Şimdi Ara

World Cup 2010 Yeni Turnuva Sağlam Takımlar

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
0
Favori
1.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 arkadaşınki yok verin hocam da yazim sizinkinide

A GRUBU
    HOLLANDA ersinx81 GT ---> ersindash
    İTALYA quantum GT --->
    ARJANTİN sasa iliç GT ---> Emrknd
    ALMANYA schwarzregen GT ---> schwregen

B GRUBU

İNGİLTERE msc1515 GT ---> CoNquiSTaDoR5
    İSPANYA metalicwampire GT ---> wampire88
    FRANSA why triangle GT ---> untillimdie
    PORTEKİZ GT --->galapagoslu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metalic_wampire -- 13 Temmuz 2010; 1:21:29 >

• neden ilgi yok turnuvaya?
  • Katılabilirim dostum.

edit: Mümkünse İngiltere.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aérosmith -- 12 Temmuz 2010; 12:42:32 >
  • Katılabilirim. (portekiz)
  • beni de yazın (fransa)
    GT: untillimdie

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi why triangle -- 12 Temmuz 2010; 19:40:47 >
  • Selamlar,turnuvaya katılmak istiyorum.Lakin daha önce birçok turnuva düzenlemiş biri olarak takım seçmelerinin kura yolu ile olması gerektiğini belirtmek isterim yoksa karışıklık çıkıyor.Turnuvaya ilgi azalıyor.

SchwarzRégén ve why triangle nickli arkadaşları tanıyorm kendilerini gönlün rahat olarak turnuvaya dahil edebilirsin.Aynı şekilde sasa_iliç i de tanıyorum onuda dahil edebilirsin turnuvaya tabi katılmak istiyorsa.
    Bir turnuva varken yeni turnuva açmamak diye birşey olmaz.Lige giremeyenler buna girer veya World cup oynamak isteyenler bu turnuvaya girer.İyi günler:)
  • beni de yazın mümkünse

edit : bencede takımlar kurayla belirlense iyi olur.

Gt : ersindash
    msn : ersin_el@hotmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ersinx81 -- 13 Temmuz 2010; 16:39:29 >
  • QuAnTuM-C
    teşekkurler hocam iki ayrı turnuvada tanıdık rakiplerle mücadele etmek zevkli olur.

bu arada evet kura çekimi daha mantıklı ve adil olur
  • CoNquiSTaDoR5 Hırvatistan beni de yazın !!!!
  • yaz beni de Emrknd. takımda kurayla ayarlasan daha iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Devil Man

quote:

Orijinalden alıntı: QuAnTuM-C

Selamlar,turnuvaya katılmak istiyorum.Lakin daha önce birçok turnuva düzenlemiş biri olarak takım seçmelerinin kura yolu ile olması gerektiğini belirtmek isterim yoksa karışıklık çıkıyor.Turnuvaya ilgi azalıyor.

SchwarzRégén ve why triangle nickli arkadaşları tanıyorm kendilerini gönlün rahat olarak turnuvaya dahil edebilirsin.Aynı şekilde sasa_iliç i de tanıyorum onuda dahil edebilirsin turnuvaya tabi katılmak istiyorsa.
    Bir turnuva varken yeni turnuva açmamak diye birşey olmaz.Lige giremeyenler buna girer veya World cup oynamak isteyenler bu turnuvaya girer.İyi günler:)

Dediğimi anlamadı kimse hala hemen yanlış anladınız dediğim şu o bitsin açınki bizde katılalım daha rahat güzel bi turnuva olur

Sabah akşam evdesin emir sanki meşgul insanlarız gibi konuşma ha olanlar vardır ama şahsen meşgul biri değilim aynı anda 10 tane turnuvayı idare edebilirim:)

• yaz madem benide gt : ilkay94
  • quote:

Yarından itibaren öle olmuyacak. :)

Tamam o halde girmezsin turnuvaya olur biter,girmeyeceğin turnuva için başkalarının oyununu engelleyemezsin yani turnuva kirlilik yapıyor diyemezsin sana onu anlatmaya çalışıyorum
  • quote:

quote:

Yarından itibaren öle olmuyacak. :)

Tamam o halde girmezsin turnuvaya olur biter,girmeyeceğin turnuva için başkalarının oyununu engelleyemezsin yani turnuva kirlilik yapıyor diyemezsin sana onu anlatmaya çalışıyorum

yani... ne diye gelip burada açılan bi turnuvanın önünü tıkamaya yönelik mesajlar atıyorsun ki
  • Ben mesajlarımı sildim bazı insanlar yanlış anlıyor turnuvanın önünü kirletip engellediğimi düşünüyorlar iyi oyunlar.
  • quote:

Selamlar,turnuvaya katılmak istiyorum.Lakin daha önce birçok turnuva düzenlemiş biri olarak takım seçmelerinin kura yolu ile olması gerektiğini belirtmek isterim yoksa karışıklık çıkıyor.Turnuvaya ilgi azalıyor.

arkadaşlar takım kurayla belirlenecek yoksa haksızlık olur yani

şuan 8 kişi olduk çekicem kuraları beyller maçları falan 1-2 saat içinde yazıcam buraya

Delgado kardeşim senide yazıcam ama doldu malesef en sonda sen yazdıgın için mecburen alamıcam yada 1 kişi daha bulursan alayım hemen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metalic_wampire -- 12 Temmuz 2010; 21:50:57 >

• Bencede kurayla belirlensin.

Bu arada benim GT : schwregen
  • quote:

Orijinalden alıntı: SchwarzRégén

Bencede kurayla belirlensin.

Bu arada benim GT : schwregen

alındın hocam sen zaten tamamdır
  • werewolf dark -------------- portekiz
    schwarzregen -------------- almanya
    quantum -------------- italya
    why triangle -------------- fransa
    ersinx81 -------------- hollanda
    msc1515 -------------- ingiltere
    sasa iliç -------------- arjantin
    metalicwampire ---------------- ispanya
    A GRUBU
    HOLLANDA
    İTALYA
    ARJANTİN
    ALMANYA

B GRUBU

İNGİLTERE
    İSPANYA
    FRANSA
    PORTEKİZ

ARKADAŞLAR GRUPLARDA 1. VE 2. TAKIMLAR ÇIKICAK AYRICA HERKES BİRBİRİYLE SADECE 1 MAÇ YAPICAK PUANLAR AYNI OLDUGU ZAMAN AVERAJA BAKILICAK.LÜTFEN MAÇ SONUÇLARINI YAZARKEN KIRMIZI KART OLURSA ONUDA YAZIN.

BEN ŞUAN ONLINE IM İSTEYENLE YAPALIM GT : wampire88

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metalic_wampire -- 12 Temmuz 2010; 22:04:58 >
  • online olan yok m hocam ya ? pm bekliyorum
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.