Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] (2951. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
67.019
Cevap
120
Favori
2.438.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29492950295129522953
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar oyunu natebook tan oynuyorum, son güncellemeye kadar (9.10) herhangi bir sorun yoktu, ama şimdi herhangi bir mod kurduğum zaman fps 20'nin üzerine çıkmıyor, modsuz oynadığım zaman ise fps 35 - 50 arasında gidip geliyor, ne yapmam gerekiyor böyle bi sorunla karşılaşan oldumu, yardım edin millet

i7 işlemci - 6 gb ram - nvidia gt 550m 2 gb ekran kartı - 120 gb SSD disk te kurulu oyun
  • quote:

Orijinalden alıntı: absamet

arkadaşlar oyunu natebook tan oynuyorum, son güncellemeye kadar (9.10) herhangi bir sorun yoktu, ama şimdi herhangi bir mod kurduğum zaman fps 20'nin üzerine çıkmıyor, modsuz oynadığım zaman ise fps 35 - 50 arasında gidip geliyor, ne yapmam gerekiyor böyle bi sorunla karşılaşan oldumu, yardım edin millet

i7 işlemci - 6 gb ram - nvidia gt 550m 2 gb ekran kartı - 120 gb SSD disk te kurulu oyun

gt 550m ile max ayarda oynuyorsan normal

1080 p de mi oynuyorsun 720 p de denedinmi

moda kurduğun fazlalıkları kaldır xvm kalsın ve damage panel bunlar fazla düşürmez fpsyı

hit zone bıle kursan o kadar düşürmez fpsyi yınede en fazla hıtzone düşürüyor ben bir kere kurdum hemen gerı sıldım fpsyı dusuruyor ve kullanışsız

xvm ve damage panel yeterli zoom mod bile çok kullanışsız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockymarlboro -- 7 Kasım 2015; 14:46:10 >
  • Direkt olarak Mastercard'ı seçip alıyorum değil mi?
  • cct1903 kullanıcısına yanıt
    Evet mastercard ile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: absamet

arkadaşlar oyunu natebook tan oynuyorum, son güncellemeye kadar (9.10) herhangi bir sorun yoktu, ama şimdi herhangi bir mod kurduğum zaman fps 20'nin üzerine çıkmıyor, modsuz oynadığım zaman ise fps 35 - 50 arasında gidip geliyor, ne yapmam gerekiyor böyle bi sorunla karşılaşan oldumu, yardım edin millet

5 yıllık i5 işlemcili 4 GB RAM notebook ta oynuyordum. SD ye geçip tüm ayarları min yaparak oynuyordum. Aslain modepack ten birkaç mod yüklü. Kasmiyor çok ama arada 9.10 patch ile birlikte memory hatası veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetyilmaz77 -- 7 Kasım 2015; 18:36:34 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • zorla tank veriyorlar adama iyi bira :) t55a görev ödülleri iyimiş öle diyorlar...
     World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaymonD7 -- 7 Kasım 2015; 19:24:48 >
  • benım gibi nooblara denk gelirsen açı da verirsen is6 gold mermisinden t54 gold mermısine kadar sektirirsin @RaymonD7
  • Şu Stug IV'ün son heavy görevini elimdeki hiçbir tankla yapamıyorum. Engellenen ve verilen toplam hasarın 6k olduğu görev. En çok IS3'le yaklaştım 5700 küsür bişey yaptım toplam. Oda baya baya şansaydı E100 art arda 2 defa yandan delemedi beni nasıl oldu ben de anlamadım Her neyse var mıdır öneri bir tank bu görev için?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cct1903

Şu Stug IV'ün son heavy görevini elimdeki hiçbir tankla yapamıyorum. Engellenen ve verilen toplam hasarın 6k olduğu görev. En çok IS3'le yaklaştım 5700 küsür bişey yaptım toplam. Oda baya baya şansaydı E100 art arda 2 defa yandan delemedi beni nasıl oldu ben de anlamadım Her neyse var mıdır öneri bir tank bu görev için?

Bende IS-3 le yapmıştım onu, en iyi seçenek o sanırım.
  • RaymonD7 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun,t55a görevleri iyi ama bazıları çok zor, light 7k spot ve ağır 12k at sektir ye görevleri mesela.

• barracudaaa kullanıcısına yanıt
    Stug sadece agır sektirme görevi kalmıştı yapamadım bunda ise td görevleri kaldı. Sanırım wt auf e100 tekrardan satın alıcam başka td yok :/ obj 263 kasıyorum ama yetişmez.birde arty görevi var ilk 3 dk 1 lt öldür :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaymonD7 -- 8 Kasım 2015; 10:14:30 >
  • barracudaaa kullanıcısına yanıt
    light da zor olan bir ya da iki görev var . heavy de ise canının 3 katı sektir ve 2 tier yüksek heavy alma görevleri zor bence. asıl zor görevler med ve td nin bana göre
  • EYY DONANIMHABER HALKI

bu m103ün ikinci 120 mm topu değermi 60k exp e ?
    dispersionlar haricinde her şeye ufak buff atıyor.
    ama bu top E5i açınca kendiliğinden açılacak. o yüzden o kadar exp harcamak istemiyorum bir de E5 açınca bir daha oynamıcam zaten tankı satıcam direk

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: levellingdust

light da zor olan bir ya da iki görev var . heavy de ise canının 3 katı sektir ve 2 tier yüksek heavy alma görevleri zor bence. asıl zor görevler med ve td nin bana göre

O görevler yine yetenekle doğru orantılı. Ya yakma görevi?
    Tamamen şans. Bilmem kaç kere arkadan yandan t6/7/8/9 orta tanklarla denk getirip bir kere bile yakamadığım bazende bir kere yakıp kaldığım bir sürü oyun var.
    Hep diyoruz işte rng midir ne halttır devreye giriyor.
    Bende de 2 şer görev kaldı 260 için ama ne yalan söyleyeyim takmıyorum artık 260 maşallah tenekeden hallice

• quote:

Orijinalden alıntı: NDS

EYY DONANIMHABER HALKI

ama bu top E5i açınca kendiliğinden açılacak. o yüzden o kadar exp harcamak istemiyorum bir de E5 açınca bir daha oynamıcam zaten tankı satıcam direk

%30 indirime yetiştirmek içinse anlarım, ama o tank o topla çok enfes aslında senin o tankı sevmen gerekti enteresan

• NDS kullanıcısına yanıt
    Ben o tanki son topu acmadan gectim, herhangi bir farkini gormedigim gibi fazla oynamadigim icinde fazladan 60k exp de harcamak istemedim. Pre yoksa kasma ama pre varsa personelde nasiplenir o topu kasana kadar.
  • IS-7 ve Jagdpanzere100 satıp fv4202 aldım. oyuna ara verdiydim haberi duyunca hemen açtığım ancak alamadığım fv4202 aceleyle satın aldım. yanına ek olarak t8 premiumda gelecek :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: poyraz_371

quote:

Orijinalden alıntı: NDS

EYY DONANIMHABER HALKI

%30 indirime yetiştirmek içinse anlarım, ama o tank o topla çok enfes aslında senin o tankı sevmen gerekti enteresan

şöyle sürekli her yerinden delinmese pek bir şey demiycem
    HD olunca gelen armor nerfi fazla gelmiş buna

arada güzel işler çıkartabiliyor ama ben başka bir tier 9 heavy olsam daha iyi sonuç alırdım diyorum her savaşta

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]

M103 - 1445 Saf Deneyim - 5393 Hasar - 8 Kill - Zafer
    http://wotreplays.com/site/2263259#stats

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar aranızda arty mod kullanan var mı? (oyunun klasik tam tepeden görünümü değiştirip daha yatay bi topçu atışı görüntüsü yapanlardan).

Daha önce bir modun içinde otomatik gelmişti çok hoşuma gitmişti ama bayadır oynamıyorum oyunu da kaldırmışlar onu moddan. Yasak mı acaba diye de düşünmeye başladım ama?
  • Şu haftasonu 3 kelle alıp savaştan sağ çıkmaz görevini bile bitiremedim daha, sinir oldum iyice, siz o görevlerle nasıl uığraşıyosunuz aklım almıyor, iyi ki hiç bulaşmadım, direk kanser sebebi.
  • 
Sayfa: önceki 29492950295129522953
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.