, yeni baslayacaklar farkli serverlari tercih edebilirler, firemaw yada golemagg gibi, firemaw Ally tarafinda baslayacaklar iletisime gecerlerse beraber oynayabiliriz, bol keyifler :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Crashkiller kullanıcısına yanıt
    Firemawda Türk guildi var mı?

• 1-2 hafta her yerde sıra olacak. Birinde 2 saat, birinde 3 saat...

İşin aslı Gehennas'ta 2 hafta sıra çekmeyi, adam yokluğundan 2 yıl shattrath'ta zıplamaya tercih ederim.

Dağınık şekilde türkler var ancak guild göremedim, retailden progress icin geçen bir guild, firemawda da bir guild kurulumu yapti ama gordugum kadariyla sadece metaya uygun ve raid eksiklerine gore alım yapıyorlar.

• Gehennas full, diğerleri low populasyon gibi düşünülmemeli, high populasyon serverlarda gayet oynanabilir durumda, full demek herzaman iyi demek değil, eksi yanlarini da teraziye koymalisiniz. Mesela "ortak maplarda quest yapmanin imkansiz hale gelmesi gibi.." insanlar bu sebeple outlandde sadece zindan yaparak level atlama yolunu seciyorlar sizin güzel serverinizda :) Gehennas kötü demiyorum ama iyi güzel derken bunlarda söylenmeli.

• Şimdi arkadaşım burada takım tutmuyoruz. Gehennas'tan neden nefret ediyorsun ve her başlıkta neden kötülüyorsun, ne yaşadın bilmiyorum. Merak da etmiyorum. Umarım aradığını bulursun.

Server tercihi elbette kişiden kişiye değişir. Bazısı tenha veya tenhalaşacak yeri sever bazısı en kalabalıkta oynamak ister. En son Salad Bakers da horde tarafına geçti. Ally'da Apes, Horde'da Salad, Dreamstate gibi kaymak tabaka guildler var.

Ayrıca Gehennas allyda da hordeda da en kalabalık Türk popülasyonuna sahip. 3-4 tane de 25'lik çıkarabilecek düzeyde Türk guildi var. Olur olmaz bilinmez ama elbette bu kadar seçenek içinde herkes kendine uygun bir yer bulur. Yani casual veya high end, Türk veya yabancı, aradığınızı gehennas'ta da bulamıyorsanız sorun serverda olmayabilir.

Eminim firemaw, golemagg falan da iyidir ancak ilk haftalarda aynı sıkıntıları her server yaşayacak zaten. Türk populasyonu arıyorsanız ve önceden guildinizi ayarlamadıysanız şu anda gelecek vaat eden tek adres var maalesef. Keşke her serverda Gehennas gibi birkaç tane Türk guildi olsa.

Dediğim gibi kişiden kişiye değişir ama şahsen aylarca guild ekip vs aramaktan veya sadece tek guilde mahkum olmaktansa iki yıl boyunca oynayacağım yerin bol seçenekli olmasını tercih ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-83FB9EC72 -- 24 Mayıs 2021; 13:46:11 >

• 1 senenin ardından tekrardan döneyim dedim de yok arkadaş.

oyuna o kadar doymuşum ki karakter kasmak, ordan oraya gitmek, skillere basmak bile işkence gibi geliyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aschil -- 24 Mayıs 2021; 21:30:41 >
  • eksi sözlükten bir arkadasin önerisiyle Zandalar Tribe'da yeni char actim.

Eger kendinize cok bagli bir guild yoksa , kalabalik serverdan uzak durun (Gehenneas, Firemaw gibi). tam oynama hevesiniz varken dakikalarca sira beklemeyin.

genel server populasyonunu ve Ally&Horde dagilimini ironforge.net üzerinden görebilirsiniz.

• Ally kısmında Türklerin bol olduğu ve en önemlisi genel chatte her 10 mesajın 8 inin boost mesajı olmadığı bir realm var mıdır

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.