Şimdi Ara

World Nakit Sanal ile her 25 TL ve üzeri alışverişe  5 TL, toplam 25 TL indirim! (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
377
Cevap
26
Favori
31.480
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eptt den iade olmuştu 2 günde yatmıştı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: codred

yemeksepeti online ödedim geçmedi. nasıl geçiyor .

Alıntıları Göster
    Acklma kisminda kullanilan alisveris dogruysa takip eden ayda iade gelir diyor

• zaten geçen aydı. yemeksepeti yazıyor hareketlerde, ama yatmamış ki 20tl geldi bu ay. diğerleri bim, a101 zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Garagulli35 kullanıcısına yanıt
    Mobil sıkıntılı telekomun,şansına ödedim ben de.Masaüstü sürümden veya pcden deneyin.

• Garagulli35 kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bende de oluştu.Geçtiğimiz ay sorun yoktu ama bu ay gsm faturasını ödeyemiyorum. "3D doğrulama işlemi başarısız." adlı hatayı alıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: codred

zaten geçen aydı. yemeksepeti yazıyor hareketlerde, ama yatmamış ki 20tl geldi bu ay. diğerleri bim, a101 zaten.
    Sende bi degisiklk var ozaman kardesm

• quote:

Orijinalden alıntı: ROLLING STONES

Evet benim de başıma geldi. Malesef nakit karta gönderilmiyor. TL kart varsa ona gönderin. İade için Enparayı arayın. 10-15 güne paranız geri gelir.

Alıntıları Göster
    BKM den kredi kartindan yapı kredi TL karta para yollayinca işlem ücreti alıyor mu hocam?

• tzadkiel T kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle bendeki hata da uygulamadan da siteden de denedim yok ödenmiyor

Fatura ödemeleri kampanyaya dahil değil. Ben gsm tl yükleme kısmından mobil uygulama ile yl yükledim verirse 5 lira iadeyi bekliyorum çarşamba günü görecem. Gsm yl yüklemesi fatura ödeme sekmesinde değil kabul etmesi lazım.

• Fastpayci F kullanıcısına yanıt
    Geçtiğimiz ay turk telekomun web sitesi üzerinden 2 adet cep telefonu faturamı ödedim ve iadesi gerçekleşti.Bu ay faturalarımdan birini sorunsuz ödedim ama diğerinde hata veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasin613

BKM den kredi kartindan yapı kredi TL karta para yollayinca işlem ücreti alıyor mu hocam?

Alıntıları Göster
    Kredi kartından alıyor.

Demekki siteden öderken ne yapıldığı anlaşılmıyor. Yapı krediyi arayıp bir sorun neden ödeme yapadığınızı öğrenin. Genelde nedenini bilemeyebilirler fakat belki teknik birim çözüme ulaşır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fastpayci

Fatura ödemeleri kampanyaya dahil değil. Ben gsm tl yükleme kısmından mobil uygulama ile yl yükledim verirse 5 lira iadeyi bekliyorum çarşamba günü görecem. Gsm yl yüklemesi fatura ödeme sekmesinde değil kabul etmesi lazım.
    TL yüklemeyi bim ya da a101 den yapın garanti olur...

• yasin613 Y kullanıcısına yanıt
    Fiziki kartı daha teslim almadım ve bankadan yükleyince 5 gb haftalık internet veriyor diye mecbur mobil uygulamadan yükledim.

• codred kullanıcısına yanıt
    world üye işyeri şartı var.yemeksepeti olmuyor diye biliyorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fastpayci

Fiziki kartı daha teslim almadım ve bankadan yükleyince 5 gb haftalık internet veriyor diye mecbur mobil uygulamadan yükledim.
    Uygulama dahil olmayablr.

• quote:

Orijinalden alıntı: FOCUSSTYLE

Uygulama dahil olmayablr.

Alıntıları Göster
    İnşallah dahildir çarşamba gününü bekliyorum bakalım.

• Turkcell Vodafone ve Turknet faturalar var ilgili kurumların web sayfasından ödesem indirim olur mu?
  • keşke konuyu açan arkadaş harcamaların nerelerde geçip geçmediğini ilk mesajda ara ara güncellese de herkes şurda geçiyor mu bu oluyor mu demek zorunda kalmazdı
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.