Şimdi Ara

World Nakit Sanal ile her 25 TL ve üzeri alışverişe  5 TL, toplam 25 TL indirim! (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
377
Cevap
26
Favori
31.471
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kampanya devam ediyor 30 Haziran 2020...

World Nakit Sanal ile her 25 TL ve üzeri alışverişe <br>5 TL, toplam 25 TL indirim!
  • O zaman bitmeyen sıcak fırsatlarla tekrar taşınsın konu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fatura ödemeleri dahil değil diyor ama. Ben sadece fatura ödüyorum ve iade yatıyor . Çözemedim 🤔

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: grkm_evo

Fatura ödemeleri dahil değil diyor ama. Ben sadece fatura ödüyorum ve iade yatıyor . Çözemedim 🤔
    Hocam bütün bankalarda yaşadığım durum benimde fatura ödeyerek kampanyalardan yararlaniyorum ama benim anladığım yapi kredi uygulamasindan fatura odersen geçersiz diyor faturayi kurumun internet sitesi vs kart ile ödersen sayiyor yani banka üstünden ödemek geçersiz bunu farkettim

• genclik17 kullanıcısına yanıt
    sayıyor hocam uygulamadan değil turk telekom ve vodafone kendi sayfalarıdan ödedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grkm_evo -- 4 Ocak 2020; 15:4:16 >
  • Trendyol'dan biraz önce alışveriş yaptım. Malumunuz 3D'ye yönlenirmeden çekim yapıyor. Bu durumda başka POS'tan geçmiş olma ihtimali var mı? Geçmiş aylarda Trendyol'un kabul edildiğinden bahsediliyordu.
  • trendyol geçerli mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: farang

trendyol geçerli mi?
    evet
  • biraz önce kontrol ettim nisan ayının iadeleri yatmamış ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: can33tokat

biraz önce kontrol ettim nisan ayının iadeleri yatmamış ???
    var mı iadeleri yatan ? kampanya 30 hazirana kadar devam ediyor.

World Nakit ve Play Nakit ile her 25 TL'lik alışverişinde 5 TL, toplam 25 TL indirim!
    Yüklediğiniz kadar tutarı alışverişlerinizde ve ödemelerinizde kullanabildiğiniz ön ödemeli kartlar olan World Nakit, Play Nakit, World Nakit Sanal ile 30 Haziran 2020'ye kadar World Üye İşyerleri'nden yapacağınız her 25 TL ve üzeri alışverişinize 5 TL, toplam 25 TL indirim hediye! Hemen Yapı Kredi İnternet Şubesi'nden ya da Müşteri İletişim Merkezi'nden başvurun.

World Mobil İndir Kredi Kartı Başvurusu
    Kampanya Koşulları
    Kampanyadan World Nakit, Play Nakit ve World Nakit Sanal kartlar ile World Üye İşyerleri'nden yapılan alışverişlerde geçerlidir.

30 Haziran 2020 tarihine kadar her ay World Nakit, Play Nakit ve World Nakit Sanal kartlar ile yapılacak her 25 TL ve üzeri alışverişe 5 TL, toplam 25 TL hediye edilecektir.

Aynı gün aynı üye işyerinden yapılan harcamalardan sadece ilki kampanyaya dahil olacaktır.

Fatura ödemelerinde ve ön ödemeli kart yüklemelerinde geçerli değildir.

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında geçerlidir, bir müşteri kampanyadan en fazla 25 TL kazanabilir.

Kazanılan indirimler 30 Haziran 2020 tarihine kadar her ay için takip eden ayın ilk Çarşamba günü kampanyaya uygun işlem yapılan ve açık statülü World Nakit, Play Nakit veya World Nakit Sanal karta artı bakiye olarak yansıtılacaktır.

Yükleme yapıldığı gün kart statüsü açık olan kartlar kampanyadan yararlanabilir. Kart statüsü kapalı olan kartlar kampanyadan yararlanamaz.

İadesi veya iptali gerçekleşen işlemler kampanyaya dahil edilmeyecektir.Kampanyaya dahil işlemler için Yapı Kredi sisteminde tanımlı olan sektör, marka, ve üye işyeri tanımları geçerli olacaktır.

Yapı Kredi kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.

Kampanya kapsamındaki işlemler mutlaka World Üye İşyerleri'ndeki Yapı Kredi Bankası POS Sistemi üzerinden geçmelidir.

• Fatura ödemelerinde ve ön ödemeli kart yüklemelerinde geçerli değildir.

bu ibare geçen ay var mıydı

world üye işyeri olma şartı da yoktu sanıyorum yeni gelmiş

bu ay kullanmam bu durumda

bu arada benim kartıma iadelerden 5*5 az evvel yatmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ademcell -- 7 Mayıs 2020; 8:51:49 >
  • ademcell A kullanıcısına yanıt
    Yapıkredi pos zorunluluğu kampanya başından beri var

• sarius82 S kullanıcısına yanıt
    2 aydır trendyoldan aldım tüm iadelerimi sıkıntı yok

• Merhabalar. Papara dan havale olarak world nakit sanal karta para atabilir miyim? Daha banka hesabım açılmadı sadece kartı açtım da.

• bu ayki henüz yatmadı.
    konu biten sıcak fırsatlarda ama devam etmekte

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

bu ayki henüz yatmadı.
    konu biten sıcak fırsatlarda ama devam etmekte
    https://forum.donanimhaber.com/worldnakit-playnakit-her-25-5tl-toplamda-25-tl-indirim-1haziran-30-haziran-2020--141487206-28#143834348

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.