Şimdi Ara

Worms: Revolution (ÇIKTI)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
1
Favori
3.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yapımcı: Team 17 Software
    Dağıtıcı: Team 17 Software
    Tür: Strateji
    Platform: PC, X360, PS3
    Çıkış Tarihi: Q3 2012

Worms: Revolution Resmi Duyuru Vidyosu / 30 Mart 2012

31.03.2012
    1995 yılında, Worms serisinin ilk oyunuyla bizleri ilk Worms macerasına sürükleyen Team 17 yıllardır hiç değişmiyor. Bugüne kadar birçok devam oyunu geliştiren Team 17 ekibi, yeni bir oyun için de kolları sıvadı ve Worms: Revolution'ı duyurdu.

PC ve konsollar için hazırlanan Worms: Revolution için kesin bir çıkış tarihi yok ancak yapılan açıklama 2012'nin 3. çeyreğine yetişeceği yönünde. İsminden de anlaşılabileceği gibi Worms baştan sona değişime uğrayacak. Oyun, yeni bir grafik motoruyla geliştiriliyor ve eski oyunlara nazaran geliştirilmiş fizikler olacak.

Oyunda, ilk oyunlardan özlenen Super Sheep ve Hand Grenade silahları tekrar yerlerini alacak ve tabii ki bir sürü yeni özellik, silah ve oyun modları bulunacak.
    kaynak:http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Worms_Revolution_Duyuruldu-26160.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ebedidevlet -- 10 Ekim 2012; 21:30:33 >

• Armageddon hala yeter.
  • Mükemmel oyun, harika haber :)

Zamanında ömrümün 400 saati geçmişti Worms 2 ile...
  • Bu seriye yenilik lazım.
  • Sonunda harbiden yeni nesil bir 2D Worms çıkar çıkmaz alırım bunu oyuncu falan fazlayken oynamak gerek.
  • Süper, kesin alırım bunu worms world party'i az oynamadık zamanında pc'de ne günlerdi :), 3d worms benim için çöp, en iyisi 2d.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Süper, kesin alırım bunu worms world party'i az oynamadık zamanında pc'de ne günlerdi :), 3d worms benim için çöp, en iyisi 2d.

Xbox'ta 2D var bir tane ama oyuncu bulmuyor pek bu iyi olacak en azından oyuncu bulsun yeter tüm worms'ler oynanır 3d hariç 3D'sinide oynadım ben o ayrı
  • Tüm seriyi oynadım en iyisi Worms World Party idi Revolution ise eski atmosferini koruyarak çok daha zengin içerik ve gelişmiş grafiklerle serinin en iyi oyunu olacak gibi görünüyor.
  • Worms: Revolution'dan Harita Görselleri

Team 17'nin eğlence dolu serisi Worms'un yeni projesi geçtiğimiz haftalarda duyurulmuştu. Serinin yaratıcı ismiyle birlikte yeniden oluşturulan Worms: Revolution adına görseller yayınlandı.

Yeni bir oyun motoruyla birlikte gelen Worms: Revolution adına yayınlanan görsellerde oyun içi görüntüler kullanılıyor. Worms: Revolution'da kullanılacak harita arka planlarını gördüğümüz görüntülerde eğlenceli atmosfer yakalanmış gibi... İşte görseller;

Worms: Revolution (ÇIKTI)  Worms: Revolution (ÇIKTI)
     Worms: Revolution (ÇIKTI)  Worms: Revolution (ÇIKTI)

• Hiç sevmem.
  • yıllarca sıkılmadan oynayabileceğim bir oyun
    yokluğunda jellybattle' a abandım
  • Hastasıyım ninja rope kullanmayı özledim
  • Worms: Revolution'da Sınıf Sistemi Yer Alacak

The Soldier

Worms'ün klasik sınıfı. Saldırılarda oldukça başarılı bir performans sergiliyor. Bunun yanında bazı yerlere tırmanabiliyor ve Heavy ile Scientist sınıflarına göre daha hızlı hareket ediyor.

The Scout

Oyunun en hızlı ve yerinde duramayan kurtçuğu bu sınıf oluyor. Sadece hızlı hareket etmesiyle değil, daha yükseklere zıplamasıyla ve yüksek yerlerden düştüğünde daha az hasar almasıyla da çeviklik yönünden rakiplerinin önüne geçiyor.. Ancak tabii ki onun da bir eksiği var. Çünkü çok yüksek bir saldırı yeteneğine sahip değil.

The Heavy

Yapımdaki en güçlü sınıf. Emin olun onunla karşılaşmak istemezsiniz. Çünkü yüksek ateş gücü ile muhtemelen sizi yok edecektir. Ancak korkmayın, adından anlaşılabileceği gibi onun da eksiklikleri var. Kendisi o kadar büyük ve hantal ki, kolayca hedef haline gelebiliyor. Ayrıca bu hantallığı yüzünden yüksek yerlere zıplayamıyor.

Ama bu ağırlık ona küçük bir artı da sağlıyor. Onu füzeyle vurduğunuz zaman çok fazla uzağa uçamıyor. Böylece haritanın dışına çıkıp düşmekten veya daha yüksek hasarlar görmekten kurtulabiliyor.

The Scientist

Kurtçuklarımızın yıllarını bilime vermiş eğitimli üyesi. Diğer kurtçuklara göre hem daha yavaş, hem daha güçsüz. Ama onu özel kılan bir şey var. Her turun başında takım arkadaşlarının canını arttırıyor. Ayrıca elektromanyetik ve sentry silahlarını kurarak takımını savunabiliyor.

kaynak:http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Worms_Revolutionda_Sinif_Sistemi_Yer_Alacak-27383.htm

• Oh be sonunda 2D worms geliyor yeni
  • Güncel
  • Ooo sınıf sistemi güzel gibi,heyecanla bekliyorum efsanenin dönüşü muhteşem olacak.
  • Yine gitti 15$

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sınıf sistemi demek vay anasını
  • Sınıf sistemi gelmesi ilginç olmuş. Umarım oyunun dengesini bozmadan iyi aktarılır.

Edit: Bu arada IGN 1 hafta önceden inceleme yapmış ve oyuna 8.5 vermiş. Hadi bakalım bekliyoruz.

http://www.ign.com/articles/2012/10/03/worms-revolution-review

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DasheriM -- 3 Ekim 2012; 22:36:49 >
  • Gamepaly video.

Müthiş olmuş oyun gerçekten tebrikler Team 17.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.