Şimdi Ara

World of Warcraft : Shadowlands [Ana Konu] - 10.0 Pre-Patch (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.180
Cevap
6
Favori
48.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RNG
    Grind
    Class Dizaynı
    PvP
    Alt karakter kasma zorluğu
    PvP Vendor

Bunlar düzelmeden oyun düzelmez. İstediğin kadar content getir,PvE efsane olsun gene de kurtarmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Grimaniel

RNG
    Grind
    Class Dizaynı
    PvP
    Alt karakter kasma zorluğu
    PvP Vendor

Bunlar düzelmeden oyun düzelmez. İstediğin kadar content getir,PvE efsane olsun gene de kurtarmaz.
    hocam pvp dısında dun hepsinden bahsettiler. bugun de detaylı gosterecekler her şeyi
  • Yok yapamamislar bu sefer. Özellikle cinematigin son kismindaki Sylvanasin ciglik attigi kisim o kadar basit yapilmis ki sanarsin dusuk butceli bi firma. Cinematic çoptu, gameplay de ilgi ceken 1 sey yoktu. Tabikide her pakette oldugu gibi ilk gun hype olucak ayri ama bence bu da pek olmamis gibi. Artik wow u salip yeni bi mmo yapmalari lazim yeni karakterler vs gorelim. Bu lore bitti artik uzatmanin anlami yok.

• Bfa parası cepte kaldı şükür bunu da gönül rahatlığı ile pas geçebilcem.

• umarım shadowlands da alliance ve horde pve icin grup yapabilir
  • Shadowlands şimdiye kadar yapılmış en iyi alt karakter dostu expansion olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: Onvious

umarım shadowlands da alliance ve horde pve icin grup yapabilir
    o ne hocam o kadar da olmasın ya.
  • Şimdiye kadar izlediğim en kötü wow sinematiğiydi.Ulan başta icc yi görünce bi hypelandım lich king exp mı geliyor diye adamlar lk nin helmetini parçaladı.Bari Arthas reise bi saygınız olsaydı lan

Büyük ihtimal bfa gibi çöp bir exp olucak. Sylvanas herkese tek atıp geçiyor zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F1E7D6C06

o ne hocam o kadar da olmasın ya.

Alıntıları Göster
    yapmaları gereken en önemli özellik bence o.

şu an ally tarafında guild kalmadı. adamlar hardcore raid ve m+ icin adam bulamıyorlar
  • Yine satin alip gorecegiz nedir ne değildir. Cinematiği beğendim ben.

• Wow head yada mmochampion falan okumuyormusunuz genç dostlar? herşeyi tek tek açıklıyor adamlar. shadowlands şu ana kadar açıklanan şeylere göre pekte boş bir expansion değil.
  • İlk defa bir paketi almayacağım sanırım.

Gece satışlarına gittiğimiz dönemler vardı hey gidi..

• Blizzard çöküş içerisinde.İster kabul edilsin ister edilmesin.

Karşı çıkanlar olacaktır.Gerçek olan elinde 2 oyun harici bir şey yok.

Warcraft ve Overwatch.

Bu 2 oyunda yapılacak olan hata geri dönüşü ve toparlanması zor bir yola girmelerine sebep olacak.

Bu ek paket token fiyatlarını uçuracaktır.

5 saatte 268k golda çıktı.

300k ve üstü görecektir.

Her zaman yazdığım gibi ; Bot kullananlar Allah belanızı versin.
  • bölüm coşuyor diye geldim. bölüm coşmuş ama oyuna nasıl gömerim olayında coşmuş. garip

açıkçası ben catadan beri her paketini aldım. end game v.b olaylarım yok. alırım 3 4 ay oynarım sonra yeni pakete geçer onu da alır aynı şekilde 3 4 ay oynar bırakırım. hatta bfa yı bile 1 ay önce aldım. (zaman yoktu bunca vakit alamadım.)

şimdi şu sinematiğin neresi kötü? gayet güzeldi. yeni haritalarda gayet hoş duruyor. şahsen çıkmasına yakın kesin alırım diye düşünüyorum. alırım tadına bakar yine tadında (yenisi gelene kadar) bırakırım.
  • yeni leveling sistemi çoook güzel duruyor expansiondan çok onun için heyecanlandım keşke hemen şimdi çıkartsalar

Leveling
    There are some current leveling issues.
    Leveling takes too long
    Not every level is rewarding
    Confusing Timeline & Stories
    Recently, they're made a scaling world because you would outscale the current zone before you're done with the story.

If you're leveled at all in the last 10 years, the question is "who is my Warchief?" In the current state, for those who have leveled through Pandaria recently, you generally complete Jade Forest and then halfway through the enxt zone and you've outleveled it.

The goals of the leveling changes was:
    Streamline Leveling
    Choose the story you want
    New Starting Zone
    Here are the leveling updates:
    The new level range is 1-60. Every level should unlock something
    It's about 60-70% faster to level from 1 to 50.
    Choose your story. Level 10-50 in the expansion of your choice.
    Your current characters will be scaled to match in the new system and character power doesn't change.

The new system:
    Level 1-10: New modern starting zone. Exile's Reach. Existing racial/class zones.
    Level 10-50: Expansion of your choice.
    Level 50-60: Shadowlands
    Demon Hunters and Death Knights also start at level 1.

The new starting zone is Exile's Reach. There's a new island and they sent out an expedition group to go explore it but they have gone missing. You're part of the second expeidtion group to go find out what happened.

The story is there's an ogre who has captured all your friends and plans to sacrifice them to summon a dragon. Part of the fun is the end of the starting zone is a mini-dungeon containing 2 bosses which will scale to the number of players in your party. After that, new players level in Battle for Azeroth.

Existing players can go to Exile's Reach or the Existing Starting Zones. Chromie reaches out and has a feeling that you've done this before. Then she helps you choose an expansion to level in. At level you then enter Shadowlands with everyone else.

Allied races start directly at level 10.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shovel Knight -- 2 Kasım 2019; 21:56:12 >

• Çok ciddi değişiklikler var. Deneyip bakmak lazım. Oynanış olarak bana olumlu göründü.
  • Arkadaşlar merhaba,

Bugün 18:400 civarı yeni paketi satın almaya çalıştım. Satın alma işlemi onaylanmadı kredi kartımın online ve yurtdışı alışverişine açık olmasına rağmen daha sonra tekrar denedim yine aynı hatayı aldım. İnternet bankacılığından kredi kartı hesap hareketlerime girip baktığımda yaptığım iki deneme saatindede blizzard tarafından 1 euro'luk 2 çekim yapılmış. Ticket atmaya çalıştım konuyla ilgili işin garip tarafı ticketada onay vermedi sistem anlamış değilim.

Böyle bir sorun yaşayan arkadaş varmı acaba aranızda?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.