Şimdi Ara

Worldcard'dan BP'de geçerli 30 tl'lik indirim.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
7
Favori
3.430
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kampanyaya katılan World üyesi BP akaryakıt istasyonlarından 15 Ocak 2014 – 28 Şubat 2014 tarihleri arasında farklı günlerde 4 adet tek seferde 75 TL ve üzeri akaryakıt alışverişi yapan müşteriler, 1-10 Mart 2014 tarihleri arasında bir daha World üyesi BP istasyonlarından minimum 30 TL akaryakıt alımı yaptığında 30 TL indirim kazanacaktır.
    Kampanyaya katılmak için Bankamız sisteminde kayıtlı cep telefonundan, BP yazıp bir boşluk bırakarak kart numarasının son 6 rakamını SMS ile 6635’e SMS gönderilmesi gerekmektedir.
    SMS gönderimi ile kampanyaya son katılma tarihi 28 Şubat 2014’tür.
    Kampanya kapsamında işlemlerin World POS terminali üzerinden yapılması gerekmektedir.
    Kazanılan indirimler 18 Mart 2014 tarihine kadar kredi kartlarına yansıtılacaktır. 1-10 Mart 2014 tarihleri arasında World üyesi BP istasyonlarından minimum 30 TL değerinde akaryakıt alımı yapmayan müşterilerin kredi kartlarına indirim yansıtılmayacaktır.
    Aynı gün içerisinde yapılacak işlemlerden yalnızca biri kampanyaya dahil olacaktır. Kampanya tanımları müşteri bazında yapılmakta olup ve her müşteri en fazla 30 TL indirim kazanabilir.
    Worldpuan ve BusinessCard’lar ile yapılan alışverişler dahil değildir. Alışverişin iadesi durumunda kampanya geçersiz olacaktır.

• Yine indirim :(

Artık yakıta puan yapmıyorlar özellikle.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vakıf?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Vakıf?

http://www.vakifkart.com.tr/vakifkart-kampanyalar.aspx?Id=908
  • Bonusun 75 TL üzeri 4 taksit kampanyası daha cazip

• Alışverişin iadesi kısmı komik olmuş:) yakıtın iadesini yapabilen var mı yahu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bp den uzun zamandır yakıt almıyorduk nasıl dı acaba??( shell ve opetten memnunduk...)
  • bp'nin 4x75'lik opet kampanyası çok karmaşıktı. adamlar ısrarla bu işe devam ediyorlar. 4 tane 75 al. kampanya bitiminde belirtilen süre aralığında unutma 30 al. o da ekstreden düşecek. fasa fiso
  • valla en kötü istasyonlar her zaman bp nin olmuştur.

ayrıca en basitinden manisa için söylemek gerekirse lpgyi aytemiz petrol 2.95 den satıyorsa, aygaz 2.99 shell 2.99 bp 3.15 den satıyor
  • World daha hepsiburadanın 75lik puanını yatırmadı. Opetten 4x75'e 30 TL lik indirim ekstreye yansımadı. Beklemedeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: the-maintain

valla en kötü istasyonlar her zaman bp nin olmuştur.

ayrıca en basitinden manisa için söylemek gerekirse lpgyi aytemiz petrol 2.95 den satıyorsa, aygaz 2.99 shell 2.99 bp 3.15 den satıyor

Garajın oradaki bp nedense çok pahalı satıyor diğer bp istasyonlarına göre.
  • Turkcell sarı kutu da olsa ne güzel olurdu. (300 e 30)
    biraz daha bekleyeceğim, en son kasım ayında olmuştu belki bi daha olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quvardci -- 12 Ocak 2014; 22:28:16 >
  • Vakıf Bankı sevmezdim fakat geçen yıl sürekli puan kampanyaları yaptı .

Bana puanların hepsinide yatırdı.

Bende birde toyota forever kart var . acaba bu karta da aynı zamanda puan yüklener mi ?

Birde Ankara da KazımKarabekir deki Bp nasıldır? Sanırım birde BEŞEVLERDE vardı orası hakkında bilgisi olan var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cetera -- 12 Ocak 2014; 22:35:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Bonusun 75 TL üzeri 4 taksit kampanyası daha cazip

Dostum bu kamnapya muhteşem yeterli sigara alabilecek petrol bulabileyim büyükçekmece opette buldum abi her zaman gel al dediler puana da hata sigara al dediler ;) ama opet simdi BP bulma zamanki.bazi opetler sigara alirsan 75 TL ilk başka posta yöneliuor gecen öyle oldu hayirdir dedim .abi patron benzin dışı olursa bu POS cihazindan çek dedi diye söyledi biraktim sigaralari döndüm

• BP çok tuttuğum bir istasyon ama LPG'yi 3.06 TL'den sattığı için 2.85 TL'den satan TOTAL'den alıyorum. Buradaki BP'de 149 lt otogaz alana 10 lt hediye diye bir kampanya daha var. Bununla birleşirse, 455 TL'lik LPG alımında 2.69 TL/lt gibi bir fiyat ortaya çıkıyor. Sık kullananlar için güzel fırsat.
  • fena değil bp iyidir vakıfı sevmem ama...
    world posundan geçecek dikkat.

• 4 sefer 75 tl. lik alacaksın ondan sonra hemen 30 tl.lik yakıt vermiyor ,ancak 5 nci sefer asgari 30 tl.lik yakıt alırsan 30 tl. veriyor (doğru mu anladım)

bunlar bizi matematik uzmanı yada ekonomist yapmaya niyetliler galiba :)
  • kemal1414 kullanıcısına yanıt
    evet geçenki opet de böyleydi 4x75 al zamanı gelince de minimum 30tl yakıt al ekstrene 30tl indirim yansıyor.
    30/330= %9 indirim

• quote:

Orijinalden alıntı: carsoul

evet geçenki opet de böyleydi 4x75 al zamanı gelince de minimum 30tl yakıt al ekstrene 30tl indirim yansıyor.
    30/330= %9 indirim

teşekkürler

sanki 330 tl. lik yakıt alana 30 tl.lik yakıt deseler olmuyor :)

gerçi amaç sizi 5 defa benzin istasyonuna götürtüp hem benzin harcaman hemde belki fazla alır diye yapıyorlar galiba :)
  • Puan istiyoruz indirim değil.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.