Şimdi Ara

world den her 100 tl ye 10 tl hediye (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
522
Cevap
13
Favori
29.370
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sanalpazarın dahil olup olmadıgını bilen varmı acaba???altın alacam dahilse:)
  • Arkadaşlar gittigidiyor'u hesaplıyorsunuz ama, GG benim bilgime göre dahil değil, sektörü e-ticaret diye geçiyor. Evet üye işyeri ancak kampanyadaki sektörlere uymuyor.
  • bkm sanal pazar ve hızlı al için yakında diyor.kampanya birleştiren oldumu nasıl yaptınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalyil

quote:

Orijinalden alıntı: arif32

Facebook kampanyası ile birleşir mi acaba?

bende facebook, bkm ve bu kampanya birleşir mi onu merak ediyorum. yani 100 tl'lik bkm den bir alışveriş yapsak hem facebook kampanyasına hemde bu en son kampanyaya katılmış olur muyuz acaba

facebook kampanyası internette geçerli değildi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: datox

Arkadaşlar gittigidiyor'u hesaplıyorsunuz ama, GG benim bilgime göre dahil değil, sektörü e-ticaret diye geçiyor. Evet üye işyeri ancak kampanyadaki sektörlere uymuyor.

kesin bir bilgi var mı ? ona göre almayı düşünüyorum.
  • adanada kuyumcu alış 153 satış 155 tl....kartla olursa 2 tl eklıyorlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: warland

quote:

Orijinalden alıntı: mersin123

quote:

Orijinalden alıntı: polyo

quote:

Orijinalden alıntı: storm

Sanırım tam oturmadı Vakıftan mesaj gönderdim, gelen cevap göndermiş olduğunuz kartınızla ilgili gıda sektöründe yapılmış işleminiz bulunmamaktadır.

banada geldi bu mesaj.Vakıf BAN...

"KAZAN xxxxxx" şekinde 6635'e mesaj gönderdim. Ancak olumlu ya da olumsuz bir cevap gelmedi. Size kampayaya katılımınız kabulo edilmiştir şeklinde mesaj geldi mi?

bana mesaj geldi kampanyaya katıldığıma dair hatta 9 martta yüklenecekmiş son kullanma tarihi 17 mart mış..

Biraz gecikmeyle de olsa katılım mesajı bana da geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: mahseer898

quote:

Orijinalden alıntı: datox

Arkadaşlar gittigidiyor'u hesaplıyorsunuz ama, GG benim bilgime göre dahil değil, sektörü e-ticaret diye geçiyor. Evet üye işyeri ancak kampanyadaki sektörlere uymuyor.

kesin bir bilgi var mı ? ona göre almayı düşünüyorum.

GG'den alış-veriş yaptım ama facebook kampanyasına dahil değilmiş.
    Açıkcası şu an o kadar çok kartta o kadar çok kampanya var ki face kampanyası ile bu kampanya şartlarını karşılaştıramayacağım ama sanırım sektörler aynıydı.
    GG'den dijital fotoğraf makinesi almama rağmen MH kontrol etti ve kampanyaya dahil değil dedi. Benim böyle bir tecrübem var.

• Vakıfbank bu kampanyayı internet sitesinde yayınladı. Ama en alttaki şart ,

Aynı dönemde, aynı sektörlerde yapılan benzer kampanyalar birleştirilemez. Bir müşterinin birden fazla kampanyaya dahil olması durumunda, kart sahibi en yüksek ödül verilen kampanya kapsamında değerlendirilir.
  • bu altın işini ben çözemedim..altının gramı şuan 95 tl..kartla alsak 100-102 tl civarı.alıp geri satsak 6-7 tl zarar edeceğiz..10 tl kazanmak için mantıklı durmuyor... bu işi en hesaplı nasıl kıvırırız..
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliuygun

bu altın işini ben çözemedim..altının gramı şuan 95 tl..kartla alsak 100-102 tl civarı.alıp geri satsak 6-7 tl zarar edeceğiz..10 tl kazanmak için mantıklı durmuyor... bu işi en hesaplı nasıl kıvırırız..

2 kere 100 tl çekip 25 tl facebook, 20 tl de diğer kampanyadan toplamda 45 tl olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vakıfbank katılım için gönderdiğim mesaja gelen cevap mesajı katılımınız kampanya koşullarına göre kontrol edildikten sonra puanınız 9 martta yüklenecektir, puanınızın son kullanım tarihi 17 marttır. bu cevapla katılım sağlanmış oldu mu? birde 3 4 saat önce alışveriş yapmıştm ilk yüz olarak kabul görür mü ki? mesajı şimdi gönderdim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: realistspary

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

urun.gittigidiyor.com/bilgisayar/lg-xe4-1tb32-1-tb-usb-3-0-harici-disk-beyaz-76501568#product-information

Şimdi bu üründen iki tane alsak gg de %10 puan da var ikisi birleşir mi?

Ben birlesecegini dusunuyorum birleşmemesi icin bir neden yok.

Zaten alisveris de yaptim. Sorun olacagini sanmiyorum. Cok farkli kampanyalar neticede...
    Hatta ben darty nin yuzde 30 kampanyası ile birleşir düşüncesiyle oradan da bir telefon aldim.

Saygılar ...

Şimdi 2 tane alsak 300 TL olsa %10 puan karta yüklenecek peki her 100 TL ye 10 TL nasıl yüklenecek?

O da zamanı gelince karta yüklenecek hocam.

En azindan ben oyle olacagini dusunuyorum .

Kesin degil tabi. Ama olmaması icin bir neden yok.

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim ancak ben asıl soruyu sormadım anlaşmalı yerler arasında gittigidiyor var mı

Bildigim kadarıyla taksit yapan yerlerin tamami üye is yeridir.

Üye olmazsa taksit yapamazlar zaten...
    Ancak en kesin bilgiyi Musteri hizmetlerinden alabilirsiniz.
    İyi alışverişler...

0532 li bir numara var mı? 532752xxxx olmuyor

• Şimdi bimeksten 900 TL'ye telefon alacağım. 90 tl WP mi gelecek yoksa sadece 10 TL WP mi gelir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: corpsecrazy

Şimdi bimeksten 900 TL'ye telefon alacağım. 90 tl WP mi gelecek yoksa sadece 10 TL WP mi gelir ?

sadece 10 lira maalesef...

• quote:

Orijinalden alıntı: ilkerbb

quote:

Orijinalden alıntı: corpsecrazy

Şimdi bimeksten 900 TL'ye telefon alacağım. 90 tl WP mi gelecek yoksa sadece 10 TL WP mi gelir ?

sadece 10 lira maalesef...

O Olmadı işte
  • mecidiyeköy şişli kuyumcu var mı bidiginiz gram altınımız alalım..
    uyugun komisyonlu bol puanlı
  • quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

urun.gittigidiyor.com/bilgisayar/lg-xe4-1tb32-1-tb-usb-3-0-harici-disk-beyaz-76501568#product-information

Şimdi bu üründen iki tane alsak gg de %10 puan da var ikisi birleşir mi?

Ben birlesecegini dusunuyorum birleşmemesi icin bir neden yok.

Zaten alisveris de yaptim. Sorun olacagini sanmiyorum. Cok farkli kampanyalar neticede...
    Hatta ben darty nin yuzde 30 kampanyası ile birleşir düşüncesiyle oradan da bir telefon aldim.

Saygılar ...

Şimdi 2 tane alsak 300 TL olsa %10 puan karta yüklenecek peki her 100 TL ye 10 TL nasıl yüklenecek?

O da zamanı gelince karta yüklenecek hocam.

En azindan ben oyle olacagini dusunuyorum .

Kesin degil tabi. Ama olmaması icin bir neden yok.

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim ancak ben asıl soruyu sormadım anlaşmalı yerler arasında gittigidiyor var mı

Bildigim kadarıyla taksit yapan yerlerin tamami üye is yeridir.

Üye olmazsa taksit yapamazlar zaten...
    Ancak en kesin bilgiyi Musteri hizmetlerinden alabilirsiniz.
    İyi alışverişler...

0532 li bir numara var mı? 532752xxxx olmuyor

+1

• vakıfkart ın sitesinde yayınlanan kampanya şartlarının sonuncusundan anladığım kadarıyla

eğer hem 50 tl gıda hem de 100 tl şubat kampanyası için mesaj atılmışsa
    otomatikman gıda kampanyası başvurunuz iptal olacak ve sadece şubat kampanyası için değerlendirileceksiniz
    ayın 8 ine kadar 4, 5 tane gıda alışverişi yapan arkadaş varsa dikkatli olsunlar şubat kampanyası içinde mesaj atarlarsa eski alışverişlerinden birşey kazanamayabilirler.
  • FACEBOOK kampanyasına vakıfbank worldcard dahil mi ? Face den başvuru yaptım sadece kaydınız alınmıştır dedi. SMS falan gelecek mi ?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.