Şimdi Ara

World of Warcraft: Shadowlands [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
234
Cevap
4
Favori
10.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum dün
  • Cevaplayan Üyeler 69
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 38
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 13 saat 29 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 19
  • Favoriye Eklediklerim 4
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • mczaga (38 mesaj) Onvious (23 mesaj) Darch (18 mesaj) CB1111 (12 mesaj) 3qzotix (10 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (179 mesaj) Mobil (44 mesaj) Mini (9 mesaj) Uygulama (2 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Oyun >> Çok kişili online RPG Oyunları >> World of Warcraft >> World of Warcraft: Shadowlands [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1288 Mesaj

Ben size tam tarihi vereyim;

29-30 Eylül 2020 tarihinde(Abd-Avrupa) prepatch ile birlite BFA ek paketi ana oyuna eklenecektir.

Resmi açıklama yapmalarına gerek yok, eski ek paketler ana oyuna yenisinin prepatch'ı ile birlikte ekleniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darch -- 29 Ağustos 2020; 12:50:46 >
    |
    |
    mczaga kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Darch

Ben size tam tarihi vereyim;

29-30 Eylül 2020 tarihinde(Abd-Avrupa) prepatch ile birlite BFA ek paketi ana oyuna eklenecektir.

Resmi açıklama yapmalarına gerek yok, eski ek paketler ana oyuna yenisinin prepatch'ı ile birlikte ekleniyor.
    Benim bildiğim Shadowlands oyunu başlar oynanmaya devamındaki Blizzcon ve yılbaşı arasında eklenir.

O zaman size ufak bir bilgilendirme geçeyim;

Bakın bu tarih Legion'un pre-patch tarihidir. Warlords of Dreanor'un ana oyuna eklendiği haberini yapmışlar.
    https://www.rockpapershotgun.com/2016/05/19/warlords-of-draenor-now-part-of-world-of-warcraft-base-game/

Burada ise BFA'nın pre-patch tarihinde Legion'un ana oyuna eklendiğini görüyorsunuz.
    https://www.kitguru.net/gaming/ryan-burgess/all-expansions-up-to-legion-now-included-in-world-of-warcraft-subscription/

Oyun Ekim sonunda çıkacağı için pre-patch 1 ay öncesinden yani Eylül sonlarına doğru çıkacaktır. Yukarıda verdiğim tarihten itibaren BFA satışı durdurulur. Bu konuda Blizzard hiç bir zaman resmi açıklama yapmıyor, destek ekibine sorunca cevap alıyorsunuz.

Siz sanırım indirimler ile bunu karıştırdınız çünkü ufak bir Google aramasıyla benim yazdığım şeylerin doğruluğu ispatlayan 100 farklı site bulabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darch -- 29 Ağustos 2020; 14:43:29 >
    |
    |
    mczaga kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
    11 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    yahyakarayel

quote:

Orijinalden alıntı: Darch

O zaman size ufak bir bilgilendirme geçeyim;

Bakın bu tarih Legion'un pre-patch tarihidir. Warlords of Dreanor'un ana oyuna eklendiği haberini yapmışlar.
    https://www.rockpapershotgun.com/2016/05/19/warlords-of-draenor-now-part-of-world-of-warcraft-base-game/

Burada ise BFA'nın pre-patch tarihinde Legion'un ana oyuna eklendiğini görüyorsunuz.
    https://www.kitguru.net/gaming/ryan-burgess/all-expansions-up-to-legion-now-included-in-world-of-warcraft-subscription/

Oyun Ekim sonunda çıkacağı için pre-patch 1 ay öncesinden yani Eylül sonlarına doğru çıkacaktır. Yukarıda verdiğim tarihten itibaren BFA satışı durdurulur. Bu konuda Blizzard hiç bir zaman resmi açıklama yapmıyor, destek ekibine sorunca cevap alıyorsunuz.

Siz sanırım indirimler ile bunu karıştırdınız çünkü ufak bir Google aramasıyla benim yazdığım şeylerin doğruluğu ispatlayan 100 farklı site bulabilirsiniz.
    Darch çok teşekkürler bende bu sorunun cevabını günlerdir merak ediyordum <3
    |
    |

• Yarbay
    9348 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Umarım dediğiniz gibi olsun daha yararlı olur BFA 'ya para vermek istemeyenler için.

Fakat belli de olmaz çünkü bu son shadowlands'de Level Boost'suz ucuz versiyonda sundular bilemeyiz açıkçası

BFA Yaz ortasında çıktı normalde Ekim Kasımda çıkardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mczaga -- 3 Eylül 2020; 11:11:18 >
    |
    |
    Shadowlands Afterlives: Maldraxxus (Draka)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mczaga -- 5 Eylül 2020; 13:57:7 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: mczaga

Evet yine karışık yazmışsın sade şekilde yazsaydın daha iyi olurdu fakat yine de anladım olayı.

Evet şu anda Shadowlands ve BFA alıp shadowlands için hazırlansan daha iyi olur senin için.

Diğer arkadaşın dediği BFA 'nın Battlechest'e eklenip BFA 'ya para vermeden BFA ya sahip olup sonrasında da Shadowlands 'e sadece para verip WoW'u en yüksek seviyede oynama imkanın ne zaman geleceği net bir şekile belli değil (ya da ben bilmiyorum belki birisi biliyordur [fakat kaynakları resmi bir yer olacak]).

Alıntıları Göster
    Hocam ben henüz BFA'yı almadım. Shadowlands'i bugün ön siparişle alıp 120 level karakterimle BFA'da oynayamaz mıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HarmonicaMan -- 6 Eylül 2020; 19:46:5 >

• Yarbay
    9348 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: HarmonicaMan

Hocam ben henüz BFA'yı almadım. Shadowlands'i bugün ön siparişle alıp 120 level karakterimle BFA'da oynayamaz mıyım?

Alıntıları Göster
    BFA içeren bir paket almadıysan oynayamazsın BFA'yı.

Pre patch de BFA alımına gerek olmayacak diyenler var. (yaklaşık bu ayın sonuna doğru)

Edit: Tahmini düzelttim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mczaga -- 7 Eylül 2020; 11:17:29 >
    |
    |

Login müziği yayınlandı fakat müziğin başlarındaki Legend of Azeroth temasını hissettirmeliydi. Bfa da böyle olduydu. Hiç hoş olmuyor. Wod dan sonrası hayal kırıklığı. O giriş müziği bile gaza getiriyordu insanı. Artık çizgiden çıkıyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: RoNNiE-

https://www.youtube.com/watch?v=3iqcjrAkVak&feature=youtu.be

Login müziği yayınlandı fakat müziğin başlarındaki Legend of Azeroth temasını hissettirmeliydi. Bfa da böyle olduydu. Hiç hoş olmuyor. Wod dan sonrası hayal kırıklığı. O giriş müziği bile gaza getiriyordu insanı. Artık çizgiden çıkıyorlar.
    hocam bence bu login screen ve musigi yaptıkları arasında en iyisi. 37. saniyeye kadar shadowlands de yasıyor, 37. saniyeden sonra azeroth a donuyor gibisin

Orijinalden alıntı: Onvious

hocam bence bu login screen ve musigi yaptıkları arasında en iyisi. 37. saniyeye kadar shadowlands de yasıyor, 37. saniyeden sonra azeroth a donuyor gibisin

Alıntıları Göster
    Müzik güzel fakat 37. saniyeden başlayan o klasik temayı degiştirmeseler daha güzel olacak. 57.saniyede olması gereken yeri kesmişler. Senelerdir oyuna girerken loadingle beraber 30 40 saniye sürüyor girmesi ve hep o melodiye aşina olduk. Duymayınca benim garibime gidiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Shadowlands pre-patch yayımlandı mı tüm ırklar seçilebilir durumda mı?

• Yarbay
    2763 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: Kaneki Ken

Shadowlands pre-patch yayımlandı mı tüm ırklar seçilebilir durumda mı?
    pre-patch e 2-3 hafta daha sanırım. tarih vermediler daha. bu hafta max corruption resist e ulasıldı, ben 1-2 hafta içerisinde bekliyorum pre-patch i. allied race icin rep kasma gereksinimi kalktı fakat görevlerini yapmak gerekli hala. tahminen butun allied race ler 12 saatten kısa sürede acılır sadece görev yapılacagı icin

Paketin basında yine ucma olmayacak. Rep in yerini renown diye birşey aldı. Flying icin covenantlarda renown kasacagız, büyük ihtimalle 9.2 de uçma gelir yine

Teşekkürler bilgi için

|
    |
    Onvious kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    323 Mesaj

allied ırklar için artık reputasyon gerekmediği konusunda kaynak verebilirmisiniz ?
    yoksa bu bir yazım hatası mı ve pre-patch ile mi değişecek ?
    |
    |
    Onvious kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    AMD Ryzen 5 3600 || Arctic Freezer 34 eSports DUO || ASRock B450 Pro4 || MSI RX 5500 XT MECH OC 4GB || Thermaltake Toughram 16GB (2x8GB) 3600MHz DDR4 CL18 RGB Siyah || Samsung 970 Evo Plus 250GB SSD || Western Digital Caviar Blue WD10EZEX 1TB HDD || Aerocool Cylon RGB Kasa ||
    Corsair RM650 650 Watt Gold Tam Modüler PSU || Fanlar: 3x Arctic P12 PWM PST, 1x Silverstone FW121 SST, 1x Be Quiet! BL081 Pure Wings 2 || Samsung LC27FG73FQMXUF 27" 1ms 144Hz Kavisli Qled Monitör
  • Binbaşı
    1032 Mesaj
    Bence 22-23 eylülde pre patch gelecektir. Arada 40 gün bırakılacağı için en tahmin edilebilir zaman bu...

|
    |

Orijinalden alıntı: Dreadfrost

allied ırklar için artık reputasyon gerekmediği konusunda kaynak verebilirmisiniz ?
    https://www.wowhead.com/guides/shadowlands-pre-patch-content-9-0-1

All Allied Races will be easier to unlock in the Shadowlands pre-patch. The requirement to hit Exalted with a related faction has been removed, leaving only the requirement to complete a related series of zone quests.

The requirements to unlock Allied Races in Shadowlands will be:
    Void Elf: You Are Now Prepared!
    Lightforged Draenei: You Are Now Prepared!
    Nightborne: Insurrection
    Highmountain Tauren: Ain't No Mountain High Enough
    Dark Iron Dwarf: Ready for War
    Mag'har Orc: Ready for War
    Zandalari Troll: Zandalar Forever!, Tides of Vengeance
    Kul Tiran: A Nation United, Tides of Vengeance
    Mechagon: The Mechagonian Threat
    Vulpera: Secrets in the Sands

pre-patch ile birlikte sadece gerekli görevleri yaparak acabileceksiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onvious -- 10 Eylül 2020; 12:36:3 >
    |
    |

• Binbaşı
    1032 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Dreadfrost

https://www.wowhead.com/news=317695/allied-races-updates-in-the-shadowlands-pre-patch-exalted-requirement-removed-cu#:~:text=Allied%20Race%20Unlock%20Requirements%20Changed,related%20series%20of%20zone%20quests.

|
    |

• Binbaşı
    1288 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: RoNNiE-

https://www.youtube.com/watch?v=3iqcjrAkVak&feature=youtu.be

Bence temayı verebilen ender giriş müziklerinden birisi olmuş. Oyunu bilen herkes "öldük sanırım" moduna girecektir.

Bugüne kadar sadece Wotlk giriş müziği bize kuzeye gideceğimiz hissini veriyordu.
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Sohbet
SEO
kripto para haberleri
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.