Şimdi Ara

VODAFONE RED 10 TARİFESİ 49 TL(10GB INT,2000DK HY,1000 SMS)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
317
Cevap
7
Favori
74.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün İzmir - Çankaya'da bulunan büyük vodafone bayisindeki reklam afişinde 4.5G RED 10 tarifesi kısa süreliğine 52 tl yazıyordu.Normal fiyatı kontratlı 69 kontratsız 80 tl.Tarife içeriği 10 gb internet, 2000 dk her yöne konuşma,sabit ve vodafone yönüne sınırsız, 1000sms ve 3 ay netflix hediye yazıyordu.İçeri girip detaylı bilgi aldım yeni hat ve numara taşıma ile gelip faturalı bir vodafone arkadaşınız yada aileden birisine gelecek şifre ile bu kampanyadan yararlanıldığını söylediler.

20.04.2017 güncelleme:Fiyat şuan 49 tl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaltun -- 22 Nisan 2017; 8:15:7 >

• Her zamanki gibi eski aboneler üvey evlat.
  • Ben numara tasisam faydalanabikirmiyim illa vodafone lu arkadasimmi olmasi lazim
  • Birde aordunuzmu hocam taahhut olayi 12 aymi yoksa 12+12 mi
  • alper_love A kullanıcısına yanıt
    onu sormadım.yarın sorarım taahhüt olayını.
  • Zahmet etme hocam yarin bende sorarim 48 tl gordum bende bugun
  • quote:

Orijinalden alıntı: alper_love

Zahmet etme hocam yarin bende sorarim 48 tl gordum bende bugun
    sabah vodafone bayisine gittim 48 tl paketı sordum yeni hat ve numara tasıma yapanlara oluyormus benden vodafone arkadasımdan sms falan istemedi direk işlemleri yaptı dtplay yokmuş sadece netfilix 3 ay ücretsiz abonelik var birde taahhüt süresi 12 ay dedi haberiniz olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alper_love -- 11 Ekim 2016; 11:02:15 >
  • Iyi guzelde artik vodo berbat sistem falan 4.5g den sonra cekimdede problemler basladi bazi yerlerde 3g yi kapayip 4g acmislar 3 opereysinida kullandim ilk kez vodo da cekim yerinin yanin da 'g' harfini gordum yani tek g
    Yedigim kazik faturalardan dolayi aveaya gecmistim simdilik memnunum sadece sehirler arasi ve kirsalda ariyorum vodoyo genede guzel fiyat degerlendirmek gerekir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferfecir66 -- 11 Ekim 2016; 11:51:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferfecir66

Iyi guzelde artik vodo berbat sistem falan 4.5g den sonra cekimdede problemler basladi bazi yerlerde 3g yi kapayip 4g acmislar 3 opereysinida kullandim ilk kez vodo da cekim yerinin yanin da 'g' harfini gordum yani tek g
    Yedigim kazik faturalardan dolayi aveaya gecmistim simdilik memnunum sadece sehirler arasi ve kirsalda ariyorum vodoyo genede guzel fiyat degerlendirmek gerekir
    izmir de başka bir bayii soyadınızın tuttuğu bir faturalı vodafone abonesi olması gerekli dedi. her bayii kafasına göre başka bilgi veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaltun -- 11 Ekim 2016; 16:27:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaltun

izmir de başka bir bayii soyadınızın tuttuğu bir faturalı vodafone abonesi olması gerekli dedi. her bayii kafasına göre başka bilgi veriyor.

Alıntıları Göster
    evet çünkü bazı bayilerde bende 52 tl diye gördüm tasıma işlemi bitsin bakalım ne olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: alper_love

evet çünkü bazı bayilerde bende 52 tl diye gördüm tasıma işlemi bitsin bakalım ne olacak

Alıntıları Göster
    vodafone de bir ara red tarifeleri %35 indirimliydi.kullanmak içinde aileden birinin vodafone red tarifesinde olması ve hattı taşıyacak kişiye referans olması gerekiyordu.buda onun gibi birşey sanırım.bayiler belki bir şekilde kendi içlerinde çözüyorlardır.gidip konuşmadan pek bir bilgi alamayacağız.çünkü geçen sene akıl küpü kamu tarifesine geçmiştim kamu personeli olmadığım halde,bayideki kişi biz hallederiz demişti yardımcı olmuştu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yoldagezen -- 12 Ekim 2016; 23:09:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: yoldagezen

vodafone de bir ara red tarifeleri %35 indirimliydi.kullanmak içinde aileden birinin vodafone red tarifesinde olması ve hattı taşıyacak kişiye referans olması gerekiyordu.buda onun gibi birşey sanırım.bayiler belki bir şekilde kendi içlerinde çözüyorlardır.gidip konuşmadan pek bir bilgi alamayacağız.çünkü geçen sene akıl küpü kamu tarifesine geçmiştim kamu personeli olmadığım halde,bayideki kişi biz hallederiz demişti yardımcı olmuştu.

Alıntıları Göster
    ben RED S teyim RED 10 YAZIP 7000 e mesaj attım benden şifre istedi geçişi nasıl bilen varmıdır?

• Normal Red olmayan faturalı hat var. İlla indirim için Red li olmak gerek aile indirimi icin
  • Valla ben daha yeni tasidim hattimi bu tarifeye 48tl ailemdende vodafone kullanan yok cihaz almak icin gittim aile indirimi gorunuyor bayii insiyatif almis olabilir bilginize
  • Arkadaşlar Turkcell taahhütüm dolmak üzere bu tarife ve 8gb ultra limitsiz tt prime arasında kaldım hangisini tavsiye edersiniz. Prime da otopark ve bazı diğer avantajlar var red de yurt dışını yurt içi gibi arama özellikleri ve ekstra özellikler var kararsız kaldım.
  • xuadrox kullanıcısına yanıt
    avea 4.5g den sonra sehir icinde internet hizi cok cok iyi ama sehirden az uzaklasinca hep e ceker ama su ulasilamam sorunj bi turlu halledemediler kasitli mi yapiyorlar telefon fill cekiyorken bazen seni arayan ulasamiyor
  • Taahutum bittigi icin red s tarifesini %35 indirimle kullanmayi teklif ettiler. Ben tarifeyi kullanmaya basladiktan sonra red 10 tarifesini cikardilar. Bu tarifeye gecisimi ayni indirimle yaparlarmi acaba bilgisi olan varmi. Spotify + netflix ile beraber muthis bir tarife oluyor cunku
  • Netflix yalnızca 3 ay bedava yalnız. Bu detayı hatırlatırım. Ondan sonra aylık satın almanız gerekecek. Muhtemelen kullandırırlar; çünkü bir üst tarifeye geçiş yapabiliyorsunuz ve indirim o tarifede de geçerli oluyor. Yalnız şöyle birşey var: Bir üst tarifeye geçtiğiniz zaman sonradan alt tarifeye geçemiyorsunuz.
  • Eski abonelere geçerli değilmiş.
  • An itibariyle bu pakete geçiş için başvuru yaptım Vodafone onaylamış VE iş Turkcell onayına kalmış
    Digiturk sinema play 12 ay hediye dedi cepten tabletten
    Laptop vs yanlış kullannan bilen varmı sormayı unuttum
    Akıllı Smart TV Play uygulaması İle Açılıyormu.?
    Açılırsa Süper ;) bilen biri cevap yazarmı acep.?
    Birde Taahhüt 12+12 oluyor dedi saha ekibi bilginize.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.