Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
66.937
Cevap
124
Favori
2.390.207
Tıklama
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> World Of Tanks >> World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]
Giriş
    1278 Mesaj
    54k istiyor :/
    Bu arada 9.4ten beridir oyunda acayip kasma var bende?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    469 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kayisikent

TS3de konuşanı gösteren mod denk geldi, kalede iş yapar xd
    http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/433614-094-tessumod-wotteamspeak-integration-mod-v034-5112014/

Şu oyundaki bal, heyecan kolay kolay denk gelmez xd
    tıkla
    quote:

Orijinalden alıntı: kayisikent

Şu oyundaki bal, heyecan kolay kolay denk gelmez xd
    tıkla

|
    |

• Yarbay
    12973 Mesaj
    25 battle, 0 stalingrad
    |
    |

şu resimden sonra S-51 ile ilgili kafanda soru işaretleri kalmasın.

T34'e az daha tek atıyordum 1394 vurdum, tabiki son topla.
    |
    |
    Burak81s kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Tier 5 tanklarda %50 indirim bekliyorum, 7 yeni dala giriş yapıcam

Type T34,
    Su85,
    Elc Amx,
    BDR,
    M7,
    Chaffee (bu kesin değil)
    ve valentine

Tüm bu tanklar mürettebatlarıyla birlikte 3M tutuyor (yuha) ama indirim gelince sadece ve sadece 1.5M mühimmat - gereçler - modüller dahil değil, gene gitti paracıklar
    Hepsini alınca garajımdaki tank sayısı 41'e çıkmış olacak Ondan sonrada 6M biriktirmeye çalışıcam ilk tier X'im FV4202 için. Cent 7/1 nerdeyse bitti bitecek 30k exp kaldı sadece.

• Emekli Yönetici
    8369 Mesaj

Bende bekliyorum...11 kasımda tier 8 e %15 indirim gelicek...IS-3 ve STA-1 alıcam...Jagdpanther, Hellcat ve AMX 12 t yide keyfe keder bekliyorum...Ne zaman indirim olursa alırım artık...9M yastık altında bekliyor şuanda...

29 kasımdaki garaj ve kışla indirimlerini kaçırma sakın...%50...
    |
    |
    Bahsedilenler: NDS

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

Ben bekliyorum. Garajda hali hazirda haftasonuna yetisecek sekilde 1 tier 7, 6 tier 8, 2 tane de tier 9 alinacak tank var. Bu 9 tanki ortalama 2m den hesaplarsak 18m sirf tanklara gidecek. Moduller ile beraber 28m gibi bir para gerekiyor.
    Ayrica 4 adet henuz elite yapmadigim tier9 tankim var. Bunlara da tier 10 icin rahat 24 + 8m harcasak yuvarlak hesap benim butceyi duze cikartmam icin 60m den fazla para lazim :D
    Son olarak unutmadan, 1 tane de tier 5 alacagim tank var. China agacina baslamam icin %50 indirimli guzel bir bonus bekliyorum. Biz fakir oldugumuzdan 6 adet tier 5i ayni anda alamiyoruz :D
    |
    |
    NDS kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Dun aksam aldim ve birkac mac attim.Verdigi hasar ve sicrama hasari guzel ona lafim yok ama cok buyuk,asiri derecede hantal ve topun dar acisi oynamasini zorlastiriyor.Yinede memnunum simdilik,birde son topu actigimda gercek zevkini alabilicem
    |
    |
    the_thing kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bir ara satmayı bile düşündüm dedim sanırım o aradasın şuan, biraz daha oynadın mı düzeliyor o, saatte 25-30 km ye çıkıyor hızı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Burak81s kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    çözüm önerisinde bulunmak isteyen varmı acaba.! ne yapmam lazım.!
    ikincisi her maçımda maç sıralamasında sondan 3-4 başlıyorum hep X tier tanklar geliyor ve kaybediyorum kısacası
    lV-V tier tanklarımı özlüyorum

M53/M55 ile dün maçın birinde ~1250 m de hareket halindeki is6 a tam isabet...

Keşke en başta amerikan Arty kasaymışın. Tier8 son topa kadar ortalama ~300 hasar yaparsın fakat seri ve isabetlidir.

T92 i açtım, hem para olmadığından hemde (özellikle hızlı olduğundan) m52/m55 i sevdiğinden almıyorum. Zaten arty ilede çok nadir eğlencesine oynuyorum.

|
    |
    Bahsedilenler: Burak81s

Ben sana ilk başta söyleyecektimde moralini bozmak istemedim, bende de var hatta fulledim ama tiger eski tiger değil; yangın problemini çözdük dediler bi patch de ama hala aynı, birde ben bu oyuna yeni başladığımda tiger2nin zırhı iyiydi kolay kolay yemezdi ama şimdi zırhı ile oynamışlar sanırım çatır çutur yiyor mermiyi, açı maçı veriyorum ama fayda etmiyor.

|
    |
    wild8080 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Poyraz eğer arti ile keyif sürmek istiyorsan T92 yi mutlaka al, bende çok dedim almicam T92 yi bu daha iyi diyorlar dedim ama durum öyle değil. IS4'e 2250 vurdum, E75 e T95 e IS7 ye tek atıyor namıssız :)

hele bir kere oyunun 1. dakikasında E75 e tek attım adam kalan 14 dakikada garaja dönmedi bana sövdü gülmekten oyun oynayamadım karnıma ağrılar girdi sonunda eli kaybettik, şuan hala aklıma geldikçe gülüyorum :))) birde pm e bak

|
    |
    poyraz_371 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aynen vallahi öyle eskiden zırhı iyiydi ama şimdi çok kötü olmuş, sağlık olsun artık yapacak tek bişey kaldı rhm almak nakit işini çözünce ona odaklanacağım,
    tiger ll sadece görüntüsü kalmış artık ikinci bişey güncellemeden sonra eğitim savaşında tiger ll hedef olarak koymalarıda dikkatimden kaçmadı,
    bu şunu gösteriyor RUSLAR yine Irkçılıklarını konuşturmuşlar.
    the_thing kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

bütün köşeleri böyle dönüyorsan altında maus olsa fayda etmez @wild8080

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    wild8080 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Köşeyi daha dönmedik vala :))
    yahu haritayı dikkali baktıysan A3 ve A2 de X tier tanklar var bende düşük tier olduğum için en sonda destek olmak istedim :)
    ama Topçular sanki benim çıkmamı bekliyorlarmış gibi önüme düşen topun parçası paletimi mahvettiği için geri kaçamadım :)
    netice olarak yani yan duruyorum ve sadece burun kısmı dışarda gövde duvarın arkasında biliyorum,
    nasıl oluyorda burun kısmından aldığım ilk mermiyle patlatıldım anlayamadım o kadar zırh ne işe yarıyor arkadan filan olsa tamam ama ön ve yandan tek atışda E-75 alması yani sadece 9 tier benden bir yaş büyük :) beni çok üzdü üstelik sadece bir bu maç değil hepsinde aynı sıkıntı var :))
    |
    |
    NDS kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    222 Mesaj

Doğruysa bile bence uygulamayın çünkü yerseniz o kadar emeğiniz boşa gider üstelik hemen ban yemezsiniz ilerleyen dönemlerde yediğiniz zaman anlarsınız,
    benim orjinal hesabım 2012 sırf başka yerden gold yüklemesi yaptığımdan dolayı süresiz ban yedim kısaca tavsiye etmiyorum.
    yinede siz bilirsiniz.
    |
    |
    karyali4884 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Bey Azura
Orjinal Laptop Yedek Parça
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,844
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.