Şimdi Ara

Wordde Sayfa Numarası Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
3.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Elimde bir dosya var ve dosyaya farklı yerlerden eklemeler yaptım kopyala yapıştırla. Ama sayfa numarası düzenini bozdu. Şöyle ki word benim dosyayı 2 kısma ayırdı gibi bir şey. Aslında 43 sayfalık bir dosya ama 12ye kadar normal bir şekilde gidip 13.sayfada tekrar ayrı bir kısımmış gibi 1.sayfadan başlatıyor. Dolayısıyla toplam 31 sayfa varmış gibi gösteriyor. Bunu bir türlü düzeltemedim. Acil yarına kadar halletmem lazım. Saatlerdir sinirden saçımı başımı yoluyorum.

• Şimdi biraz değiştirebildim.12den sonra 13e geçiyor ama ondan sonraki tüm sayfalara 13 numarayı atıyor.
  • Word'de "Ekle" sekmesinde sayfa Numarası seçeneğine gelip tıklayın. en altta "sayfa numarasını kaldır" seçeneği var. Onunla sayfa numaralarını kaldırın.
    Elle girdikleriniz varsa onları da silin.
    Sonra baştan tekrar numaralandırma yapın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lost

Word'de "Ekle" sekmesinde sayfa Numarası seçeneğine gelip tıklayın. en altta "sayfa numarasını kaldır" seçeneği var. Onunla sayfa numaralarını kaldırın.
    Elle girdikleriniz varsa onları da silin.
    Sonra baştan tekrar numaralandırma yapın.

Bunu zaten en başta denemiştim ama yukarıda dediğim olay oluyor. Okulda uğraşıp düzelttim ama nasıl düzelttiğimi ben de bilmiyorum. Baya youtubedan video filan izlemiştim ama olmadı yine, en son şans eseri bir yerleri kurcalarken düzelttim.
  • Düzelttiğinize sevindim...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.