Şimdi Ara

World Nakit Sanal ile her 25 TL ve üzeri alışverişe  5 TL, toplam 25 TL indirim! (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
377
Cevap
26
Favori
31.479
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yapıkredi MH'ni arayıp, ödemelerin çekildiği posları sormuştum. Amazon, param "başka banka", yemeksepeti "iş bankası", kitapyurdu "yapıkredi" demişlerdi.

Hem world üye işyeri, hem yapı kredi pos'u şartı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahtant

Yapıkredi MH'ni arayıp, ödemelerin çekildiği posları sormuştum. Amazon, param "başka banka", yemeksepeti "iş bankası", kitapyurdu "yapıkredi" demişlerdi.

Hem world üye işyeri, hem yapı kredi pos'u şartı var.
    Kampanya, resmen olmiyacak duaya amin kampanyası. bir de MH, nasıl üye işyeri olup olmadığını bilmez hayret ettim. Ancak ödeme yaptiktan sonra belli olur diye whtsapdan bir de yazılı geçtiler. Şaka gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kartım bugün geldi. Şimdi bu kampanya sene sonuna kadar devam ediyor. Bu ayın bitmesine 5 gün var. Bu 5 gün alışveriş yapsam,hakkım bitiyor mu ? Yoksa diğer ay da bi 5 gün daha alışveriş yapıp tekrar faydalanabilir miyim ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wiru5

Kartım bugün geldi. Şimdi bu kampanya sene sonuna kadar devam ediyor. Bu ayın bitmesine 5 gün var. Bu 5 gün alışveriş yapsam,hakkım bitiyor mu ? Yoksa diğer ay da bi 5 gün daha alışveriş yapıp tekrar faydalanabilir miyim ?
    Yararlanirsin hocam her ay yeniden kullanip 25 tl kazanabiliyorsunuz o yüzden bu ay kini kacirmadan 5 gün hrcama yapın

• quote:

Kartım bugün geldi. Şimdi bu kampanya sene sonuna kadar devam ediyor. Bu ayın bitmesine 5 gün var. Bu 5 gün alışveriş yapsam,hakkım bitiyor mu ? Yoksa diğer ay da bi 5 gün daha alışveriş yapıp tekrar faydalanabilir miyim ?
    Bim a101 şok yapsan bi gunde 3 tane zaten 😀

• genclik17 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler arkadaşlar,yakıt almayı düşünüyorum,hergün 25 liralık alırım.

• quote:

Teşekkürler arkadaşlar,yakıt almayı düşünüyorum,hergün 25 liralık alırım.
    Opet shell total a101 şok bim 6 tane oluyor zaten yapistir kazan 25 tl

• turk telekom sitesinde 3d sifresi giriyorum onaylandi diyor sonraki ekranda 3d dogrulama islemi basarisiz uyarisi veriyor. herkeste ayni mi

• quote:

Orijinalden alıntı: yumruyen

turk telekom sitesinde 3d sifresi giriyorum onaylandi diyor sonraki ekranda 3d dogrulama islemi basarisiz uyarisi veriyor. herkeste ayni mi
    Yukarda sikinti yasiyan arkadaslae oluyor evet

• Kampanyadaki "bu ay" ifadesi duruyor. Aralık'ta da devam ediyor gibi görünüyor.
  • sarius82 S kullanıcısına yanıt
    Geçen ay yıl sonuna kadar diyerek (kasım- aralığı kapsayacak şekilde) uzatmamışlar mıydı?

Bu ay da devam ediyor diye aklımda yer etmiş.. Geçen ay sanırım 4 alışverişle katılabildim, 5e tamamlayamadım. 20 lira gelecek :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • World mobilde aralik diye yaziyor devam edin harcamaya carsambada iadeler gelir

• Aynı marketin farklı şubelerini aynı gün gezin yine olur ki :)

• quote:

Orijinalden alıntı: starboy10

Aynı marketin farklı şubelerini aynı gün gezin yine olur ki :)
    Riske atmak istemedim kafam rahat 😀

• iadeler ne zman
  • quote:

Orijinalden alıntı: aktasonline

iadeler ne zman
    Bugün gelir öğleden sonra.

• Arkadaşlar bu karta başvurucam ancak world nakit ile play nakit arasındaki fark nedir. Birde bu karta sahip olmam için ücret ödemem veya sene sonunda kart ücreti veya herhangi bir ücret alınacak mı benden. Bir tarafıma şemsiye girsin istemiyorumda o yüzden şey ettim sordum. Bir diğer sorumda bim, 101 ve şok marketler world üye işyerlerimi ordan 25 TL tutarında alışveriş yapsam 5 lira yüklenir mi ? Tşkler şimdiden.
  • John WICK kullanıcısına yanıt
    ücreti yok. yüklenir
  • Arkadaşlar bugün Türktelekom mobil fatura ödeme işleminde gelen doğrulama kodunu giriyorum yapıkredi doğrulama tamamlanıyor ama Avea sayfasında hata veriyor fatura ödenmiyor 3 defa denedim olmadı başka hata alan varmı?

• sssss5 S kullanıcısına yanıt
    Yapı kredi şubeden ön ödemeli kartınla yükleyebilirsin. Ben öyle yaptım 5 lira iadeyi bekliyorum.

5₺ yattı. Ama tl yüklemiştim sanal karta yüklemiş bir de fiziki kartla trendyoldan alışveriş yapmıştım onun için iade olmamış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fastpayci -- 4 Aralık 2019; 19:59:34 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.