Şimdi Ara

World of Warcraft : Shadowlands [Ana Konu] - 10.0 Pre-Patch (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.180
Cevap
6
Favori
48.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Wowun sorunu patch donemlerinin cok uzun surmesi 3 ayda bir yeni icerik gelmesi gerek.Herkes var olan icerigi 2 3 ay gibi surede tuketiyor ondan sonra yapacak bir sey kalmiyor.Shadowlands te bu durum yine berbat gale geldi.Hala daha 9.1 gelecek diye bekliyoruz dolayisiyla oyuna giresimiz bile gelmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aléister Crowley

Wowun sorunu patch donemlerinin cok uzun surmesi 3 ayda bir yeni icerik gelmesi gerek.Herkes var olan icerigi 2 3 ay gibi surede tuketiyor ondan sonra yapacak bir sey kalmiyor.Shadowlands te bu durum yine berbat gale geldi.Hala daha 9.1 gelecek diye bekliyoruz dolayisiyla oyuna giresimiz bile gelmiyor.

7/24 mü oynadın/oynuyorsun?

• quote:

Orijinalden alıntı: mczaga

7/24 mü oynadın/oynuyorsun?

Alıntıları Göster

Günde 3 4 saat kadar oynuyordum simdi giresim gelmiyor.

• quote:

Günde 3 4 saat kadar oynuyordum simdi giresim gelmiyor.

Alıntıları Göster

Günde 3-4 saat ile Sanctumu nasıl fulledin ya da Followerların hepsini aldıktan sonra nasıl 60'ladın?

• quote:

Orijinalden alıntı: mczaga

Günde 3-4 saat ile Sanctumu nasıl fulledin ya da Followerların hepsini aldıktan sonra nasıl 60'ladın?

Alıntıları Göster

Herkes senin gibi asosyal degil ki gitsin hepsini full yapmaya ugrassin.Isinde gucunde insaniz isten geliyoruz .pvp yapiyoruz raid yapiyoruz bir sure sonra sıkıyor ve ayni icerigi surekli tekrarlamayi sevmiyor dolayisiyla farkli icerikler gormek yeni raid vs bekliyoruz.

• Bi gorüş dile getiriyoruz hemen ordan biri atlıyor karşı saldırıya geciyor ahiret sorusu soruyor kac saat oynuyorsun hepsini fulledin mi.Nasil bir toxic kitledir aman tanrim.

• bence wow vb. oyunlar artik aylik odemeyi hak etmiyor.

wow da belirli aralikla hep content problemi oluyor ve bu sorunlar hep tekrar ediyor.

bir yanda path of exile var 3-4 ay da bir deli icerik geliyor.

sanirim ben wow u artik sadece x.0 ve x.3/4 patch lerinde oynayacagim

x.0 guzel yani launch zamani cok eglenceli oluyor, son patch de expansionlar sonunda oturmus oluyor.

• quote:

Bi gorüş dile getiriyoruz hemen ordan biri atlıyor karşı saldırıya geciyor ahiret sorusu soruyor kac saat oynuyorsun hepsini fulledin mi.Nasil bir toxic kitledir aman tanrim.

Yaw hem "asosyalsin" deyip hem "saldırıyorlar" deyip hem de basit bir soruyu bir insan bu kadar mı çarpıtır vallahi pes.

Lan bilseydim sormazdım yeminle.

Size göre Content bitmiş olabilir buna itiraz etmedim ki ben sadece Sanctum ile Followerları nasıl halledebildi günde 3 4 saat bunu merak ettim belki bilmediğim bişi var diye soruyorum.

• Onvious kullanıcısına yanıt

Bir arkadaşımın WOW oynayalım mı? Sorusuna karşılık, "Olur" dememin sonucunda "Sezonu bekliyoruz." demesiyle yıkıldım.

Bir diğer WOW oynayan arkadaşımın da, "Cuma günü POE oynayalım, boşver WOW'u, POE baya iyi bir oyun." demesi sonucu bu Cuma ilk defa MMO'ya giriş yapıyorum. Daha önce 2000'li senelerde MMO sayılır mı dediğim Metin2'de, 14 level kasıp, arkadaşımın olmaması sonucu bırakmıştım. Çok uzun süreler sonra MMO dünyasına dönüyorum. Tavsiyeniz var mı hocam? Gireceğim arkadaşların da 6 sene kadar WOW tecrübesi var ama yine de küçükte olsa bir tavsiye tavsiyedir.  

• quote:

Orijinalden alıntı: SkyTech74

Bir arkadaşımın WOW oynayalım mı? Sorusuna karşılık, "Olur" dememin sonucunda "Sezonu bekliyoruz." demesiyle yıkıldım.

Bir diğer WOW oynayan arkadaşımın da, "Cuma günü POE oynayalım, boşver WOW'u, POE baya iyi bir oyun." demesi sonucu bu Cuma ilk defa MMO'ya giriş yapıyorum. Daha önce 2000'li senelerde MMO sayılır mı dediğim Metin2'de, 14 level kasıp, arkadaşımın olmaması sonucu bırakmıştım. Çok uzun süreler sonra MMO dünyasına dönüyorum. Tavsiyeniz var mı hocam? Gireceğim arkadaşların da 6 sene kadar WOW tecrübesi var ama yine de küçükte olsa bir tavsiye tavsiyedir.  

hocam poe icin tek tavsiyem duzgun bir guide bulup harfi harfine takip edilmesi

oyun build cesitligi konusunda rakipsiz . neyin iyi-kotu oldugunu bilemeyeceginiz icin kendiniz build yapmaya calistiginizda act 10 (hikaye) u biteremeden oyundan soguyabilirsiniz.

buradan yeni oyuncular icin kolay ve guclu build leri gorebilirisiniz

https://www.poebuilds.cc (ilk 2 guide yeni oyuncular icin cok detay barindiriyor)

poe da malesef party play fazla iyi degil. end game de haritada cok fazla yaratik ve efekt oldugu icin performans baya etkileniyor. onun disinda problem yok tabii

• Onvious kullanıcısına yanıt

Evet pasive haritasını görmüştüm.

Arkadaş her şeye nerf gelmiş dedi. 3-4 defa Build değiştirmemiz gerekebilir dedi. Ben daha Build değiştirmeyi bilmiyorum ki  

Rehber için teşekkürler hocam

• "Shadowlands Patch 9.1 Chains of Domination PTR Patch Notes"

Yayınlandı

Shadowlands Patch 9.1 Chains of Domination PTR Patch Notes - Wowhead News

• Activision blizzard 9.1 için RİO ya göre daha stabil ve adaletli bir m+ ve raiding score için çalışıyormuş. yaptıgın puana göre ödüllerde olacakmış.

Çok geç kalınmış bir haraket.

• Daisy Battle Pet'i süre limitli bedava alıma açıldı ilgililere duyurulur.

Daisy - World of Warcraft | Battle.net Shop

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mczaga -- 24 Nisan 2021; 10:57:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C99111CD4

Bu mesaj silindi.

Şu Alliance /Horde dağılımı ciddi sorun . Alliance PVE adına bitmiş durumda artık. Herkes wow da arkadaş grubun olması gerektiğini söyler ama işin aslı öyle değil. bir şekilde oyunun kafadan %80 i solo takılıyorsun . Her saat arkadaşlarınla beraber olamıyorsun . çalışma saatlerin uymuyor vs... çeşitli sorunlar. Akşamları sürekli beraber olan arkadaş grupları nadir oluyor. Şahsen ben çook uzun süredir beraber olduğum insanlar ile oynuyorum bu konuda şanslı sayılırım. SAnırım legiondan beri de kesintisiz Alliance oynuyorum ve alliance ın artık bittiğini söyleyebilirim. Şu an oyuncu sayısının genel olarak baya bir azalmış olmasının da etkisi var tabi ama horde ile kıyaslandığında durumlar fena görünüyor.

Hani blizzard ın getireceği m+ score sistemi veya rio nun bunda bir etkisi varmı yada olacakmı bilmiyorum Blizzard ın işi gücü bırakıp bu faction dengesizliğine bir çözüm bulması lazım yoksa yakında Alliance ta WQ yapanlar hariç adam göremeyeceğiz.

• kvo35 kullanıcısına yanıt
    Pve konusunda zaten zayıftı, Legion döneminde.
    Gecenin en geç saatlerinde pug bölümü boş oluyordu. Ki o dönem m+ farmlayan oyuncu ağırlıklıdır.
    Horde tarafı dolu doluydu buna karşın.
    ------
    Bunun dengesini düzeltmesi çok zor.
    Race buffini sağlam yapsa kurtarır mı acaba bilemedim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • aschil kullanıcısına yanıt

Aslında kolay faction olayını kaldırırsın sorun çözülür.Hadi kaldırmasalar bile Alliance/Horde beraber raid ve dungeon yapmayı getirirsin gene sorun çözülür.

• kvo35 kullanıcısına yanıt
    Aslında hikaye olarak da uygundu, Legion sonrasında da.
    Bu şekilde sorun çözülüyor da. Sanki oyunun ruhu gidiyormuş gibime geliyor.
    --------
    Benim oyundan tek isteğim var. Build yapma.
    Talent daha ayrıntılı olacak aynı şekilde gear da.
    Diablo 3 de ki item talent sistemi benzeri bir şey.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.