Şimdi Ara

Woops 500 dk 1000sms 4+3gb net 25 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
1.173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Woops’lunun İnterneti Uçuruyor! 4.5G’ye şimdiden hazır olmak isteyen Woops’lulara, Woops’tan İnternet Dolu Kampanya!
    Şimdi 4 GB cepten internet, her yöne 500 dakika, her yöne 5.000 SMS içeren her şey dahil paket ayda sadece 25 TL! Paketindeki internet hakkını bitirenlere ise ek 2 GB yalnızca 7 TL’ye!
    Üstelik bu pakete kayıtlı Woops’lular, dilerlerse Woops'tan Bol İnternetli Geceler Kampanyası’na da katılarak her gece 00:00-06:00 arasında BEDAVA İNTERNET’in keyfini çıkarıyor

http://www.woops.com.tr/her-an-yeni-bir-woops/woopstan-internet-dolu-kampanya-yeni-musteri

Kacmaz bu tarife

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferfecir66 -- 11 Nisan 2016; 14:42:28 >

• Evet ben de yeni geçtim gayet güzel
  • Cok pahali yeni paketler bekliyoruz
  • Haftada 2gb hediye yi almayı unutmayın. 4+2gb gündüz 3gb gece toplam 9gb 25tl daha ucuzu varsa biri beni alintilasin :)
  • Ayda 2 dafada 7+7 tl ye toplamda 4 gb de net alabiliyosun
  • Akk olsun istiyoruz 1mbt olsa geçince keşke
  • Üyelik için küçük yaş tcsi nerden bulacağız..
  • bende 5gb olanına geçtim bu gündüz 2gb hediye nasıl oluyor arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

Üyelik için küçük yaş tcsi nerden bulacağız..

Yok mu ailende ufak birisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Juniormyw0rld

quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

Üyelik için küçük yaş tcsi nerden bulacağız..

Yok mu ailende ufak birisi

Yok ne yazık ki..
  • mu5tafa kullanıcısına yanıt
    Aile fark etmez akrabaag yada komsu da olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: sssss5

Haftada 2gb hediye yi almayı unutmayın. 4+2gb gündüz 3gb gece toplam 9gb 25tl daha ucuzu varsa biri beni alintilasin :)

o haftada 2gb hediye kullanıcı alımına kapanmış hocam :D yeni geçen alamaz o aylık 2 gb yi
  • bende bir aydir o paketi kullaniyorun yanliz sormak istedigim birsey var ;

12 nisanda paketim bitiyor ayni sekilde geceleri 3 gb de 12 sinde bitiyor gozukuyor ancak hesabimda 23 tl var.gece 3 gb kulanabilmek icin her ay en az 30 tl yuklemem gerekiyor , zaten yukleme yapicam 25 tl paket alabilmesi icin ancak bu 30 tl yi 12 nisan olmadan yani bu gece 0000 olmadan yuklersem 1 ay boyunca 3 gb geceleri internetimi de otomatik olarak verir mi

yeni basladigim icin sormak istedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darnglove -- 11 Nisan 2016; 22:19:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elmandrill

quote:

Haftada 2gb hediye yi almayı unutmayın. 4+2gb gündüz 3gb gece toplam 9gb 25tl daha ucuzu varsa biri beni alintilasin :)

o haftada 2gb hediye kullanıcı alımına kapanmış hocam :D yeni geçen alamaz o aylık 2 gb yi

Şimdi baktım 4nisan son günmüş
  • quote:

quote:

quote:

aynen yeni gelen alamıyor :D
  • quote:

quote:

quote:

quote:

aynen yeni gelen alamıyor :D

Alıntıları Göster
    bende dün taşıma başvurusu yaptım, bu tarifeyi düşünüyorum hatta fazla ilgi yok bu forumda diye şaşırmıştım bu tarifeye baya avantajlı çünkü. yalnız benim de tc bulmam gerek

• sssss5 S kullanıcısına yanıt
    ben hediye 2 gun smsi gondermistim ancak olumsuz sms cevabi gelmisti mart sonunda filan yapmistim o zamanda ayni 25 tl lik paketi kullaniyordum
  • Şunu 7 gb gunduz yap alalim gece 3gb nedir ya
  • Pttcell mi bumu sizce daha mantikli?
  • righteous@ kullanıcısına yanıt
    Dakika ve sms onemli degilse tabiki pttcell
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.