Şimdi Ara

WoW Gold satın alan site ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
6.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Varmı arkadaşlar böyle devamlı olarak satın alan bir site bildiğiniz elimdeki karakterlerde yüklü miktarda gold var hiç olmazsa paraya çevireyim.

• şahsen banada lazım bilen varsa bilgilendirirse sevinirim
  • wowpazar sitesi alıyor.
  • gamesatis.com buraya da sorun...
  • Teşekkürler.
  • Kaç gold var ki ? Kimse sormamış.
  • Abi dunemaulda ne kadarın var?Belki ben alırım yabancıya gitmesin
  • 600.000 Gold mevcut ama Dunemoulda yok malesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeVil_BoZZo

600.000 Gold mevcut ama Dunemoulda yok malesef.

Kalpazan mısın sen? Bu ne abi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeVil_BoZZo

600.000 Gold mevcut ama Dunemoulda yok malesef.

sevap kazanmak istersen senin realminde açayım hemen bir karakter.yardım edersin bana.bu yazdıklarım tamamen duysusal yanlış anlaşılmasın.
  • Selam, oyunu dondurmadan once 4.5Milyon gold satmistim o f f g a m e r s a. O zaman en iyi parayi o veriyordu cata gelmeden once sattim. Alimlari her zaman acik degil fakat kontrol edebilirsin.
  • Abi siz ne yaptınız bende 100k gold var diye seviniyordum meğer millet varyemez amca gibi gold içinde yüzüyormuş
    4.5M gold nasıl farmlanır aklım almıyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tosunpasa

Abi siz ne yaptınız bende 100k gold var diye seviniyordum meğer millet varyemez amca gibi gold içinde yüzüyormuş

Ben 4.5M u okuyunca hemen Cem Yılmaz gibi hesap yapmıştım. 1ksını 3 liradan satsa... hmm 4500 çarpı 3...hmm 2 ordan...Oooo falan.
    Orta yollu bir araba alabilir diye düşünmüştüm

Ama ne yapacaksın Amsterdam'da arabayı, gez dolaş, tüttür mis gibi

• quote:

Abi siz ne yaptınız bende 100k gold var diye seviniyordum meğer millet varyemez amca gibi gold içinde yüzüyormuş

5k dan fazla goldum olmadı hiçbir zaman mutlu muyum? evet
  • quote:

4.5 m yi tek kişi kasamaz guildbank ninjalamıştır Çinli gold farmer lar bile okadar goldu görmemiştir ömürlerinde.
  • Satın almak isteyen varsa

Dunemoul 850k
    Grim B 500k
    Twisting N. 1M++++
    Haomarush 300k

Diğer bir çok serverda var gold.Siteden almıyorum kendime ait hepsi isteyen ulaşabilir
  • grimbatolda gold satisim mevcut arkadaslar 10k saticam 1k si 5tl bilginize

wowgoldalcam@gmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xroads -- 31 Ocak 2011; 17:40:46 >
  • dunemaul da (horde) gold satisim mevcut ilgilenen arkadaslar madtrue@yahoo.com ' a mail gönderebilirler. 1k=5TL 50k ya kadar verilebilir. Bilginize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cMbRs
    gamesatis.com buraya da sorun...

Wow gold satmıyor galiba onlar. Bir kaç kez Knight gb almıştım ama Wow gold görmedim.
  • Vay be. Daha en fazla 12k goldum oldu; o da Cata. geldiğinde 80-85 arası kasarken bir yere para harcamamam sayesindeydi. SW Bank'lar size çalışıyor galiba?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.