Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] (2390. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
67.018
Cevap
120
Favori
2.438.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23882389239023912392
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben sana ilk başta söyleyecektimde moralini bozmak istemedim, bende de var hatta fulledim ama tiger eski tiger değil; yangın problemini çözdük dediler bi patch de ama hala aynı, birde ben bu oyuna yeni başladığımda tiger2nin zırhı iyiydi kolay kolay yemezdi ama şimdi zırhı ile oynamışlar sanırım çatır çutur yiyor mermiyi, açı maçı veriyorum ama fayda etmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • poyraz_371 kullanıcısına yanıt
    Poyraz eğer arti ile keyif sürmek istiyorsan T92 yi mutlaka al, bende çok dedim almicam T92 yi bu daha iyi diyorlar dedim ama durum öyle değil. IS4'e 2250 vurdum, E75 e T95 e IS7 ye tek atıyor namıssız :)

hele bir kere oyunun 1. dakikasında E75 e tek attım adam kalan 14 dakikada garaja dönmedi bana sövdü gülmekten oyun oynayamadım karnıma ağrılar girdi sonunda eli kaybettik, şuan hala aklıma geldikçe gülüyorum :))) birde pm e bak

• Aynen vallahi öyle eskiden zırhı iyiydi ama şimdi çok kötü olmuş, sağlık olsun artık yapacak tek bişey kaldı rhm almak nakit işini çözünce ona odaklanacağım,
    tiger ll sadece görüntüsü kalmış artık ikinci bişey güncellemeden sonra eğitim savaşında tiger ll hedef olarak koymalarıda dikkatimden kaçmadı,
    bu şunu gösteriyor RUSLAR yine Irkçılıklarını konuşturmuşlar.
     World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]
  • bütün köşeleri böyle dönüyorsan altında maus olsa fayda etmez @wild8080

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • NDS kullanıcısına yanıt
    Köşeyi daha dönmedik vala :))
    yahu haritayı dikkali baktıysan A3 ve A2 de X tier tanklar var bende düşük tier olduğum için en sonda destek olmak istedim :)
    ama Topçular sanki benim çıkmamı bekliyorlarmış gibi önüme düşen topun parçası paletimi mahvettiği için geri kaçamadım :)
    netice olarak yani yan duruyorum ve sadece burun kısmı dışarda gövde duvarın arkasında biliyorum,
    nasıl oluyorda burun kısmından aldığım ilk mermiyle patlatıldım anlayamadım o kadar zırh ne işe yarıyor arkadan filan olsa tamam ama ön ve yandan tek atışda E-75 alması yani sadece 9 tier benden bir yaş büyük :) beni çok üzdü üstelik sadece bir bu maç değil hepsinde aynı sıkıntı var :))
  • karyali4884 K kullanıcısına yanıt
    Doğruysa bile bence uygulamayın çünkü yerseniz o kadar emeğiniz boşa gider üstelik hemen ban yemezsiniz ilerleyen dönemlerde yediğiniz zaman anlarsınız,
    benim orjinal hesabım 2012 sırf başka yerden gold yüklemesi yaptığımdan dolayı süresiz ban yedim kısaca tavsiye etmiyorum.
    yinede siz bilirsiniz.
    Oyuna ilk zaten amerikan arty kullanarak basladim suan tam hatirlamiyorum ama 3 veya 4. seviyeye gelince birakip TD oynamaya basladim.Bu aldigim s51'i kv2 den deneyim birikti diye aldim yoksa oyle aman aman bir arty merakim kalmadi
  • Dün akşam fena yenildik ya, hep şu rhm'li hüseyin yüzünden, rhm'sine binip de gelmedi, td eksikliğinden zayıf kaldık.

Bir o, bir de impo'nun hala kademe 8'e terfi edememesi.

Zayıflığımız bundan.

@GurcellOnline @Homerius

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Caesar_ -- 7 Kasım 2014; 19:19:26 >
  • Güzel yapmışlar, izlemeyen kalmasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: the_thing

Poyraz eğer arti ile keyif sürmek istiyorsan T92 yi mutlaka al, bende çok dedim almicam T92 yi bu daha iyi diyorlar dedim ama durum öyle değil. IS4'e 2250 vurdum, E75 e T95 e IS7 ye tek atıyor namıssız :)

hele bir kere oyunun 1. dakikasında E75 e tek attım adam kalan 14 dakikada garaja dönmedi bana sövdü gülmekten oyun oynayamadım karnıma ağrılar girdi sonunda eli kaybettik, şuan hala aklıma geldikçe gülüyorum :))) birde pm e bak

Valla ben bile güldüm şimdi e 75.
    T92 den önce çok tank var 10 larca milyon para lazım ama kalacaklar...

• Bu lag hilesi olayına inanmıyordum ama geçen iki maçta yaşadığım olaydan sonra artık inanıyorum.

Karşı karşıya kaldığım adama sıktığımda benim tank dondu ama diğer herkes devam ediyordu, tabii karşımdaki bir vurumluk tank benim tam canımı güzelce bitirdi.
    İkinci olayda buna benzer...
    Maçtan sonra elemanın istatistiklerine baktığımda 35k oyun ve 2011 den beri wot oynuyor. Yazdım buna hileci falan, gülmüş sadece çakal

Geçen sende bahsetmiştin. ...

• o kadar oynadım E100 aldım ama oynamak istemiyorum topundan dolayı yav daha hızlı kasmanın bir yolu yokmu bu exp i
  • nscbsy N kullanıcısına yanıt
    On cephede durup, bol spot, spot hasari veya palet, motor gibi kritik noktalari vurmak sana daha cok exp kazanimi saglar ama on cephede her babayigit duramaz. Tum hasari veya dusmani ustune cekebilirsin.
  • Arkadaşlar tiger ll ikinci topuyla üçüncü topu arasında ne gibi bir fark varki açmamı tavsiye edermisiniz.!
    ben fazla bir fark göremedimde.!
    Evet ben her zaman diyorum lagı bir şekilde hile olarak kullanıyorlar diye, hatta bazen tank kontrolden çıkıyor anlık olarak o ara alacağın hasarı alıyorsun zaten.

• Fark yokmuş gibi gelsede 25mm delicilik çok şeyi farkettirir, son topun odaklanması daha uzun sürsede dağılması daha az olduğu için daha etkili, üstelik E75 in bir kısmında da kullanacaksın o topu, lazım olacak yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barracudaaa -- 7 Kasım 2014; 16:43:44 >
  • Tavsiyen için çok tşk. ederim. daha bunu full yapmadım en azından diğer parçalarına yönele bilirim en son onu açarım olmazsa.
    iyi oyunlar.
  • Tiger II alacam diye garajda ne var ne yok satmıştın sanırım.Garaja haciz gelmiş gibi duruyordu
  • İnatçı Emil herşeyde inatçı bence en iğrenç tank. Ne sağa sola dönüyor ne hız yapıyor. Tek yaptığı namluyu aşağı doğru eğmek. Tamam bu özellik iyi de arkadaş o kadar deve gibi topu var saçma sapan şeylerde sekiyor. Deli oldum öyle saçma şeylerde sekiyorki zaten topu dönmeyince adamı zor tutturuyorsun o da yandan bile bazen sekti deyince çıldırıyorum. Neyse ben bu tankla imkansızı yaptım bu maçta imkansızı diyorum çünkü gerçekten benim için imkansız birşey ama tamamen şans.
     World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]
  • 
Sayfa: önceki 23882389239023912392
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.