Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] (2388. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
67.019
Cevap
120
Favori
2.438.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23862387238823892390
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba. Bu mürettebatın yeteneklerini biraz acıklayabilirmisiniz mesala t37açtım para olmadığı için alamıyorum ama chaffe mürettebatının ozelliklerine baktım keşif falan diyor. Bunu nasıl açabilirim ? Acaba ilk alınan yetenekler tamit, kamuflaj vs yetenekler mi yoksa komutanda keşif özelliğini direkt olarak açabiliyorum muyum. ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Patch sonrası, post-processing'i mi değiştirdiler?
    FXAA'yı kapamama rağmen, blurlu iğrenç bir görüntü var. Nasıl düzeltebiliriz?

Bu arada, VK3002 M ile, beklediğimden iyi maçlar çıkarıyorum. Düşük alpha damage'in sıkıntı yaratmasını bekliyordum; ancak noob maçlara düştüğü için rahat iş yapılıyor.

Öte yandan, Panther ve Panther II'de, hakkaten sıkıntı yaşayacağım gibi. Alman mediumlar pek tarzım değil, E-50 serisi için katlanacağız artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 6 Kasım 2014; 9:06:52 >
  • Grafik ayarlarinda sag ustteki redering i artir.
  • GurcellOnline kullanıcısına yanıt
    Gözümden kaçmış, teşekkür ederim. Nedense, %95'e düşmüş.
  • DHWOT Clani icin kale savaslarinda bundan sonra aylik olarak en cok puan toplayan uyemize 1500 Gold kodu hediye edilecektir. Bu hediyeler tamamen benim butcemden tesvik amacli temin edilecektir
    .
    vala oyuna verdiğin önemin çok güzel bir kanıtıdır. İnş. bu duyarlılığını ve emeklerini clanınızın üyeleri boşa çıkarmazlar.
    her clana böyle yönetici denk gelmez. :)
    şuanki lidere bi göz kırpsan fena olmazdı yani xd
  • kayisikent kullanıcısına yanıt
    aldın mı obj 140?

• Amac clan ici etkinligi artirmak. Zamaninda WG den istedik bu destegi ama clanlar arasi dengenin bozulmamasi icin destek olamadilar. Bende boyle bir yonteme bavurdum. Umarim bu Clandaslarimiz arasinda tatli rekabet unsuru olur.

Haklisin, sunki lidere odul verebilirdik fakat odul unsuru oldugu icin hem diger arkadaslara alisma ve tanklarini edinme suresi hemde benim aktif olarak WOT a basladigim gunu kutlamak amaciyla aralik ayini sectim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

Amac clan ici etkinligi artirmak. Zamaninda WG den istedik bu destegi ama clanlar arasi dengenin bozulmamasi icin destek olamadilar. Bende boyle bir yonteme bavurdum. Umarim bu Clandaslarimiz arasinda tatli rekabet unsuru olur.

Haklisin, sunki lidere odul verebilirdik fakat odul unsuru oldugu icin hem diger arkadaslara alisma ve tanklarini edinme suresi hemde benim aktif olarak WOT a basladigim gunu kutlamak amaciyla aralik ayini sectim :)

gürsel abi bende klanınıza katılabilirmiyim? Efexxefe hesabımın adı. Oyundan bakıp istatistiklerime bakabilirsin bu forumda da tahmini en çok savaşı olanlardan ilk 5 e girerim heralde(yaklaşık 23k)
  • 5k kaldı, ama h.sonuna kadar almam. Hem para lazım 700k kadar hem de biraz daha kasar daha az serbest tüketirim.

Efe 2k maçı IS ile nasıl yaptın anladım, is3 dururken niye is?
    http://www.wotstats.org/stats/eu/efexxefe/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayisikent -- 6 Kasım 2014; 11:35:22 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

DHWOT Clani icin kale savaslarinda bundan sonra aylik olarak en cok puan toplayan uyemize 1500 Gold kodu hediye edilecektir. Bu hediyeler tamamen benim butcemden tesvik amacli temin edilecektir
    .

ooo gursel basGandan tesvik primi :D

O zmn ben kenara çekileyim de arkadaşlar alsın ilk ödülü, madem bize bişi yok :( 1500g çok gibi geldi? 500g bile yeterli bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayisikent -- 6 Kasım 2014; 11:34:41 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kayisikent

5k kaldı, ama h.sonuna kadar almam. Hem para lazım 700k kadar hem de biraz daha kasar daha az serbest tüketirim.

Efe 2k maçı IS ile nasıl yaptın anladım, is3 dururken niye is?
    http://www.wotstats.org/stats/eu/efexxefe/

ıs3 masrafı çok geldi hem ıs ile hep top tier oynadıgımdan cok daha eglenceli oluyordu. Yaklaşık 1 buçuk yıldır da ıs ile oynamıyorum eskiden öyleydi
    Guzel bir dusunce,kale savaslarina gereken onemin verilmesini saglayabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: false shepherd

Patch sonrası, post-processing'i mi değiştirdiler?
    FXAA'yı kapamama rağmen, blurlu iğrenç bir görüntü var. Nasıl düzeltebiliriz?

Bu arada, VK3002 M ile, beklediğimden iyi maçlar çıkarıyorum. Düşük alpha damage'in sıkıntı yaratmasını bekliyordum; ancak noob maçlara düştüğü için rahat iş yapılıyor.

Öte yandan, Panther ve Panther II'de, hakkaten sıkıntı yaşayacağım gibi. Alman mediumlar pek tarzım değil, E-50 serisi için katlanacağız artık.

biraz ilerle 8-9 tier savaşına eşliyor hep mm benim vk30.02 indianı açtım ama artık hep 8-9 tier şavaşında buluyorum kendimi ama yinede iş yapıyor vk30.02 fean değil ama panter ve abisi panter2(bence tiger1 den hiç bir farkı yok ama med tankmış 8 seviyeymiş) fena değiller güzel oyunlar çıkartıyorlar ama e50 son top tareti açmaya bile dayanamadım sattım çok hantal topu vasat bu hantallıkla topu daha iyi olsa iş yapar belki t54 topu daha vasat ama hareketli iş yapıyor centrion7/1 hantal ama godummu oturtan topu var bu e50 BENCE hem kel hem bodur henm hantal hem vasat topu var
  • @efexxxefe
    http://forum.donanimhaber.com/m_88615176/tm.htm
    Clan sayfamizdan basvuru yapabilirsin.
    @kayisikent
    Kenara cekilme, bence arkadaslar icin gecilmesi gereken bir hedef olmaya devam et. Ayrica 1 aylik periyodlar icin 1500 gold bence ideal gorunuyor. Haftalik olsa belki 500 veya 1000 olabilirdi.
    @NDS
    Bende para bol, saciyorm bari cevreme de faydam olsun istedim. Fakirlik zordur bilrim :D
  • Böyle bir şans olabilir mi ya, bir önceki maçtaki noob e75 e bakın . 2 dk bekledim sırf bu noobla aynı takıma düşmeyelim diye. Ama o noobda beni beklemiş galiba ardışık iki maç ve ikisindede baş belası e 75!!!!!!! Birde takıma sayıyor, iki maçtada yaptığı tek şey sniperlık!!!!!
    Artık tek çözüm server değiştirmek
     World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]
  • kayisikent kullanıcısına yanıt
    Almadan söyleyeyim ben 2 sinide aldım; 2 sininde donanımları, mürettebat skillleri aynı fakat t62a fersah fersah üstün bir tank.

• ben de t62a yı alacaktım ilk, açmama 50k kalmıştı ki bu obj140 indirimi geldi, madem indiirm var obj alayım dedim topu motoru paleti açtım obj kasıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 23862387238823892390
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.