Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] (2952. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
67.018
Cevap
120
Favori
2.438.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29502951295229532954
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Boşver uğraşılacak görevler değil.Gerçi görev demeye şahit lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hiç görev yapmadım hatta oyuna bile girmedim haftasonu oynanmaz bu oyun ne sinir ne stres oldum bu haftasonu oh be
  • görev kendi kendine oluyor zaten

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NDS

görev kendi kendine oluyor zaten

aynen göreve bakmadım bile bir baktım görev olmuş takdirle üst tier yakma görevi.

td görevlerine de bakmadım oyuna girerken hepsi takdirle bitti hiç yapacam görevi diye uğraşmadığım görevler takdirle oldu
  • birakin artik wot u 3 sat armorew oynayin wot a bir daha girmez ruslara kaz gibi yolunmassiniz benden tavsiye
  • kingtiger61 kullanıcısına yanıt
    3 saat oynadım oyunu sildim :) 2t tank kayanın arkasına geçiyor çat çat tank vuruyor. Sorsan taret oynuyorum der. Wot iyi oyun Wg çip.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaymonD7 -- 9 Kasım 2015; 7:51:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler işte size arty show

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]
  • BJK kullanıcısına yanıt
    Banada lazım düşük t arty maç boyunca 5 atış yapın diyor t92 ile 5 görmeden oyun bitiyor m12 tekrar alabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: RaymonD7

Banada lazım düşük t arty maç boyunca 5 atış yapın diyor t92 ile 5 görmeden oyun bitiyor m12 tekrar alabilirim.

Ben Fransızlara o yüzden gittim zaten, Conq GC güzel ama yükleme süresi fazla, hem Fransa'da tankım yoktu, hem de bu kısa yükleme süresi için tercih ettim. Hasarı az ama iyi yerlere denk gelirse ve zırhsız tanklara da atarsan böyle güzel maçlar çıkıyor.
  • Son zamanlarda artylerden çok yemeye başladım. M53 ile çok canlar yaktım, acısı çıkıyor galiba. Etme bulma dünyası.
    Harbi artyler çok sinir bozucu.
    Dün conqueror ile seviye 10 maçta 6k küsür hasar attım. Tek başıma e100 ler behcetler 2 tane hafif tank aldım. En son bc arty ile noob wt kalmıştı, bc e bir atış yaptım kafayı çevirip ateş edip (20m vardı mesafe) 500 600 canımı alıp öldürmesi bir oldu. Ben conqueror gibi iyi bir tankla bile öyle snapshot yapamıyorum...

• poyraz_371 kullanıcısına yanıt
    Geçenlerde E100 bc5558 e 400 metreden snapshot yaptı, şok oldum, adam taret döner dönmez direk attı. Oyunda RNG yok diyenin alnını karışlarım, benim mermilerde full odak ıska geçiyor klavye kırıyorum. Bir de bu aralar bir sıkıntım var %40win chance üstü haram bana yaa server değiştirsem çözüm olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barracudaaa -- 9 Kasım 2015; 13:02:25 >
  • Ben de 7k spotu yapamadım tam bir spot özürlüsüyüm eskiden çok güzel spot yapardım ne oldu bana anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barracudaaa -- 9 Kasım 2015; 13:12:10 >
  • Winrate için en önemli şey kafalarının uyuştuğu oyunu okuyabilen birbirinizi koruyabileceğin biriyle takım yapmak.
    Kesinlikle tavsiye ederim

• barracudaaa kullanıcısına yanıt
    Oyun bu aralar mındar dolu spot yapsanda açtıgın spota adam vuramıyor . Şunuda ekliyeyim şuraya.tuz biber olsun.
     World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaymonD7 -- 9 Kasım 2015; 13:38:12 >
  • RaymonD7 kullanıcısına yanıt
    O konuda çok haklısın, bir de adama söylüyorum şurayı açacağım diye yer de işaretliyorum fakat adamların umurunda değil.

• Bazen o kadar kötü oluyor ki server değiştirsen de fayda etmiyor, en güzeli kapatıp sakinleşip sonra tekrar şansını denemek. Sürekli deneyince daha da kötü bir hal alıyor.

Görevlerde sanki bilerek yapılmaması için ya şehir haritalarına yada spot olması zor maçlara atıyor, hiç bişi anlamadan maç bitiyor, bende 7 k 10 gündür deniyorum ama nafile, bıraktım artık nasıl olursa die.
  • Allah askina bu nedir?
     World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]
  • poyraz_371 kullanıcısına yanıt
    bilmem mi?
    gercekten cok guzel oluyor. ama bir de mufrezemiz artilerden tek yemese daha da guzel olacak
  • Homerius kullanıcısına yanıt
    reklamda çıgır açmışlar..offical koysam şunu trol konusu resmen aslında koysammı :) resmi kaydettim akşam açarım belki:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaymonD7 -- 9 Kasım 2015; 15:37:53 >
  • 
Sayfa: önceki 29502951295229532954
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.