Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
66.960
Cevap
125
Favori
2.393.696
Tıklama
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> World Of Tanks >> World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]
Giriş
    6971 Mesaj
    Beyler işte size arty show

• Yarbay
    2194 Mesaj

Banada lazım düşük t arty maç boyunca 5 atış yapın diyor t92 ile 5 görmeden oyun bitiyor m12 tekrar alabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    BJK kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Core i7 9700K | MSI Z390 Tomahawk | MSI Gtx 1070 GAMING X 8G 256 Bit GDDR5 | Cooler Master ML240L RGB 240mm | Corsair Vengeance LPX 16GB 3200MHz | TOSHIBA OCZ 240GB | WD 1TB HDD | HyperX Cloud II | Corsair Gaming K68 |Razer Basilisk Chroma Mekanik Gaming Mouse | BenQ Zowie XL2411P 24" 144Hz | Xigmatek en41466-Xigmatek tauro 700w 80plus |
  • Yarbay
    6971 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: RaymonD7

Banada lazım düşük t arty maç boyunca 5 atış yapın diyor t92 ile 5 görmeden oyun bitiyor m12 tekrar alabilirim.

Ben Fransızlara o yüzden gittim zaten, Conq GC güzel ama yükleme süresi fazla, hem Fransa'da tankım yoktu, hem de bu kısa yükleme süresi için tercih ettim. Hasarı az ama iyi yerlere denk gelirse ve zırhsız tanklara da atarsan böyle güzel maçlar çıkıyor.
    |
    |
    Son zamanlarda artylerden çok yemeye başladım. M53 ile çok canlar yaktım, acısı çıkıyor galiba. Etme bulma dünyası.
    Harbi artyler çok sinir bozucu.
    Dün conqueror ile seviye 10 maçta 6k küsür hasar attım. Tek başıma e100 ler behcetler 2 tane hafif tank aldım. En son bc arty ile noob wt kalmıştı, bc e bir atış yaptım kafayı çevirip ateş edip (20m vardı mesafe) 500 600 canımı alıp öldürmesi bir oldu. Ben conqueror gibi iyi bir tankla bile öyle snapshot yapamıyorum...

Geçenlerde E100 bc5558 e 400 metreden snapshot yaptı, şok oldum, adam taret döner dönmez direk attı. Oyunda RNG yok diyenin alnını karışlarım, benim mermilerde full odak ıska geçiyor klavye kırıyorum. Bir de bu aralar bir sıkıntım var %40win chance üstü haram bana yaa server değiştirsem çözüm olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barracudaaa -- 9 Kasım 2015; 13:02:25 >
    poyraz_371 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben de 7k spotu yapamadım tam bir spot özürlüsüyüm eskiden çok güzel spot yapardım ne oldu bana anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barracudaaa -- 9 Kasım 2015; 13:12:10 >
    |
    |
    Bahsedilenler: levellingdust , RaymonD7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Winrate için en önemli şey kafalarının uyuştuğu oyunu okuyabilen birbirinizi koruyabileceğin biriyle takım yapmak.
    Kesinlikle tavsiye ederim

|
    |
    Bahsedilenler: barracudaaa

Oyun bu aralar mındar dolu spot yapsanda açtıgın spota adam vuramıyor . Şunuda ekliyeyim şuraya.tuz biber olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaymonD7 -- 9 Kasım 2015; 13:38:12 >
    |
    |
    barracudaaa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Core i7 9700K | MSI Z390 Tomahawk | MSI Gtx 1070 GAMING X 8G 256 Bit GDDR5 | Cooler Master ML240L RGB 240mm | Corsair Vengeance LPX 16GB 3200MHz | TOSHIBA OCZ 240GB | WD 1TB HDD | HyperX Cloud II | Corsair Gaming K68 |Razer Basilisk Chroma Mekanik Gaming Mouse | BenQ Zowie XL2411P 24" 144Hz | Xigmatek en41466-Xigmatek tauro 700w 80plus |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

O konuda çok haklısın, bir de adama söylüyorum şurayı açacağım diye yer de işaretliyorum fakat adamların umurunda değil.

|
    |
    RaymonD7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bazen o kadar kötü oluyor ki server değiştirsen de fayda etmiyor, en güzeli kapatıp sakinleşip sonra tekrar şansını denemek. Sürekli deneyince daha da kötü bir hal alıyor.

Görevlerde sanki bilerek yapılmaması için ya şehir haritalarına yada spot olması zor maçlara atıyor, hiç bişi anlamadan maç bitiyor, bende 7 k 10 gündür deniyorum ama nafile, bıraktım artık nasıl olursa die.
    |
    |
    Bahsedilenler: barracudaaa

bilmem mi?
    gercekten cok guzel oluyor. ama bir de mufrezemiz artilerden tek yemese daha da guzel olacak
    |
    |
    poyraz_371 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

reklamda çıgır açmışlar..offical koysam şunu trol konusu resmen aslında koysammı :) resmi kaydettim akşam açarım belki:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaymonD7 -- 9 Kasım 2015; 15:37:53 >
    |
    |
    Homerius kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1344 Mesaj

telif hakki yok ne de olsa, gazla gitsin
    |
    |
    RaymonD7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Homerius

Allah askina bu nedir?
    oyunu bir süre bırakıcam artık sarmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockymarlboro -- 9 Kasım 2015; 20:45:50 >

Orijinalden alıntı: barracudaaa

Geçenlerde E100 bc5558 e 400 metreden snapshot yaptı, şok oldum, adam taret döner dönmez direk attı. Oyunda RNG yok diyenin alnını karışlarım, benim mermilerde full odak ıska geçiyor klavye kırıyorum. Bir de bu aralar bir sıkıntım var %40win chance üstü haram bana yaa server değiştirsem çözüm olur mu?
    haftasonuda artık saçma sapan takımlardan oyunu kapayım çıkmıştım bu gecede 1 2 maç yapamadan kapadım bir daha da oynamam algoritmasınada da saçma takımlara atmasınada görevleri yaptırmamak için saaatlerce oyunun başında tutmasına da illa bir görevi yapmak için saatlerce uygun tankların tierlerin düşmesini beklemek için uğraşmıcam artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockymarlboro -- 9 Kasım 2015; 20:48:03 >
    |
    |

İkisinde de yayın açıktı efsane oldu.
    |
    |

ben de bıraktım spotu artık dmg atıyorum lightlar ile :P şaka bi yana son görev kaldıysa yardım ederiz :P
    (t54lgt ile 4k dmg atmıştım onu paylaşcaktım ama foto yükleyemedim yine :P)

ikinci olarak m103 ün stock tareti her yerden yiyo. ikinci taret de kağıt üstünde pek bi + sı yok ama oyunda nasıldır değer mi o 23k ya yoksa bi maç bile fazla atmak stemesiğim bi tank m103
    |
    |
    barracudaaa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

2nci taretinde bir farki yok inan bana ama yinede acmanda fayda var, 23 oyun fazladan oynarsin sadece, en azindan HP yukselir.
    |
    |
    levellingdust kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

HP olarak faydasini görürsün.Bu tankin gövdesı taretten daha zirhli acayip tank ama oynanişi zevkli.Bende son topu açsam mi karar veremedim E5 te açilacak sanirim o top. 60k exp değer mi? Diye düşünüyordum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    levellingdust kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
bankalar.org
kolayoto.com
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
1,113
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.